nuter27
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak masz się czepiać literówek to wcale ie pisz bo tylko zasmiecasz strone
0
Był na słodku boiska bo chciał robić miejsce Albie ale on musi wyprowadzać piłkę z głębi pola grać przy Arthurze
0
+Semedo mam nadzieję że otworzył fanboyom Roberto oczy
+Malcolm może chłop nabierze pewności siebie
-+Valverde niby miał nosa z Malcomem ale z uporem maniaka stawia Cou na skrzydle zamiast do rozegrania kosztem Rakiety
-Coutinho zle ustawienie nie tłumaczy go z tak fatalnego występu. Zupełnie jak w kosmicznym meczu ktoś mu odebrał talent
-Langlet zupełnie nie rozumiem fenomenu tego gościa... Jest wolny jak szpadelek... Zdecydowanie wolałem Bartre który przynajmniej piłkę potrafił wyprowadzic
-M Haoz gość chyba myśli że jak ktoś zdobył złota piłkę to ma immunitet... Modric na jawnym Godmodzie bez kartki toć to żałosne...
+ jeszcze Pique i Arthur i Vidal ale to już norma
0
Coś tam pisałeś znafco? Semedo najlepszy na boisku
1
wydaje mi się ze jestem czlowiekiem wyrozumialym......ale zupelnie nie rozumiem ludzi którzy stawiaja Roberto nad Semedo.... zadne statystyki a przede wszystki postawa na boisku za tym nie przemawia.... Mecz z PSG juz sie skonczyl kochani :D
0
tak jak z Romą :D
0
Proste... Gość gra w Realu.... Lewy bal się zrobić krok naprzód dlatego nigdy nie będzie doceniony tak jak na to zasługuje piza Polska oczywiscie
3
Widzi pod warunkiem że jest to Messi XD podobnie Alba...
1
Bo takie są przepisy......
0
nie pamietam dokladnei ale w meczu z Roma Messi przebiegl niecaly kilometr wiecej od Matsa jak sie skonczylo wszyscy wiemy :D
0
Podobna sytuacja jak z Dembele z poczatku sezonu..... strzelona bramka nie moze przycmic fatalnych wystepow (dzisiaj akurat dal bardzo dobra zmiane i to nie ze wzgledu na bramke) jedno podanie otwierające Messiego nie moze przycmic FATALNEGO wystepu ....a najgorsze jest w tym wszystkim to ze zespol widzi ze mu nie idzie ale graja na niego z uporem maniak. Tylko Vidal mial jaja zeby pograc z kims innym. Genialny mecz w jego wykonaniu
0
300 baniek za Messiego i sam osobiscie go odwioze do Paryza lub Manchesteru
0
Busquets "Panie sedzio cos jest nie taki oni probuja mi odebrac piłke" .... :D
6
Roberto dno dna,..... nie pamietam kiedy dobrze zagral z Semedo w jednej linii... zawsze jest kaszana.... zagubiony jak dzika swinia w kukurydzy
1
dembele lawka!!!! nawet w przypadku porazki bede zadowolony :)
0
niestety ale dopóki obecny ustrój będzie panował to nic się nie zmieni..... czy to będzie Po PiS N czy inne gówna. "Demokracja" ??!!! jaka demokracja??!! demokracja to w znaczeniu władza ludu !!!! a jaką ja mam władzę ?? iść co 4 lat na wybory??!!! to iluzja władzy.... nie mam absolutnie ŻADNYCH narzędzi żeby rozliczać tych....sk.............!!!!! każdy kłamie kradnie obiecuje gruszki na wierzbie a ja zwykły Kowalski nie mogę go z tego rozliczyć.......do tego ten durny naród zamiast głosować za czymś lub za kimś idzie na wybory głosować przeciw komuś...... to już chyba wolę dyktaturę...... niż taką ułomną pseudo demokrację!!!
2
Gratulacje chlopie !!!! tylko nie dawaj mu Julen :D
0
hahah z jego warunkami fizycznymi na 9 nawet pilki nie powacha.....
0
Będą ludzie z tego Arthura :)
0
A gdyby tak wymienić Munira na Piątka? :D chłopak znowu strzela :)
0
jak chłopaki wygraja LM to wybaczę im wszystko :) przegrac tez kiedys trzeba:)
0
nie ma stresu ??:D
0
Gruby Suarez z jedna nogą kopiący się po czole da więcej niz Munir :D
0
przypomniec Ci mecz z Roma i kilometry przebiegniete przez Messiego?? o mało Ter Stegen go nie wyprzedził :D
0
tylko mnie co chwila wyrzuca na nc+ go ??
2
Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy.... zawsze mówiłem że trener z niego zaden...... dostał samograja..... jak Messi zmotywować szatnie to grali..... a swoje "umiejetnosci" pokazał wystawiając rezerwy na RSSS z którym nam nie idzie od kilku lat...
0
tak... wypowiedzialem umowę w Inea w Poznaniu. Reklamowali się że przez najbliższe lata w Eleven beda WSZYSTKIE mecze LL.
5
Wszystko fajnie pięknie szkoda ze te 50% więcej zwyczajnie wyloza kibice. Prawa do transmisji są przełożone na Kowalskiego. To co się ostatnio dzieje to jakiś absurd. LM Polsat (ciekawe ile będzie kosztował pakiet na kablowce pewnie krocie) Eleven sobie odsprzedalo połowę praw do ligi Nc+ (tym powinien się UOKiK zająć) chyba kogoś zdrowo popie......... ze za to wszystko będę płacił. Wypowiedziane już umowę w kablowce w związku ze złamaniem warunków umowy. Wolę sobie pooglądać mecz na zagraniczny streamach w dobrej jakości i o wiele lepszym komentarzem bo tych polskich "ekspertow" to słuchać nie mozna......proponuję aby Barcelona i inne kluby z tych pieniędzy które od Was otrzyma dała kolejna podwyżkę dla Messiego, PSG kupiło drugiego Neymara tym razem za 500 baniek Aaaa i jeszcze zainwestujmy w kolejny młody talent aka Dembele a co tam niech będzie z 300 baniek za potencjal..... świat oszalal...... nie dajmy się zwariowac.
15
Nie doceniasz Valenci :) myślę że może powalczyć z Realem o podium :D
1
może się zastanów trochę zanim coś napiszesz. Taki "dziadek" powinien juz sobie siedziec na emeryturze i podrozowac po świecie bo cale zycie zapieprzal.... ale w tym chorym kraju ma emeryture glodowa i musi pracowac do usranej smierci zeby wyzyc.... wiecej szacunku dla starszych.....nawet jezeli jest irytujacy ...