nuter27
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
LECH PANY!!!!!!!!
0
@barczyk spokojnie w szerokiej kadrze jest Danii Alves i to pewnie na niego postawi Ronald
0
Kolejny świetny zawodnik ściągnięty za czasów Bartka a ludzie i tak będą na niego psioczyć :D
58
Spokojnie naliczyłem 7 fenomenalnych wyjść Griezmana ale ani Busqets ani Roberto czy De Jong nie podali.... Nie wiem o co chodzi ale Amigos chyba mają z nim jakiś problem. Szkoda chłopa bo tyra na boisku jak wół a piłek nie dostaje. Cóż pozostaje liczyć Że przyjdzie Dest za Roberto Pjanic posadzi Busiego i gra będzie 2 skrzydlami
4
Jeszcze z 2 mecze i Messi może zająć miejsce obok Busqetsa
8
Griezman fenomenalnie dzisiaj wychodzi na pozycje ale niestety Busqets De Jong i Roberto klapki na oczach :(
4
Wystarczy nie grać wszystko na Messiego/Suareza i są efekty
0
@Mathew86 na pozycji Busqetsa ma grać najbardziej defensywnego pomocnika i wyprowadzać akcje od obrony tak jak w reprezentacji. W mome cie kiedy gra z Busi automatycznie gra wyżej a ten anorektyk na defensywnym że swoimi idiotycznymi stratami..
1
Co takiego musi robić Busi na treningu lub po.... ze ciągle jest w podstawie?! Dlaczego nie De Jong na swojej pozycji + Pjanic, Alena lub Rysiek.... Boże czuje się jak w piekle u Lucyfera Morningsterna.... Never ending story z tym anorektykiem... Q....
1
@kulek22 Betis na luzie
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@olek10 ja po 60 roku życia poczuje się kobieta i pyk.... Szybsza emeryturka :) kto mi zabroni? Przecież mnie nie będą dyskryminować :)
0
@osa91 no to super cieszę się niezmiernie :) widzę że z Warszaffki jesteś :) wszystko rozumiem :) kończę ta jalowa dyskusje wolę Pottera obejrzeć:) crucio !!! :)
4
@Szklaner no tak bo na marszach lgbt nikogo nie obrażają i nie ma profanacji symboli religijnych. Przecież UE jest taka nowoczesna i otwarta dla wszystkich.... Dlaczego w takim razie ci wszyscy ludzie siedzą w tej zaściankowej nietolerancyjnej Polsce :)?
5
@dawinho80 poziom argumentacji tej dyskusji na poziomie Legii ale postaram się dostosować.... Skoro ludzie to ludzie to dlaczego pedofile, zoofile, dendrofile i inni file są nieporzadane? To że homoseksualizm został przez odpiwiednie lobby rozreklamowany i wmówili ludziom że to jest normalne (w myśl kłamstwo powtarzane 100 razu staje się prawda) nie znaczy że mamy to akceptować. Jest to niezgodne z naturą... Zwykle wynaturzenie. Nie znaczy to że takie osoby mają czuć się gorsze czy miwc ograniczone jakieś prawa zwyczajnie nie ma zgody żeby wmawiać ludziom że to jest normalne. Tak jak napisałem to jest Wynaturzenie. Dlaczego Homoseksualizm ma być OK a zoofilia już ble? Kto wytyczą granice? Albo coś jest zgodne z naturą człowieka albo nie.... Nie powinno się przesuwać żadnych granic w tej materii podobnie jak w aborcji
2
@dawinho80 kolejny..... To nie są strefy które zabraniaja wstępu homoseksualnym osobom tylko szerzenia tej ideologii w spoleczenstwie
0
@osa91 przecież to nie dotyczy ludzi tylko ideologii..... Dżizas...
3
@Stoiczkow tylko po co? Możesz upoważnić osobę do dokumentacji medycznej i uregulować prawa spadkowe u notariusza. Nie trzeba legalizować żadnych dewiacji
5
Komentarz usunięty
25
@osa91 nie ma innego małżeństwa niż heteroseksualne. Wszystkie inne wymysły to zwyczajne dewiacje. Tak mówi konstytucja. A mówienie że jest nieaktualne/nieprzystosowana do aktualnych czasów tylko wtedy gdy jest to dla Ciebie wygodne jest czysta hipokryzja
3
@pax przeczytaj jeszcze raz co napisałem :)
62
@osa91 a w jaki sposob są oni dyskryminowani? :) bo nie kumam. Jakie prawa są im zabrane vs zwyklu szary hetero? Przypominam Zgodnie z art. 18 Konstytucji RP małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Teraz ja będę wymachiwał i wykrzykiwał KONSTYTUCJA!!!!KONSTYTUCJA!!!
0
@kingorbit w tym sezonie było milion sytuacji w której Suarez czy Alba mieli na tacy wystawionego Griezmana a na siłę szukali Messiego i odwrotnie. FC Barcelona sobie poradzi bez Messiego. Odejścia nie takich kozaków klub przetrwał :)
1
@kingorbit bzdury, wyciąga sobie statystyki które mu pasują. Niech to odniesie do udziału innych ludzi z zespołu w bramkach asystach w Barcelonie i innych klubach. Messi i Suarez zrobili sobie duopol na grę przez co cierpiał cały zespół. Staliśmy się przewidywalni do bólu i w momencie gdy Messi nie miał dnia konia graliśmy kupę... Taka prawda
1
Oddać za darmo i postawić na Ryśka. Ja rozumiem że jest niezadowolony ale wypisywanie takich rzeczy publicznie niczego nie zmieni a tylko pogorszy obraz klubu....
0
@Stanio87 ostatnio był wysyp artykułów o tym. Tu masz pierwszy z brzegu
https://gazetalubuska.pl/kupiles-telewizor-mozesz-zaplacic-kare-chodzi-o-abonament-rtv-kontrolerzy-sprawdzaja-kto-kupil-telewizor-i-nie-zglosil-go-do/ar/c3-15155598
0
@Stanio87 namawianie kogoś do respektowania prawa jest nie w porządku ? :) tylko uprzejmie informuję kolegę że może mieć z tego tytułu nieprzyjemności. Czytałem ostatnio że będą sprawdzać osoby które zakupiły taki telewizor i z automatu będą nakładane opłaty jeżeli będą zameldowane. Law is Law .... stać Cie na nowy TV stać Cie na abonament :D osobiście uważam, że abonament powinni płacić wszyscy ale powinno to być uwzględnione również w opłacie abonamentowej u operatorów. Niby proste do wprowadzenia a jednak trudne dla tej władzy :)
0
@Stanio87 to że nikt nie płaci nie znaczy że nie trzeba... Ktoś w końcu płacić musi XD
0
@Edoss nie ma znaczenia tv czy radio jest traktowany jako odbiornik bez znaczenia jak je używasz czy jako monitor czy elektroniczną ramkę. Zgodnie z prawem musisz zarejestrować odbiornik i opłacać abonament XD