nordek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jacy z tych kibiców realu( ronaldo) hipokryci ! Jak Barca grała ze Sportingem Gijon to pisali że Barca jest uzależniona od Messiego , a jak Messi wali 5 bramek z Bayerem to piszą że żyje z podać Xaviego i Iniesty i jak strzeli 6 bramek to będzie mógł się równać z ich boskim pedałem który wali hat-tricka z karnych!
0
W takiej formie jak jest teraz Barca to chce realu .W dwumeczu nie mogą liczyć na szczęście jak w finale CDR .
0
Pep musi zostać! jeśli zdecyduje sie odejść to tylko czterech kandydatów Tito, Bielsa, Low i Garcia
0
czytałem z nim wywiad w którym twierdził że jest w porównywalnej formie do leo.
0
GenerałXavi, 2 minuty temu: masz jak wół że ma kontuzje to raz a dwa nie pisz pepe bo bluźnisz!
0
niech mou i jego cwaniaki zapomna o szpalerze ! W tamtym sezonie w finale CDR nam nie zrobili pizdy!
0
maciek-1972
Dongou i ma 16 lat
0
"będziemy starali się walczyć o każdy punkt tak, jak to miało miejsce dzisiaj."
to już ch..j!
0
według kibiców realu to di maria i ozil to też wychowankowie realu bo się rozwineli i stali sławni w realu. (:
0
a będzie na jakimś nie kodowanym?
mam cyfre + ale spport klubu nie.
0
VV-ALVES-PIQUE-MASCHERANO-ABIDAL-GOETZE-XAVI (C)-INIESTA-MATA-MESSI-DI NATALE
PEP GUARDIOLA
0
"Nie można porównywać tych dwóch zespołów, ponieważ Barcelona pojawiła się teraz, a mój Santos był na szczycie przez 15 lat. To oczywiste, że mój Santos był dużo lepszy" . Na szczycie czego? ligi Brazylijskiej? hehe
sukcesów to ma tyle że oprócz mistrzostw świata nie warto pisać.,
0
A mój skład to:
Valdes, Alves , Puyol , Abidal , Sergio ,Thiago , Iniesta ,Cesc ,Alexis , Messi , Villa
0
FanRealuMadryt&
Przestań szczekać Madrycki psie!
0
Dobry piłkarz i WIELKI człowiek.
0
Reina to też Barcelonista.
0
Jak dadzą go za 40 mln to dobrze , a jak nie to za 2/3 lata za darmo przyjdzie. A teraz kupić Mate i Rossiego i dawać więcej szans na grę Sergi Roberto.
0
Dać sobie spokój z Snchez'em i tym Pozzim , kupić Mata+Rossi =50 mln.
0
Koleś przez 18 lat grał w Santosie w latach 50-70 gdzie grało sie na polu kartofli , a obrona wyglądała tak że napastnik przechodził sam całe boisko i strzelał po 5 goli na mecz , po zatym Pele w samym sanosie rozegrał 1219 meczy . Gdyby Pele teraz miał 23 lata to by w rezerwach siedział!!
0
Żegnaj Bojan! Mam nadzieje że po dwóch latach wróci .
0
Gdy by Bojan był w formie Hiszpania wygrywała by mecze po 5:0.
Bojan jest zajebisty ale niestety nie pomaga mu siedzenie na ławce,
powinien zostać wypożyczony do Romy , ograł by się nabrał masy i by było zajebi.... .
0
Zapewne chodzi o 50 mln dolarów.
Co wy ludzie 50 baniek to na wet man city by nie dał.
0
Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak użytkownik david_villa (aezonowiec)
david_villa:
Naprawde myślisz że Arsenal wypożyczy Cesca na sezon i że jak nam sie spodoba to go kupimy ,a jak nie to oddamy? ŻAL!!
0
będzie długa ławka:
Mascherano , Adriano , Keita , Afellay , Sanchez , Cesc(?) , Maxwell ,
Bojan(?) , Thiago , Fontas , Bartra , Kiko , Jeffren , Pinto .
0
kupić jeszcze cesca i nie sprzedawac bojana i będze dobrze.
0
Ciekawe ile jeszcze będziemy czekać na jaki kolwiek transfer.
real kupił 3 zawodników , a my takiego Jose Angela nie możemy.
0
Poj..... wszystkich z tymi cenami !! za Fbregasa 50 mln (wart 35) , Pastore 50 mln(wart 25) ,Sanchez 30-40 mln(wart 25) , Neymar 45mln(wart 20) a Ganso 45 mln ( wart 15).
W takim Razie jak Roma chce Bojana to niech daje 100mln bo taką ma klauzure odejścia.
0
Jeżeli go sprzedamy to będzie błąd ! Jedyna opcja to wypożyczenie bez opcji wykupienia. Gdyby Bojan grał w Romie w pierwszej 11 walczył by o koronę króla strzelców Serie a , chłopak ma zadatki na bycie jednym z najlepszych piłkarzy świata ale potrzebuje regularnej gry.
0
mamy 50 mln + 25 za Zlatana , sprzedać Jeffrena i Maxwella.
0
Ciekawe ja by nas pokonał Mou jak byśmy mieli tych zawodników .
Do tej pory chciał nas pokonać szeroką kadrą.