0

Będę kupował telefon. Na 99% będzie to Huawei Mate 10 Lite. Ma on wiele ocen pozytywnych , ale i czy Wy polecacie ten telefon? Chcę korzystać na nim z fejsa/messengera i youtube jednocześnie. + Jakiś instagram. Nie będę grał w gry. Plus chcę robić dobre zdjęcia ( tak, wiem, iphone robi najlepsze zaraz po lustrzankach)
Co sądzicie o tym telefonie?

0

City i PSG maja petrodolary, ale za żadną kasę nie kupią mentalności zwycięzców takich drużyn jak Barca, Real, Atletico czy swego czasu Chelsea i Czerwony Manchester
Wszystko, co pisze to moje subiektywne zdanie. Nie jestem żadną wyrocznia:)

0

Moim zdaniem Juve wygra LM, ale za 2/3 lata. Ronaldo musi byc tam gwiazdą, dlatego poleciał m.in. Higuain do Milanu itd. Główni faworyci to wg mnie Barca i Atletico

5

Nie skreślałbym Realu w tym sezonie. Fakt , nie kupili (jeszcze) nikogo, mają wąską kadrę i ławkę na dwa razy. Ale to nadal Real. Real, który wygrał LM 3 razy z rzędu. Mogą dużo namieszac, a wszystko to w rękach Lopetegiuego.
PS Serce jednak mowi mi , ze ten sezon w ich wykonaniu będzie tragiczny, a mój rozum szybko przyklaskuje i znaduje na to argumenty w postaci np braku CR7
milego wieczoru

2

Mem jest zrobiony w punkt. Jednak irracjonalnym jest wg mnie umniejszanie zaslug CR7. Jest on znakomitym piłkarzem. To co robi w LM to absolutny rekord. To drugi najlepszy piłkarz na świecie, tak , zaraz po Messim

2

Ja mam szczerze nadzieję, że nasza Barca w końcu przełamie barierę ćwierćfinałów. Mamy zdolną pakę ( szczególnie pierwszy skład) i perspektywicznych wychowanków na ławce. Odpowiednie zaangażowanie, treningi i wsparcie psychologiczne i myślę, że Barca to kandydat do pobicia rekordu RM w Lidze Mistrzów.
To moje subiektywne zdanie, nie popadam w hurraoptymizm. Też mam z tyłu głowy fakt, że od paru lat kończymy LM na ćwierćfinale. Ale ja , jako kibic, z całego serca wierzę, że stara gwardia wsparta nowymi młokosami na każdej pozycji jest w stanie wprowadzić ten Klub z powrotem na szczyt piłkarskiego świata
Życzę miłego wieczoru

0

Dzięki. Nie mam po prostu czasu , by się zagłębić w temat, a potrzebuję na szybko. 400 zł za okulary, które pasują i do garniaka i do zwykłej koszuli , właśnie o to mi chodziło . Miłego wieczoru życzę

0

5

Kupowanko siup
Tak, za 5 zl idzie do Ciebie ( plus ew koszty dostawy)

4

Patrzcie , ćwiercz

5

Jak pozbyć się ćwiercza?

0

Mimo to Digne moim zdaniem daje rade- defensywnie super, ale ofensywnie zero. Paco dsje troche świeżości. Powinien dostac więcej szans. W tamty sezonie ladowal wazne bramki , m.in z Sevilla 2 bodajże. A Denis to dla mnie zagadka. Mimo to jeden sezon wiecej moze dostać. Ale dzieki za Twoje zdanie, szanuje. Zobaczymy co zarzad i sztab trenerski wymyśla :) pozdrawiam

0

Tak, ale zmienilem to na Marlona ,ze wzgledu na fakt formy jaką prezentował Belg w tamtym sezonie

0

Racja, dziekuje bardzo: )

0

Lenglet i Verma

1

Subiektywnie

Uważam, że w kwestii transferów z klubu to powinno wygladac to tak: wypożyczyć Mine do klubu z La Ligi z top8 (taka Sevilla czy Betis bylyby idealne); sprzedac Munira , Marlona i Gomesa.

Nie sprzedawalbym Paco, Denisa i Dignea, ponieważ w roli zmiennikow spisuja sie bardzo dobrze( Denis tylko na koniec sezonu, ale to kwestia braku zaufania EV do niego w trakcie sezonu). Kadra jest szeroka, ale jak widać można ją skrócić.

Pierwszy sklad widzę tak:

MAtS

Semedo/Roberto-Pique- Umtiti-Alba

Dembele/Malcom-Busi-Rakieta-Coutinho

Suarez-Messi

4:4:2, ponieważ Barca w tym stylu prezentuje sie bardzo solidnie. Zrównoważona jest linia ataku i obrony dzieki Busiemu i Rakiecie. Brakuje tylko tego ciągu na bramkę Dembele, co prezentowal w BVB

I liczę, ze Suarez będzie głodny gry i solidnie przepracuje przedsezon by w trakcie sezonu nie kopac się po czole.

Lecimy po tryplet.

Milego wieczoru i dobranoc

10

Who the fuck is that guy? :D

0

Ponad 100 baniek za transfer i dolicz jeszcze jego pensję, która znajdowalaby sie w czolowej części drabinki płac. Stanowcze nie. Na hajs trzeba sobie zasłużyć

0

Chwalenie Luki Modricia zamiast Ivana Rakiticia? Oj Ramblowicze, mamy tutaj troche przykład hipokryzji z Waszej strony, ponieważ w meczach Barcelony Ivan tak samo harował i rządził i dzielił środkiem pola, a był tutaj hejtowany. Gazet i mediów nie da się pokonać, bo mają zbyt szerokie grono odbiorców. Dlatego też to Modrić jest wychwalany zamiast naszego chorwackiego cracka. Tak samo CR7 jest pompowany , ale to nie o tym piszę. Najbardziej sprawiedliwie byłoby , gdyby mówiło się o trzech ojcach sukcesu Chorwacji- o Rakiticiu, Modriciu i Subasiciu, bo to oni w głównej mierze stoją za tak dalekim zajściem w tych MŚ

0

Przyrysowałem koledze auto. Koło wlewki do paliwa i trochę błotnik. Rysa jest na długość około 10 cm koło wlewu. Na błotniku nie ma rys a jest taki biały nalot ( prawdopodobnie zdarty lakier). Co tu trzeba z tym zrobić i Ile wyniesie mnie koszt pokrycia tego?

1

Moim zdaniem przede wszystkim zawiódł brak charyzmy i gry do ostatniego gwizdka. Poza tym kontuzje wylaczyly z gry/ z formy wielu naszych zawodników. Zdecydowanie to czas na nowe pokolenie piłkarzy, które musi dostac szanse na rozwinięcie sie.

2

Ja postawilem, ze kartki dostana Muller, Lichsteiner, Matic i Moreno. Tylko Matic nie dostal. Za 5 zl do wyjecia 750.
PS Matic popchnal asystenta trenera Kostaryki i powinna byc za to zolta...

0

Z całym szacunkiem, ale co mi nie wyszło?

3

Dlaczego w studiu mówią non stop o Ronaldo a nie o Messim? Ronaldo wladowal 3 bramki Hiszpanom a Messi przestrzelil karnego z Islandczykami. Ludzoe, Messi jest Najlepszym pilkarzem wszechczasow, ale nie ujmujmy Ronaldo zaslug, bo w te MŚ wszedł z przytupem

0

I pomyśleć, że niegdyś chcieliśmy tego Sampaolego...
Messi wziął całą presję na siebie i nie wytrzymał. Wierze, ze z meczu na mecz bedzie coraz lepiej. Islandia zagrala super mecz- świetna defensywa plus wykorzystana szansa w ataku.
Trzymam kciuki za Leo i tych 10ciu , którzy boją sie zagrać pilki do kogos innego niz Messi

0

Arnaizem.

2

Sprzedajmy Paco, Rafinhe i Marlona. Kupmy Lengleta i Thiago. Plus poczekajmy na decyzje Cillessena. Jak zostanie to kadra kompletna. Jesli to trzeba wyciągnąć jakiegos mlodego bramkarza. I na dodatek wciagnac kilku chlopakow z Barcy B do pierwszej druzyny i jazda

0

Ronaldo zmieni nr na 10, aby tez stal sie częścią kampanii i mógł strzelac dużo bramek xD

1

A dla mnie Ibra to autorytet. Wolę i szanuje takiego chlopa na boisku niż panienki typu CR7, Neymar czy nasz Suarez

1

Nie oszukujmy sie, Real wygral zasluzenie.
Do 30 minuty Liverpool prowadzil gre. Brakowalo tylko ostatniego podania/dobrego strzalu i byłoby 1/2:0. Potem walka o pilke Ramosa i Salaha i kontuzja tego drugiego. Ramos bandyta boiskowy , ale i cwaniak. Wylaczyl z gry Salaha tak, by sedzia nie uznal tego za faul na jakakolwiek kartke. Iod tego momentu Real prowadzi gre. Strzela na 1:0 jak? Po bledzie Kariusa. Potem 1:1 i postawienie sie Realowi mimo braku najwiekszej gwiazdy. A potem genialny gol Bale z przewrotki i kolejny wielbłąd Kariusa i 3:1. Mecz zakończył sie 3:1 , ale Real nie dominowal. Poraz kolejny szczęście w głównej mierze sprawilo , ze wygrali LM, ale trzeba przyznac ze szanse od.losu wykorzystali- a to tez trzeba umieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?