0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@haryveb944 trzymaj się! Moje kondolencje

1

@Dertinho bo piłkarzom się nie chce od porażki z Romą w LM. W tamtym sezonie było jeszcze jako tako, ale ten wpierdziel od Liverpoolu na Anfield całkowicie wykastrował naszych. W tym sezonie widzę, że czasami nawet Ter Stegen spuszcza glowe...

0

@OskaRM ja tam już zapomniałem jak gra Coutinho czy Dembele XD jeden w Bayernie, a drugi w szpitalu

1

@pikass14 też mialem seiko 1.1. Mój pierwszy samochód. Też miałem taki problem. Wymień świece, powinno pomóc

2

Benjamin gra tak, jakby nogi mu wczoraj przyszyli i nie potrafi biegać, a co dopiero poprawnie kopac

0

Dybala dzis zagra? Bo nie wiem czy stawiac bramke Dybali czy Ronaldo ( kursy 3.1 Dybala, 1.9 Ronaldo)

0

Marquinhos Pan Pilkarz dzis

1

Lahoz zapomnial kartek ewidentnie. Can i Sancho juz po kartce powinni miec

3

Wczoraj zmarnowaliśmy 2 ciekawe okazję na kontrę. W obu przypadkach piłka dotarła na połowę przeciwnika. I w pierwszej sytuacji Busi, a w drugiej Rakieta czekali na spóźnionego Messiego, by to on dostał piłkę i rozegrał kontrę. Jak wiemy, athletic zdążył już wrócić :D

0

Messi jest zwolniony z biegania, bo to Messi
XD

1

@sebasek99 ładny to jest... :D

0

Nie ma bata, wyjazdowe są śliczne! Trzeba kupić, oj Trzeba

0

@xVENUMx Nie będziesz miał żadnej kary. Jeśli nie pokażesz im tej rezydencji podatkowej to albo będą wzywać Cie do placówki albo zamkną Ci konto

2

Prawie jak FC Basel

0

Real wyjdzie 4:4:2, by wahadłowi kryli Albe i Roberto na skrzydłach. IMHO dzisiaj remis

1

@gorgota Będzie magik. Podejrzewam za 2 lata będzie magik

0

@bixmix mi też schalke właśnie... 490zl do wyjecia za dyche

3

Znowu jednej bramki zabrakło do ograbienia buka na fajna sumke... Jebla idzie dostać

0

@bixmix ja tez mam 1 bramke w meczu Rangers i brakuje mi 1 w Gladbach

0

@itmustbejoke jakie masz na myśli?

19

Nie ma mowy! Vidal to Walczak, którego Barca potrzebuje! To on wraz z Matsem pokazują jaja na boisku. Jego wejścia w 2 połowie zawsze pozwalają złapać naszym trochę wytchnienia. Lautaro to świetny grajek, ale nie poświęciłbym Arturo za niego. Nam przede wszystkim potrzebny jest powiew świeżości na ławce trenerskiej, a dopiero nowe nabytki. Bo jak narazie wydajemy setki milionów, a i tak decydujący jest Messi i Mats

2

@KapiFCB dla mnie najlepszy standuper w Polsce :) godnie przejął pałeczkę po Abelardzie :) uprzedzajac pytania :Lotka niezbyt trawie

41

Kibice i piłkarze Liverpoolu zachowaniem przypominają łudząco kibiców i piłkarzy Realu za czasów Mourinho xD

3

@NeroTFP Raczej Leo jej daje 2 złote piłki XD

0

2:1 co najmniej musi być dla naszych.
Tak, over 2.5 :D

1

Alisson
Arnold-De Ligt-van Dijk-Alba
De Jong - Wijnaldum-Henderson
Messi- Salah- Ronaldo

3

Takie luźne przemyślenia i wnioski po tych 2 ostatnich sezonach.
Barcelona ma lidera w postaci Leo. Tak, Messi jest liderem, ale w innym tego słowa znaczeniu. To lider dla nowych, młodych piłkarzy. To lider, który bierze piłkę przy decydującym rzucie karnym. Ale nie lider z opaska kapitańską. Mam nadzieję, że Leo straci w hierarchii kapitanów na rzecz Ter Stegena,w którym to upatruje prawdziwego lidera Barcy. To on potrafi złapać za przysłowiową mordę naszych piłkarzy. To on nigdy nie opuszcza głowy. Z Resztą, sami widzicie to na meczach.
Dalej- zmiana sztabu trenerskiego z EV na czele. Byłem jego zwolennikiem, sam dałem mu druga szansę po blamazu z Romą, ale po rewanżu na Anfield powinien polecieć. Kogo więc za niego? Chciałbym powrotu Enrique bądź trenera Ajaxu. Ale na pewno nie Koemana...
Po Trzecie - DNA Barcy? Walić to. Naprawdę stracilismy nasze DNA, tu potrzebna jest roszada w zespole. Mamy młodych i perspektywicznych graczy, którzy muszą wejść w buty starszych kolegów. Kolegów, którzy aktualnie grają na 40 procent swoich możliwości.
Niestety albo i stety- Leo wszystko zamiata pod dywan, ładując kolejne bramki i decydując o losach Spotkania. Nie mamy drużyny. Mamy Messiego, Matsa i De Jonga oraz 8 zawodników, którzy biegają (ostatnio co raz mniej, bo grają na stojąco) jak dzieci we mgle

0

@Ostry00 los nie śmieje się z Ciebie,a daje Ci kolejne szansę. Nie spierdziel tego, zabierz ją na spacer, kolacje czy do kina :) porozmawiajcie szczerze. Nie mów od razu co do niej czujesz, ale patrz jej w oczy i daj jej tym samym do zrozumienia, że jest coś na rzeczy. Powodzenia, wiem, że dasz radę! Jak będziesz potrzebował wsparcia czy coś to pisz na pw, pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?