5

W końcu mecz o Superpuchar Katalonii i przyjacielskich, normalnych warunkach ( nie to co z RCD Espanyolem). Wg mnie to kolejny puchar do kolekcji, który nie powinien stać obok pucharów za LM czy LL , ze względu na jego rangę. Większą wartość zapewne będzie miał dla Girony FC. Jednakże nieważne która drużyna go zdobędzie- mecz będzie na pewno ciekawy

0

Oj , Leo musi pilnować telefonu przed Antonellą, bo chyba sprawdza z kim smsuje i sprzedaje informacje dt negocjacji swojego męża z potencjalnymi graczami FC Barcelony. Czyżby kret w klubie ( niczym Casillas w Realu) ?
PS To ironia, nie łykajcie wszystkiego na serio

3

Thiago ma 27 lat, co jest nawet atutem. Xavi wszedł na "swój poziom" w wieku 25 lat, więc nie ma co mówić,że Thiago jest za stary. Jedynym argumentem przeciwko jego sprowadzeniu jest fakt,że większość sezonu spędza on na leczeniu kontuzji. Moim zdaniem lepiej dać szansę Alenii i Arthurowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?