0

Łysy chyb A jeszcze się nie obudził bo coś telefony nie dzwonią :)

0

@FC1899Barca psy szczekaja karawana jedzie dalej.....w nastepnych wyborach wiekszosc konstytucyjna i pod trybunał stanu rudego i paru innych

1

@Odesseiron bzdury gadasz.... Nie pamiętam dokładnie ale nawet po zakończeniu umowy można iść na l4 jeszcze przez 1 miesiąc chyba. Będziesz miał normalnie wyplacone

0

@Darshan1010 jak mam szanować gościa który nie szanuje kolegów z szatni nie mówiąc już o kibicach..?

0

@myscooter kabaret.....Valverde to stan umyslu

0

Mając takich zdolnych młodych tylko Eric ten Hag na trenera Asap!!!! Valverde zniszczy De Jong tak samo jak Cou wystawiając go na skrzydle...

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@cyron1 trochę tak trochę nie :) bardziej zależy dyspozycja dnia. Myślę że będzie bardziej miarodajne gdy w końcu zniosa bramki na wyjeździe x2. Wtedy będzie mniej kalkulacji a więcej gry

14

Nie ma się co ekscytować po pierwszej kolejce. Liverpool też w zeszłym sezonie ledwo wyszedł z grupy a LM wygrał :) wszystko dzięki Milikowi XD

0

@bartoszekkk jeśli zaakceptuje to Real nie ma się po co włączać :) nie czytaj tych pierdół :)

0

@MasterKrzych chanel - blue de chanel uwiedzie kazda kobiete;)

0

@FCMichalo pewnie to samo co z Bilbao... Walka o LE

6

Myślę że Abidal zrobił jeden poważny błąd który może zauważyć na transferze Neymara zamiast Currego powinien zabrać koze XD

0

@n0MED wyłączając emocje i podchodząc zdroworozsadkowo to deal malina :)

2

Niech wymienia Messiego na Neya i Kyliana i gitara XD

0

@Ghandi pierdyknij to Ty się w główkę :)

0

@nabial na szczęście mamy kompetentnych ludzi na stanowiskach :) gość samym swoim przyjściem podniesie wartość marketingowa klubu o ładnych kilka %
Zn no name felixa płaci się już 135 baniek a to kot w worku

0

@Kubox tu nie chodzi o części wymienne są takie elementy jak podwozie czy karoseria których nie wymienisz a że starości już nie mają takich samych parametrów podczas testów zderzeniowych a co dopiero jeśli było bite (a 15 lat napewno się coś zdarzyło) potem przy zderzeniu z nowszym autem pół przudu rozje..... A w nowym tylko reflektory i zderzak. Właśnie tu jest pies pogrzebany jak cie nie stać na 10 letnie auto to jeździ komunikacja publiczna a nie potem parkingi zawalone, miasta zakorkowane,smog, bo cmentarzysko aut na ulicach....

0

@MessiUltras przecież on na ten temat to już się rok temu wypowiadał.... Zwyczajnie manipulacja faktami

0

@Kubox powinieneś płacić z 1000zl Te auta jeszcze jeżdżą? :) pewnie TDI co jak jedzie przodem to smród i nic nie widać :) auta powyżej 15 lat powinny mieć zakaz poruszania się po drogach publicznych że względów bezpieczenstwa

0

Stara śpiewa staruszka Pereza. Przy każdym większym transferze zawsze w końcowej fazie negocjacji pojawiają się informacje o Realu żeby podbić cenę. Jeśli Ney odejdzie to tylko do Barcelony i możecie robić screeny. Każdy kto twierdzi inaczej mogę się założyć o flaszeczke rudej. Skąd ta pewność? Pierwszy i najważniejszy powód to pensja. Ney zmniejszy oczekiwania finansowe tylko dla Barcy. Jak czytałem prasowe że na kibelku to mało z niego nie spadlem jak zobaczyłem info z asa że 40 baniek netto :) to chyba Ramosowi i innym bialaskom musieliby podnieść x2 ich obecne pensje. A dwa tak jak wspomniałem to typowa zagrywka Florka żeby podbić cenę. Temat Ney ara w Realu nie istnieje

2

@Qlewer ja tam jestem prawicowy a mimo to nie powiem bo się troszkę uśmiałem na zwiastunie :) koleś co gra miska mistrzostwo świata :)

0

@MSDCbrzdyk solar,zhonya,rabadone,oman...i..jestes...legenda^^

0

@TheNekro94 potrafia..potrafia..tylko..kazdy...boi.sie...uzyc...wiesz...co..by..sie..stalo.w..mediach..gdyby..policjan..tak...zglebowal..kobiete...w..Polsce??...pewnie..wsadziliby..go..za..kraty...PO...za....zalozenie..specjalnych..kajdanek..dla..zwyrodnialca....zrobilo..wielkie..halo..miales..namiastke

1

@Croocers to jest ten typ tych nowoczesnych wyzwolonych ludzi... Akceptują i tolerują wszystko co im pasuje wszystko inne neguja i osmieszaja :)

1

@xJLx zwyczajnie masz zbyt wysokie oczekiwania w stosunku co od LR. To jest zbiorowisko ludzi z IQ od 90 do 200 i nikt nie jest w stanie tego ogarnąć to raz a dwa tu chodzi o kliknięcia i $$$ pobanuja wszystkich nie będzie pieniążków... Nie będzie newsów.... Ludziom z wysokim IQ zwyczajnie nie przeszkadzaja debilizmy bo potrafią je ignorować :) wiedzą że świata nie naprawisz

0

@xJLx chłopie ty chyba pomyliłeś la ramble z klubem gentelmana :) toć tu zwykli prości ludzie są...

0

@Norkusik z...Roma..i.Liverpoolem...remomntada...klasa...swiatowa;D

19

@BarcaInfo taaa...bo..kazdy..zna..hiszpanski;D

0

@xVENUMx ja za 1gb place 69.99 w inea :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?