0

"Zobaczymy, czy będzie tak reagował przez cały sezon”
Raczej wątpię , nie którzy będą czekać na parkingu że by powyzywać sędziego to w tedy nic nie wpisze do protokołu meczowego :)

0

mam pytanie, czy czerwona kartka dla Adriano z superpucharu obowiązuje w lidze?

0

ma ktoś link do tej prezentacji ?

0

Może i złotą piłkę dostanie :)

0

podobno Allegrini chciał Bojana .

0

przynajmniej Milanie będzie grał regularnie bo nie mają tam żadnego napastnika ( Robinho kontuzja, a o Pato to lepiej nie mówić) .

0

kubafcb102
Barca nic nie straci , roma go kupiła za 12 , Barca zapłaci za rok 13 mln czyli -1mln ,ale dolicz do tego że Barca nie musiała mu płacić pensji 2x po 3mln
czyli jest 5mln na plas.

0

niwrad
roma nie może go sprzedać bo jakby nie ma całej karty piłkarza.
Więc żeby go mogli sprzedać to muszą wyłożyć 28 baniek Barcelonie

0

Mały Rycerz
ja również jestem za jego powrotem


0

Chudini
1.skąd wiesz czego chce Barcelona ?
2.ma obowiązek odkupienia gracza i go odkupi czy ci się to podoba czy nie!
a po odkupieniu może go zostawić lub od razu się go pozbyć!!


0

Gracz przeszedłby do Milanu na wypożyczenie, a po sezonie, zgodnie z wcześniejszą umową Barcelona zapłaciłaby Giallorossim 13 mln euro czyli 1 dodatkowy milion za pomoc w rozwoju gracza

0

Chudini
Barca nie ma pierwszeństwa przy jakim kolwiek transferze ,tylko ma obowiązek wykupić Bojana za 13mln po sezonie 12/13


0

Ludzie, Roma nie może go sprzedać !!!
może wypożyczyć , ale za rok Krkić wraca na Camp Nou!!!

0

bardziej prawdopodobne jest zestawienie mundo deportivo , z tym że za Sergio pewnie zagra Song

0

jacobFCB,
Thiago ma coś z piszczelem tak jak David i lekaże nie chcą go narażać na złamanie .

0

dołączam się do pytania Gabrixd

0

raczej wątpię, a jeżeli tak to na kodowanych

0

mecz z Dynamo Bukareszt będzie w tv na niekodowanych kanałach

0

oby :)

0

mecz Hamburger- Barcelona
kanał Das Erste
Cyfrowy Polsat: kanał 201
platforma n: kanał 359
cyfra+: kanał 300

0

Napisz komentarz...mecz Hamburger- Barcelona
kanał Das Erste
Cyfrowy Polsat: kanał 201
platforma n: kanał 359
cyfra+: kanał 300

0

mecz Hamburger- Barcelona
kanał Das Erste
Cyfrowy Polsat: kanał 201
platforma n: kanał 359
cyfra+: kanał 300

0

"Po przegranym meczu Argentyny z Brazylią," coś nie tak :)

0

Głosujcie na CARLESA

0

nareszcie! niech wraca, a tak odnośnie innych komentarzy to nie będziemy za niego płacić bo przeciesz ten transfer był rozłożony na raty a z tego co mi wiadomo to roma jeszcze żadnej nie wpłaciła.

0

Jestem jak najbardziej za! Jeżeli dobrze pamiętam z 16 goli w laliga 10 to głową! w końcu te dośrodkowania Alves'a nie będą bez sensu , nieraz ręce opadają jak nie idzie , a on wrzuca na Leo przecie on by tego nie wpakował do bramki nawet gdyby stał na drabinie!
Do tego transferu jeszcze Ikera Muniaina :)

0

Alba jest prawie pewnym wzmocnieniem na przyszły sezon , do tego chciał bym Llorente, Muniain i BOJAN!

0

wie ktos gdzie można ściągnąć mecz z 2-6 i 5-0 w HD?

0

Muniain

0

gdzie obejrzeć mecz na cyfrze? tylko żeby nie było kodowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?