0

Co jak co, ale Griezmann ma perfekcyjne 1na 1 z bramkarzem

0

Oby chociaż remis

0

@LajtNyga to go ogrzej

0

Mam przeczucie, że Barca będzie się męczyć z Alaves i wygramy tak 2:1 albo 1:0. Oby to była niesłuszna obawa, bo Barca z podpórka na kuponie + 1 gol w gladbach i 2 w meczu Bolonii

3

Mental to Real ma chyba top2 (top1 Bayern) na świecie, jak nie top 1 w ostatnim czasie. Niesamowicie spinaja się i siadają na przeciwniku gdy przegrywają lub remisują. Nie możemy im tego odebrać

1

Co sędzia widział w sytuacji Lewandowskiego? Kij z tą stówką , co poszła na kupon, ale to jest zwyczajna kradzież z rzutu karnego...

0

Dobry mecz! Fajnie się ogląda. Dodatkowo niespotykany jest dobry sędzia w tym meczu. Fati i Dest jak narazie najlepsi

0

To niezła trasa wyścigu. Wypięty ziomek niczym Messi kilka tygodni temu na Barcelonę :V

1

@patataj moje miasto słynie niestety tylko z keczupu i z miejsca zbrodni na Księdzu Jerzym. Osobiście nie po drodze mi z Kościołem, ale czasami bywam pod wielkim zielonym krzyżem, który tu stoi od lat, na jego czesc. Wspaniały człowiek, którego znam tylko z mediów i książek. Boli fakt, że do więzienia wsadzono niewinne osoby, a prawdziwy sprawcy i zleceniodawcy hasają sobie na wolności

0

Kopenhaga, Legia, Totki i Celtic - w tych meczach dziś min 2 bramki. Kurs 2.79, co myślicie?

2

6

Sędzia mial +1,5 gola w meczu (tak jak ja) to gwizdnął xD

0

@VeB1899lukasz większe prawdopodobieństwo,że wejdzie coś takiego, niż grać jedno zdarzenie po kursie 2.22

0

https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEwMjcxMjgzODUwMDq3pIgvA_qMKo7GTCs%3D&kind=M
Kolejna część mnożenia kapitału. Tym razem wjeżdżam all in z wczorajszego wygranego kuponu. Po raz kolejny próbujemy zrobić kurs 2

1

https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEwMjcwMjg0NzIwMDrX1qYYpiy4nL2RZZk%3D&kind=M
Takie coś złożyłem na podwojenie. Tak, wiem, nie gra się 1,08.
Mam nadzieję, że wraz z ryzykiem jest zabawa

0

Bukmacherka
Jakies propozycje na jutro? Munchengladbach po 1,46 ? + A. Bergamo w meczu zz Torino? Zalezy mi na podwojeniu wkladu

0

1 bramka w meczu Arsenalu jeszcze i 115 zł wpada z tasiemki

7

@Crack18 ja przez 4 Lata przymykałem na takie rzeczy oko (mimo, że mieszkaliśmy 10km od siebie) i wyszło, że były min 3 zdrady :) ufaj kobiecie, ale miej oczy dookoła głowy, a przede wszystkim trzeźwy umysł.

0

@Bartek22 czy napisałem, że masz kibicować Bayernowi tylko dlatego, że gra tam Lewy? Napisałem, że powinniśmy się cieszyć z tego, że żyjemy w czasach, gdy mamy Polaka w finale LM. Czytanie ze zrozumieniem się kłania

23

To jest niesamowite. Zamiast się cieszyć, że mamy rodaka, który w tym sezonie usiadł przy tym samym stole, co Messi i Ronaldo, to ludzie wola narzekać, a nawet kibicować przeciwko Bayernowi. Przez najbliższe sto lat nie trafi się kolejny taki Polak, który wykręci takie liczby w LM czy w jednej z największych lig. Kompleksy? Wpierniczyli naszym 8 bramek, tracąc tylko 2. W meczu z Lyonem to ich wina, ze cudem piłka nie wpadła do ich bramki w pierwszych 20 minutach? Nie. To właśnie takie detale sprawiają, że się wygrywa. To właśnie detal szczęścia ma też wpływ na końcowy wynik meczu.
Liczę na dobry mecz w finale i zwycięstwo Bayernu w tej edycji LM

3

A ja tam się cieszę, że gadają o Lewym ciągle (choćby i nad wyrost), ale długo nie było i nie będzie kolejnego Polaka w finale LM :) poza tym zobaczcie na statystyki Lewego w tym sezonie :) ja sam bije mu brawo

0

@Coutinho007 Bardzo prawdopodobne,ze by sie u nas nie rozwinął :)

1

Ale Lipsk klepie, coś pięknego

1

Carrasco ma fajny ciąg na bramkę, pachnie asystą, ale im bliżej bramki tym gorsze decyzje podejmuje.
A Lipsk gra fajną piłkę, świetnie się ich ogląda. Stracili Wernera, to może Immobile za niego? Ciekawe czy znowu by opuścił loty, jak za czasów BVB

0

@Criss18Barca huawei mate 10 lite

0

@NaFazieHitman mówisz o tym słynnym "siiii" Ronaldo po strzeleniu gola? Tak, słychać nawet w Polsce

1

@CapoDidutiCappi rzeczywiście, Real Madryt to twardo grająca drużyna, nigdy nie symulują, co nie? Poza tym wyjazd na notatnik rycerzyku

0

Podzielę się swoimi przemyśleniami na temat transferów z i do Barcelony.
IMHO
Barcelona ściągając jakiegokolwiek zawodnika do klubu przylepia mu łatkę nowego np Iniesty czy Suareza, narzucając ogromną presję. Czynią to również kibice w znacznej części media i gazety. Młodzi, perspektywiczni gracze, którzy w średnich a nawet dobrych klubach po prostu śmigali, nagle ruszają się jak wóz z węglem. To nie kwestia motoryki czy złego sztabu medycznego oraz trenerskiego. To siedzi w głowie. Moim zdaniem pierwszym najlepszym transferem do Barcy powinien być psycholog, który pracowałby z naszymi zawodnikami. Dobry psycholog, nie byle jaki. Trener od przygotowania mentalnego. A także trener z pazurem. Ale zmiany należy zacząć wewnątrz klubu, a co za tym idzie cały zarząd powinien polecieć. Mam nadzieję, że za ten rok przyjdą tu ludzie, którzy zrobią rewolucję w Barcelonie, dzięki czemu wrócimy do wygrywania LM, La Ligi, Pucharu Króla i innych pucharów. Ze to nas będą się bali nawet grając u siebie. Wierzę w Wielką Barcelonę

1

@Vito9 a ja czuję, że gdy tylko założy koszulkę Barcelony to albo zakażą mu grać prostopadle piłki i dalej będziemy klepać na 20 metrze dookoła pola karnego, albo będzie jak Rakitic w ciągu 2 ostatnich lat czyli przyjęcie i podanie do tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?