nuter27
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym widział w jego miejsce Kucharczyka z Legii i dobrego pomocnika.... może Vadis??? :D
1
Powinni mu pozwolić odejść za darmo za zasługi dla klubu :D
0
Nic tylko czekać na Neymar Fichado!! :)
1
A o finansowym fair play słyszałeś? :
2
Verratti + 100 baniek i nie będę płakał :)
0
Ośmieszasz to się Ty swoimi komentarzami :) zarząd wyrwał gościa za 30 baniek a ty jeszcze narzekasz. Nosz kur.... nie dogodzisz.....
4
Iniesta bez rytmu meczowego (podziękowania dla wf-isty) ratował nam dupska w tym sezonie. Jak trwoga to do Iniesty.... Rafinha miał wystarczająco dużo szans i niczym specjalnym się nie wyróżnił. Barca to inny poziom.
0
Ta dziwne że Martino i Tito mając takich samych piłkarzy grali piłkę nieporownywalna do tej Guardioli z polotem i magia która zachwycał się cały swiat.
0
Słyszał ktoś o jakiejś konferencji Verrattiego o 12? Czy białych coś piszą
0
wiecej niz klub :D
0
pewnie tak ale o takich sprawach nie mówi się głośno.... tak właśnie się prowadzi się rozmowy transferowe w dzisiejszych czasach :) ale Janusz i Grażyna wiedzą pewnie lepiej :D
7
Ludzie to tutaj się wypowiadają jakby byli co najmniej w zarządzie :D wy 1% nie wiecie co się teraz dzieje. Być może już ktoś z kimś za kurtyna porozmawiam i może zgoda już jest. Ale żeby wszystko oficjalnie było puszczone to najpierw PSG musi klepnac kogoś w jego miejsce a potem dopiero go sprzeda.... więcej wiary to nie są ludzie z lapanki tylko o sporej wiedzy i doświadczeniu w przeciwieństwie co do niektórych z was ktorzy jedyne transakcję jakie przeprowadzaliscie to przelewy za spłatę raty :D
0
Zagadza się różnica tylko jest taka że jak Iniesta zaczynał to nikt nie oczekiwał od Barcelony że wygrają 95% spotkań w sezonie i zgarna tryplet :) co do ogrywania wychowanków kiedyś już też pisałem odnośnie LE że o to mam do niego największy żal. Bo można mieć średnich wychowanków ale dawać im szansę np przy wyniku 3:0 żeby świat ich zobaczył i trochę na nich zarobić. Dzisiaj czytam że Chelsea sprzedało jakiegoś nolnejma za 25 baniek a my podstawowych graczy za tyle nie możemy opchnac :D z tym Realem to też nie ma co przesadzać. Zobaczymy jak ich młodzież wpisze się w następnym sezonie. A jak traktują wychowanków to najlepiej pokazuje Morata ktorego sprzedali potem sprowadzili i teraz znowu odejdzie mimo że czapka nakrywa Benzeme :D
0
Z tym Roberto to poleciales :D ja sobie jak najbardziej wyobrażam skład bez niego bo prawym obrońca jest zwyczajnie słabym a na pomoc są lepsi od niego :)
1
Większość tutaj chciałaby mieć same gwiazdy w pierwszej 11 silna ławkę rezerwowych i jeszcze stawianie na nasze "gwiazdy" że szkółki. Ludzie obudzcie sie.... w meczach z teoretycznie słabszym rywalami muszę grać rezerwowi bo inaczej odejdą więc jak jeszcze by tam wrzucali ludzi ze szkółki to nie dość że rezerwy byłyby wkurzone to jeszcze podstawowi gracze mieliby pretensje ze za mało grają i wypadają z rytmu meczowego. Prawda jest taka że w szkole nie ma nikogo kto miałby umiejętności żeby chociaż zasiąść na ławce rezerwowych a co dopiero grać w pierwszej drużynie. Jedyny wyjątek to Thiago ale on miał zwyczajnie niefart że była xavi i Iniesta a sam nie chciał czekać na swoją szansę więc odszedł co mu na dobre wyszło. Reszta? Ledwo łapią się w srediakach europejskich Bojan Tello Halilovic może i zapowiadali się dobrze ale na Barcelonę to nie wystarczyło. Więc przestańcie płakać że dochodzimy od filozofii i nie stawiamy na młodych bo zwyczajnie nie ma na kogo. Stawianie na siłę na młodych wychowanków skończy się miejsce i osiągnięciami podobnymi do Bilbao. Tam prowadzą taka politykę. Pozdrawiam trzeźwo myslacych.
0
No więc tym bardziej nie wierzę że Marco nie ma zapisu w umowie co się stanie jeśli on zerwie wcześniej kontrakt. To nie jest tak ze ktoś podpisuje kontrakt i nie ma możliwości jego zerwania.
0
Każda umowa musi mieć zawarte warunki jej rozwiązania to jest prawnie usankcjonowane bynajmniej w Polsce. Tak samo było np z Mou kiedy Real musiał zapłacić mu grube miliony za wcześniejsze wypowiedzenie umowy więc nie chcę mi się wierzyć że w jego umowie nie ma podobnego zapisu.
0
Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega z tym Verattim? Skoro nie ma klauzuli dostępnego to na pewno są określone warunki zerwania takiego kontraktu o kary z tym związane. Szczerze wątpię że jest tam napisane że przy zerwaniu kontraktu piłkarz ma. Zapłacić np 100 baniek skoro zarobki przez 5 lat wyniosą np 40. No ale to tylko moje domysly....
0
Ciśnij ich tam Marco !!!!!!! te lato może być naprawdę piękne. :)
0
A Ty myślisz że to się odbywa jak w markecie? :) ktoś przychodzi z walizka pieniędzy i mówi poproszę Verattiego? To są sumy płacone w transzach przez kilka lat :D
1
Herrera jest surowy jak Rasiak....
3
Odpuść na żółta robaki siadają :D
0
Tak tak dzięki :D
0
Nie nie był taki jeden jeszcze napadzior kerrison chyba :D
10
Veratti !!!!!!! Moje marzenie od momentu odejścia Xaviego. On i Iniesta bajka :
0
Czemu się tak dziwisz :) proponuję kolejna nowa umowę dla Messiego :) że nie wspomnę o fantastycznych transferach typu Douglas Czygrynski Vermalen.... był jeszcze jeden taki z Brazylii co żadnego meczu nie zagrał tylko na wypożyczenie go dali ktoś przypomni?
4
Sam zarząd się podpinal pod hasło więcej niż klub przy każdej możliwości charytatywnej i nie tylko więc nie dziw się że młodsi kibice dla których jak widzę nie masz szacunku piszą takie komentarze. Nie wszyscy muszą znać cała historie Barcelony żeby nazwać ich kibicami dla mnie to każdy kto dobrze życzy klubowi. I cieszę się że jest ich coraz więcej. Osoba która popełnia przestępstwo podatkowe i walki transferowe nie jest godna pełnienia funkcji sternika Barcelony koniec kropka. Wstydliwe ale prawdziwe trzeba to przełknąć i wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myslacych.
3
Kolejny znawca co pod każdym postem świeci wiedzą. Fajnie ze przeczytałeś ale czasami użyj szarych komorek
0
Chcesz zabłysnąć wiedzą ale nie do końca wiesz jak to zrobić. Prawda początkowo hasło to odnosili się min do prześladowań politycznych etc. Ktoś będzie chciał to sobie poczyta.... ale w dzisiejszych czasach hasło to trochę ewaluowano i odnosi się do wielu innych aspektów. Bartomeu i Rosell to najgorsze co przytrafiło się Barcelonie. Klub wyznajacy pewne wartości zatracil prawie wszystko. Więc nie mów ludziom że gowno wiedzą mówiąc że więcej niż klub to już tylko pusty slogan bo niestety tak jest. Człowiek u sterów Barcy z wyrokiem na karku i w pierdlu to taka sama blizna na portrecie Barcy jak Jaruzelski dla Polski. Równie dobrze możesz powiedzieć że obecnie nie ma patriotów w Polsce bo niekt nie przelewa krwi za ojczyznę. Czasu się zmieniają.
0
Polski ciezk język :D nikt tutaj nie pisze o sprzedaży Iniesty za 100 baniek a o kupnie np Verattiego :D