notor1ous
Dołączył/a: maj 2018
Dublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@haryveb944 trzymaj się! Moje kondolencje
1
@Dertinho bo piłkarzom się nie chce od porażki z Romą w LM. W tamtym sezonie było jeszcze jako tako, ale ten wpierdziel od Liverpoolu na Anfield całkowicie wykastrował naszych. W tym sezonie widzę, że czasami nawet Ter Stegen spuszcza glowe...
0
@OskaRM ja tam już zapomniałem jak gra Coutinho czy Dembele XD jeden w Bayernie, a drugi w szpitalu
1
@pikass14 też mialem seiko 1.1. Mój pierwszy samochód. Też miałem taki problem. Wymień świece, powinno pomóc
2
Benjamin gra tak, jakby nogi mu wczoraj przyszyli i nie potrafi biegać, a co dopiero poprawnie kopac
0
Dybala dzis zagra? Bo nie wiem czy stawiac bramke Dybali czy Ronaldo ( kursy 3.1 Dybala, 1.9 Ronaldo)
0
Marquinhos Pan Pilkarz dzis
1
Lahoz zapomnial kartek ewidentnie. Can i Sancho juz po kartce powinni miec
3
Wczoraj zmarnowaliśmy 2 ciekawe okazję na kontrę. W obu przypadkach piłka dotarła na połowę przeciwnika. I w pierwszej sytuacji Busi, a w drugiej Rakieta czekali na spóźnionego Messiego, by to on dostał piłkę i rozegrał kontrę. Jak wiemy, athletic zdążył już wrócić :D
0
Messi jest zwolniony z biegania, bo to Messi
XD
1
@sebasek99 ładny to jest... :D
0
Nie ma bata, wyjazdowe są śliczne! Trzeba kupić, oj Trzeba
0
@xVENUMx Nie będziesz miał żadnej kary. Jeśli nie pokażesz im tej rezydencji podatkowej to albo będą wzywać Cie do placówki albo zamkną Ci konto
2
Prawie jak FC Basel
0
Real wyjdzie 4:4:2, by wahadłowi kryli Albe i Roberto na skrzydłach. IMHO dzisiaj remis
1
@gorgota Będzie magik. Podejrzewam za 2 lata będzie magik
0
@bixmix mi też schalke właśnie... 490zl do wyjecia za dyche
3
Znowu jednej bramki zabrakło do ograbienia buka na fajna sumke... Jebla idzie dostać
0
@bixmix weszło nam :) gratulacje
To mój : https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDc5NzQ2NzUyNjYwMDpkNejeFzMuWmBDAP0=
0
@bixmix ja tez mam 1 bramke w meczu Rangers i brakuje mi 1 w Gladbach
0
@itmustbejoke jakie masz na myśli?
19
Nie ma mowy! Vidal to Walczak, którego Barca potrzebuje! To on wraz z Matsem pokazują jaja na boisku. Jego wejścia w 2 połowie zawsze pozwalają złapać naszym trochę wytchnienia. Lautaro to świetny grajek, ale nie poświęciłbym Arturo za niego. Nam przede wszystkim potrzebny jest powiew świeżości na ławce trenerskiej, a dopiero nowe nabytki. Bo jak narazie wydajemy setki milionów, a i tak decydujący jest Messi i Mats
2
@KapiFCB dla mnie najlepszy standuper w Polsce :) godnie przejął pałeczkę po Abelardzie :) uprzedzajac pytania :Lotka niezbyt trawie
41
Kibice i piłkarze Liverpoolu zachowaniem przypominają łudząco kibiców i piłkarzy Realu za czasów Mourinho xD
3
@NeroTFP Raczej Leo jej daje 2 złote piłki XD
0
2:1 co najmniej musi być dla naszych.
Tak, over 2.5 :D
1
Alisson
Arnold-De Ligt-van Dijk-Alba
De Jong - Wijnaldum-Henderson
Messi- Salah- Ronaldo
3
Takie luźne przemyślenia i wnioski po tych 2 ostatnich sezonach.
Barcelona ma lidera w postaci Leo. Tak, Messi jest liderem, ale w innym tego słowa znaczeniu. To lider dla nowych, młodych piłkarzy. To lider, który bierze piłkę przy decydującym rzucie karnym. Ale nie lider z opaska kapitańską. Mam nadzieję, że Leo straci w hierarchii kapitanów na rzecz Ter Stegena,w którym to upatruje prawdziwego lidera Barcy. To on potrafi złapać za przysłowiową mordę naszych piłkarzy. To on nigdy nie opuszcza głowy. Z Resztą, sami widzicie to na meczach.
Dalej- zmiana sztabu trenerskiego z EV na czele. Byłem jego zwolennikiem, sam dałem mu druga szansę po blamazu z Romą, ale po rewanżu na Anfield powinien polecieć. Kogo więc za niego? Chciałbym powrotu Enrique bądź trenera Ajaxu. Ale na pewno nie Koemana...
Po Trzecie - DNA Barcy? Walić to. Naprawdę stracilismy nasze DNA, tu potrzebna jest roszada w zespole. Mamy młodych i perspektywicznych graczy, którzy muszą wejść w buty starszych kolegów. Kolegów, którzy aktualnie grają na 40 procent swoich możliwości.
Niestety albo i stety- Leo wszystko zamiata pod dywan, ładując kolejne bramki i decydując o losach Spotkania. Nie mamy drużyny. Mamy Messiego, Matsa i De Jonga oraz 8 zawodników, którzy biegają (ostatnio co raz mniej, bo grają na stojąco) jak dzieci we mgle
0
@Ostry00 los nie śmieje się z Ciebie,a daje Ci kolejne szansę. Nie spierdziel tego, zabierz ją na spacer, kolacje czy do kina :) porozmawiajcie szczerze. Nie mów od razu co do niej czujesz, ale patrz jej w oczy i daj jej tym samym do zrozumienia, że jest coś na rzeczy. Powodzenia, wiem, że dasz radę! Jak będziesz potrzebował wsparcia czy coś to pisz na pw, pozdrawiam