29

72 mecze 6 asyst kluczową pozycja w Barcelonie do nabijania asyst. :) sprzedać zapomnieć.

1

@tobiasson92 zdecydowana większość zwyczajnie nie pójdzie na drugą turę bo mają dosyć wybierania mniejszego zła. W konsekwencji czego PAD ma pewna reelekcję

1

Wszyscy hejtuja Pjanica że dziadek bez formy jakby zapomnieli ile lat ma np Messi czy Suarez. Niech chłop chociaż pogra 3-4 sezony na dobrym poziomie to będzie z niego mega pożytek jak za Paulinho

0

Liverpool tak szybko zdobył tytuł bo mógł się skupić tylko na lidze... If u know qhat i mean ^^

11

Wczoraj Puiq pokazał Arthurowi jak powinien grać. Kilka ciekawych prostopadły podań przez 2 linie . w 10 min zrobił więcej niż Arthur w 50 min. Gość miał 2 sezony żeby dojrzeć do gry i zacząć podejmować odważne decyzje a nie tylko klepanie do najbliższego, do boku lub do tyłu. Jeżeli nie nauczył się tego przez 2 sezony to nie ma sensu go trzymać. Sprzedać zapomnieć.

1

Suarez ława do końca sezonu. Kompletnie bez formy. AG też bez błysku ale jak zwykle solidnie w obronie i próbuje łamać prostopadłymi podaniami, przyspieszac grę. Arthur wymienić na Pjanica jak najszybciej. Gość nie ma jaj do gry w Barcelonie. Spowalnia tylko grę, brak odważnych zagrać najprostsze wybory przeważnie do tyłu lub wzdlyz boiska. Przypomina Xaviego ale niestety tylko z ostatniego sezonu :( hamulcowy druzyny

0

@barteq czy PAD jest bierny? Patrząc obiektywnie to chyba nie. No bo dlaczego on ma składać veto skoro się z większością ustaw i projektów zgadza? Takie ma przekonania więc tego nie vetuje.
Porownujac PAD, z B. Komorowskim, A. Kwaśniewskim czy L. Wałęsa to biorąc te kryteria o których pisałem to jest najlepszym prezydentem. Tak uprzedzając komentarze to- nie nie zagłosuje na PAD w I turze zastanawiam się nad Holownia i Bosakiem (nie wiem jak u niego z angielskim, bo chyba studiów nawet nie skonczyl, ale gość jest elokwentny i naturalny) w II głos pójdzie na PAD tylko w przypadku gdy stanie z Trzaskowskim. Wracając do porównania to nie rozumiem fenomenu i zachwytu nad A. Kwaśniewskim. Chyba wszyscy oceniają ta kandydaturę przez pryzmat jego żony (najlepszej Pierwszej Damy). Z wiedzy historycznej, retoryce czy angielskim to żaden z nich nie może się równać z PAD ale to taka moja zupełnie obiektywna ocena :) kwestia veta, podpisywania ustaw etc. to raczej było do przewidzenia, że mając większość będzie grał ze swoim obozem w szczególności że zgadza się z ich programem.

6

Wszyscy się przekrzykują mądrościami po debacie. Kto lepszy, kto gorszy....... Który kandydat ma lepszy program etc. szkoda tylko, że wszyscy Ci pseudo politykoznafcy zapomnieli, że Prezydent w Polsce pełni funkcję REPREZENTACYJNĄ. Od nadawania kierunku państwa jest RZĄD. Bardzo podoba mi się jak Mazurek zawsze rozmawia z kandydatami i się pyta jak chcą wprowadzić zmiany ze swojego programu... Wszyscy odpowiadają będę zabiegał, apelował etc... Dla mnie Prezydent RP powinien przede wszystkim dobrze wypadać w wystąpieniach publicznych. Musi mieć naturalny dar do przemawiania, a nie czytać z kartki. Znać historię Polski !! Swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Być patriotą i szanować narodowe wartości i tradycje. To jest zadanie Prezydenta. Cała reszta leży w rękach RZĄDU. Dlatego tak bardzo mnie śmieszy gdy kandydaci mówią , że będą bezpartyjni. W takim razie jak chcą wprowadzić te wszystkie zmiany nie mając większości w sejmie ?
Moje marzeniem jest (i dziwie się, że nikt o tym nie mówi) żeby zakazać robienia i publikacji sondaży wyborczych. Dajmy ludziom dokonać własnego, niezależnego wyboru. Nie sugerować się słupkami sondażowymi i tym, że jego głos może zostać zmarnowany.

1

Wiecie jaki jest problem Was wszystkich co tutaj piszecie, jak to ciężko mają ludzie którym rodzice nie pomagają ? zamiast tracić czas na takie dyskusje na forum bierzcie książkę, rozwińcie swoje kwalifikacje. Większość z Was jest w przedziale 20-30 lat to najlepszy moment żeby się rozwijać. Wytworzyć w sobie odpowiednie nawyki do ciągłego doskonalenia, aby później łatwiej Wam się żyło. Pewnie można narzekać na Państwo, władzę tą lub inna, ale co to zmieni ? patrz na siebie i na to co możesz zrobić żeby Tobie i Twojej rodzinie żyło się lepiej. Nie czekaj, aż pojawi się okazja na awans i potem się rozwijaj, rozwijaj się, a okazja na awans się pojawi w tej czy innej firmie ktoś Cię zauważy. Sam pochodzę z PGR-ów i wiem jak ciężkie potrafi być życie. Razem z żona jesteśmy po 30. Zarabiamy fajne pieniądze, ale to nie spadło z nieba. W czasie gdy inni balowali całe weekendy a w tygodniu po pracy ich jedynym zajęciem było oglądanie seriali my inwestowaliśmy w swój rozwój. Nie mówię, żeby nie oglądać netfliksa bo coś z tego życia trzeba mieć, ale nie miejmy oczekiwań że każdy z nas będzie zarabiał po 10 tys na rękę za podstawową pracę. Kiedyś też nie miałem pokory i myślałem, że wszystko wiem i mógłbym być dyrektorem w każdej firmie. Brakowało pokory. Teraz gdy udało mi się dostać na poziom managerski widzę jak dużo mnie dzieliło od tych ludzi i ile jeszcze pracy muszę włożyć w swoją osobę żeby tam się dostać. Życzę wszystkim Wam samoświadomości i dużo sił w rozwijaniu samego siebie.
Jeżeli doczytałeś do tego momentu znaczy, że masz w sobie potencjał na rozwój :)

0

@Plague_tale wszystkich nie uratujesz.... Ale jeżeli mogę pomóc komuś kto swoją działalnością wpływa pozytywnie na moje życie to chętnie to zrobię.

0

@Plague_tale ludzie jak to co ma pandemia? Nie ma żadnych spotkań, zainteresowanie jest znacznie mniejsze. Pewnie ze strona ma La Ramblowiczow którzy stale siedza na stronie ale stanowicie z 20-30% całości. Mam nadzieję że się mylę ale z tego co się orientuję to raczej wszystkie serwisy związane ze sportem mają spore spadki. To że ludzie siedzą w domu nie znaczy że klikają tak samo często jak wtedy gdy są normalnie rozgrywki

0

Droga redakcjo czy w związku z zaistniałą sytuacją na świecie radzicie sobie jako firma? Może potrzebna jest jakaś pomoc (zbiórka)? Myślę, że nie tylko jestem w stanie dorzucić parę groszy, aby strona przetrwała nie tracąc na jakości. Opłaty za serwery, zdjęcia, pensje są a kliknięć pewnie brakuje.

3

Zostawić jeszcze odpali.... XD XD XD

1

Neymar miejsce 8 ? biorąc pod uwagę ile dał Barcelonie i to ile na nim zarobiliśmy to top 4 obok Alvesa, Pique i MATSA. Właśnie Pytanie gdzie w tym wszystkim podział się MATS i Rakieta ? Oo

2

@MarioVeB! Przekażę Bartkowi Twoja opinię :) temat uważam za zamknięty

0

@mateusz33 XD nie no może... Tyle tylko że nie każdy ma taką pracę że może sobie brać kiedy chce :)

2

Poznań to jednak stan umysł. Od jutra zamykają żłobki i przedszkola.....w obawie przed rozpowszechnianiem się wirusa. Dzieci mogą przechodzić chorobą bardzo łagodnie,nawet niezauważalnie. Chodzi tutaj o to aby nie zarażały one starszych w grupie ryzyka. I teraz najlepsze.... 80% dzieciaków ( w tym moja córka) pojedzie do dziadków gdyż wieszkość rodziców nie może pozwolić sobie na kolejne 14 dniowe ferie.... ^^ Kolejne działanie pod publiczkę i wychodzenie z maczugą na mrówkę które pewnie przyniesie większe zagrożenie niż pozostawienie wszystkiego jak jest. Chory kraj ......

7

Wszyscy płakali, że La Liga jest przewidywalna, zdominowana przez 2 kluby, że PL jest ciekawsza..... Teraz gdy kluby LL pomału dobijają do czołówki i walczą w każdym spotkaniu jest płacz, że Barca czy Real w dołku ^^ Matko Bosko Koronawirusowsko.....

0

@BarcaSupporter jakoś muszą go opchnac. Cena nie wzrośnie od siedzenia na ławce...

1

@Janiama mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Nie można porównywać reprezentacji do klubu. To zupełne inne aspekty. W reprezentacji masz selekcjonera nie trenera. Oczywiście można przez kilka dni potrenować razem jako zespół ale wszystkie automatyzmu wypracowuje się w klubie na setkach godzin treningów. I tu jest właśnie pies pogrzebany. Nasi zawodnicy mają wpojone w głowę automatyzmy w dużym uproszczeniu "nie masz gdzie, graj do Leo" "Wrzucasz w pole karne szukaj Leo" (świetnie to widać na Albie) "rozgrywamy pozycyjnie dajmy Leo przystęplować piłkę " oczywiście wiele z tych akcji przynosi efekty z racji geniuszu Leo ale po pierwsze on juz lepiej grać nie będzie a dwa Barca stała się do bólu przewidywalna. Nie mówię, że Messi powinien odejść po sezonie ale chciałbym aby Setien był tym który zmieni MINDTSET zawodników. Grajmy jako zespół nie opierajmy się na indywidualnościach i przebłyskach geniuszu Leo. To tez jest człowiek wbrew temu co twierdzą niektórzy :) Bedzię miał słabsze występy i to coraz częściej . Nie możemy uzależniać naszych wyników od aktualnej dyspozycji Argentyńczyka . Kilka sezonów temu jak słyszałem Messidependencia to smiałem sie ludziom w żywe oczy. Dziś niestety jest to smutna prawda a to wszystko przez NAWYKI czy może lepiej AUTOMATYZMY jakie mają wypracowane zawodnicy z ery Guardioli. Co niestety odczuwają nowi zawodnicy. Polecam książkę dla ciekawskich "Siła nawyku"Ch. Duhigg jest tam opisany zespół z NFL który za sprawą nawyków (automatyzmów) z najgorszego zespołu sięgnął po mistrzostwo :)

1

@VandaI Pytanie czy byłby w stanie to zrobić :) ale zgadzam się Messi może jeszcze pograć 3-4 lata na najwyższym poziomie i wiele mogliby się od niego nauczyć tylko czy Argentyńczyk przełknąłby taką przemianę ? Czy sami zawodnicy potrafiliby się postawić ? szczerze wątpię rozdmuchanie ego Leo za daleko poszło Najpierw jest Messi potem Bóg i cała reszta :D

6

Wspomnicie moje słowa. Dzień w którym odejdzie Messi i ziomale będzie dla nas zbawienny.... Mamy wielu graczy którzy zwyczajnie nie mogą rozwinąć skrzydeł przez Argentyńczyka. Ile razy można piłkę lepiej zagrać ale na siłę jest szukany Leo. Ajax pokazał że można grać piękną piłkę nie koniecznie wielkimi nazwiskami ale utalentowanymi graczami. Dla jasności nie mam nic do Leo to LEGENDA ale trwanie w tym układzie jest jak rak który pomału zabija. To nie jest przypadek, że przychodzi Coutinho Griezman Dembele i nie mogą się wpasować w zespół. Po sezonie przewietrzyć szatnie, pozbyć się grubych kotów typu Alba Suarez Busi Rakieta Leo? i pozwolić trenerowi zbudować zespół na nowo. Pewnie potrzebny będzie jeden sezon przejsciowy ale w longtermie wyjdzie to nam na dobre. Kiedyś nie wyobrażałem sobie Barcelony Bez Ronaldinho Deco a okazało się że po nich był najpiękniejszy rozdział w historii klubu. Tym razem może być podobnie czego Wam i sobie życzę ;)

2

Dramat... Eleven dźwięk jak z lat 90 tych a i kamera jakąś awaria pajączka?

3

@CiroDiMarzio haha made my day :)

0

Właśnie skończyłem oglądać chyba po raz 30 rewanż z PSG i uświadomiłem sobie jak ważne jest posiadanie "cracka" na ławce rezerwowych. Człowieka który wchodzi i odmienia mecz. Mimo, że jest niewidoczny i jego nazwisko zostało wymienione tylko raz przy wejściu w 83 min , mentalnie rozkłada przeciwnika na łopatki. Człowiek "żywe srebro" AG. Niedoceniany, wyśmiewany i wygwizdywany przez wszystkich Andre Gomes na zawsze pozostanie w mojej pamięci za ten mecz :) ^^

0

Dembele jest jak motor.... Chyba z nagarem :D

0

@LeoMessi1994 rzeczywiście zapomniałem dzieki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co z De Jong iem?

12

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?