nuter27
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak będąc zupełnie obiektywnym i nie ulegając fali hejtu jaka leci na LR na Bartka to wiele tych zarzutów które tutaj padają nie powinny być kierowane w jego stronę. Gościowi można zarzucić 2 rzeczy. Jedno to stawianie jednostki ponad klu a drugie to obstawianie się nikompetentnymi ludźmi. Natomiast co do transferów myślę że każdy kibic czy trener chciałby dostawać takie transfery jak Coutinho Dembele czy Griezman. To raczej wina szkoleniowca i sztabu szkoleniowego że nie potrafili tym zarządzić. Przecież nikt QS czy EV nie kazał ustawiać Coutinho na skrzydle zamiast w środku czy stawiać na siłę na Busqets mając genialnego De Jonga na tej pozycji. To ewidentne źle zarządzanie zespołem. Puiq czy Fati udowodnili w ostatnich meczach że można na nich polegać zarówno jeżeli chodzi o umiejętności i zaangażowanie. Brakowało im tylko doświadczenia i to przeraziło QS. Myślę że jeżeli wybrany zostanie trener który będzie miał wizję tego jak chce grać i będzie umiał dobierać do tego zawodnikow z uwzględnieniem ich zaangażowania i formy a nie zalug to jestem spokojny nawet i o kolejny sezon. Zawodników mamy z mega potencjałem wystarczy na nich postawić a odejście Messiego przy całym szacunku do niego może być zbawinne dla zespołu. Zawodnikiem jest genialnym ale kapitanem fatalnym. Skoro cała taktyka ustawiona jest pod niego a gosc w trudnych chwilą spuszcza głowę i się poddaje zamiast gryźć trawę to pytanie czy warto dalej na niego stawiać. To kolejny sezon gdzie Messi zawodzi w ważnych meczach. I nie chodzi o bramki czy asysty. Gość Wyczajnie się poddaje i nie biega przez co gramy 10 na 11 tak jak to miało miejsce z Roma gdzie przebiegł mniej niż Ter Stegen z Liverpoolem i Bayernem podobnie.
1
@Bogan szkoda że nie ma liczy przebiegniętych km to dopiero by pokazało prawdziwa jakość naszego kapitana :)
0
Mając taki skład jak Barca zarówno podstawowy jak i ławkę w życiu bym w nich nie zwątpił szczególnie w LM mimo że przez ostatnie sezony były niewytłumaczalne wtopy, ale z drugiej strony to są tylko ludzie. Nie ma możliwości żeby wygrywali wszystko rok w rok dlatego zdobycie LM tak każdego emocjonuje.
9
tak patrzę na te składy AS`a, Sportu, MD i tak się zastanawiam skąd się bierze to przerażenie w oczach kibiców. Z całym szacunkiem, ale na papierku zjadamy ich na śniadanie. Pewnie Bayern jest w gazie, ale stwierdzenie, że się po nas przejadą jak walec chyba trochę na wyrost. LM to zupełnie co innego niż Liga i to już udowodnił Real 3x z rzędu. Myślę, że chłopaki będą mega zmotywowani i spokojnie wygramy 3:1
2
@Pablit wy jesteście jacyś nienormalni... Jak mam szanować gościa który pluje na wiarę naszego narodu. Mam w gronie znajomych 2 homoseksualne osoby które czuja się zupełnie bezpiecznie i nie potrzebują żadnego specjalnego traktowania. Różnica jest taka że oni się nie obnoszą sie ze swoją seksualnoscia. Nie chodzą z tęczowymi flagami i nie rozwieszają swoich gaci na pomnikach. Dla takich ludzi nigdy nie było i nie będzie szacunku.!!
3
@RobsonPL chłopie a od kiedy homoseksualiści nie mają równych praw w Polsce ? podaj choć jeden przykład. Boją się wyjść na ulicę ? uwierz mi że żyjemy w czasach gdzie żeby dostać w ryj trzeba się postarać. Ruchy typu LGBT prowokują takie sytuacje poprzez swoje zachowanie typu wieszanie majtek czy innych części garderoby na pomniku Jezusa (jestem ateistą wychowanym w chrześcijańskiej rodzinie i wqrza mnie to niemiłosiernie) takie zachowania potem rzutuja na postrzeganie wszystkich homo. Sorry ale sami sobie sraja do swojego gniazda.
"Bóg, honor, ojczyzna i chłopak, dziewczyna - normalna rodzina". X Dtym stwierdzeniem tylko upewniłeś mnie że jestes zwyklym szylem ktory ma gdzieś historie, wiarę i ludzi którzy walczyli za ten kraj.
3
no i poszło ^^ pierwsze widzę takie kursy na Barce :D człowiek dawno nie grał i przyzwyczajony do 1,20 ^^
https://ibb.co/5hM1dsN
0
@jasiuZ a można być kobietą będąc mężczyzną ? :) jak widać niemożliwe nie istnieje.... kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą
0
@Kettger o co chodzi panie Miodek ? nie bardzo rozumiem, niestety nie jestem polonistą :(
1
@RobsonPL czy ty w ogóle przeczytałeś co napisałem ? a jeżeli tak to z pewnością nie zrozumiałeś. To nie jest tak że nie szanuję takich ludzi, niech sobie żyją, zapinają się w co chcą, ale niech nie oczekują od ludzi że będą uważać to za coś normalnego bo to nie jest normalne !!!! gdzie w takim razie leży granica i kto ją wyznacza ? dlaczego para gejów jest lepsza od zoofila. Przecież ten gościu z pewnością kocha to zwierzę, a te z kolei akceptuje co robi z nim jego właściciel bo jak sam napisałem i wśród zwierząt są przypadki homoseksualne. To oczywiście ogromne przerysowanie żeby Ci uświadomić, że to iż coraz więcej osób homoseksualnych się ujawnia i zrobiło się to bardzo modne nie znaczy że to jest normalne i NIGDY nie zostanie zaakceptowane w szerszym społeczeństwie bo to zwyczajne WYNATURZENIE !!!! nie może być tak że w demokratycznym kraju 1% społeczeństwa szantażuje resztę i czuje się ponad prawem tylko dlatego że jest homo. To że reszta Europy sie wykoleiła nie znaczy że jest to wzór do naśladowania. A w tej całej sytuacji najbardziej wkurzające jest to że osoby które oczekują już nie tolerancji tylko traktowania siebie jak jakąś uprzywilejowaną grupę jest kompletnie nietolerancyjna dla ludzi którzy mają inne poglądy :D
3
@Explode ja w wieku 60 lat też się poczuje kobieta i pyk szybsza emeryturka :)
13
@Persyfl jak to w jaki sposób? Chcą nam wbić do głowy że takie zboczenia (wunaturzenia) są normalne, i że tacy ludzie powinni mieć prawo do adopcji, ślubów itd. Każde dziecko powinno wiedzieć że natura tak nas ukształtowała że normalnym jest związek kobiety i mężczyzny wszystkie inne związki to wynaturzenia i to trzeba powiedzieć jasno. Oczywiście to nie jest wina tych ludzi i córke uczę ze trzeba tych ludzi też szanować i pozwolić im żyć, ale na pewno nigdy nie dam akceptacji na to aby takim osobom tworzyć jakieś specjalne przywileje. Obecnie w Polsce mają możliwość dziedziczenia i informacji o zdrowiu partnera i to w zupełności wystarczy. Nikt nie będzie mówił mojemu dziecku w szkole że to są normalni ludzie i że wszystko z nimi jest ok bo tak nie jest i to nie znaczy że ktoś taki jest gorszy i godny potępienia
0
@zodiak_10 dzięki :)
47
@RobsonPL to nie jest normalne i nigdy nie będzie bynajmniej w naszym pięknym kraju jakim jest Polska. Tutaj szanuje się wartości, rodzinę tradycję. Nikt mnie nie będzie zmuszał, żeby na psa mówić suka i odwrotnie bo tak się komuś wydaje. Niedługo będzie się od nas oczekiwało, że zaakceptujemy zoofilie i dendrofilie bo po przecież ludzie którzy kochają zwyczajnie inaczej i mają do tego prawo XD
0
ma ktoś linka do mema z realem madryt jak gość patrzy na stadion LM potem zakłada okulary a to planik ?:) nie mogę nigdzie odszukać
0
@Gwyn taaa jasne :D to chyba byś musiał tankować tydzień lub skończyć pić o 7 i o 8 dmuchać :D
0
@Gwyn generalnie możesz iść z tym alkomatem już do serwisu i na kalibracje. Nie dmucha się zaraz po wypiciu!!!! to uszkadza ten cały miernik. Takie alkomaty dla zwykłego Kowalskiego mają chyba tolerancję do średnio 2 promili (żeby sobie sprawdzić na drugi dzień czy możesz jechać) więc super prezent, szkoda że popsuty :D
3
Bóg footballu był tylko jeden !!!!! żaden Messi... żaden Maradona....
gdyby gość miał mentalność Cristiano Ronaldo a nie brazylijską fantazje nakrył by czapką Messiego Pele Maradone i Ronaldo razem wziętych. Prawdziwy magik. Przez tego gościa miliony ludzi zakochali się w piłce i Barcelonie
Ave Ronnie
3
@BarcaInfo poproszę
1
Gdzie mogę obejrzeć męczy Barcy b?
2
Komentarz usunięty
1
@MichalZZZ Ivy Wolfe
1
@MichalZZZ Bezapelacyjnie tutaj wygrywa Havana Bleu
1
@MichalZZZ Sasha Grey
0
Jak zagrał Fati?
1
@BarcaInfo manipulacja na poziomie TVP i TVN. Nasi zwyczajnie wychodzili już na boisko....
0
@MaŁolat to że w dzisiejszych czasach jak sportowiec ma 30 lat to nie znaczy że jest dziadkiem i spokojnie może pograć do 36 roku jeśli się będzie dobrze prowadził. Niech Pjanic zagra 3 fantastyczne sezony które pozwolą nam zdoby 3x LM i ludzie będą go do Xaviego i Iniesty porównywać. Niczego się nie nauczyliście po Paulinho... Typowe polaczki tylko marudzic
0
@4Fabregas4 Arthur ograniczył się do nabijania statystyk w celności i ilości podań. Podanie do boku lub do tyłu to wszystko co oferowal Tomek Cwiakala fajnie podsumował jego wyczyny w FCB
0
@4Fabregas4 true :) co nie zmienia faktu że po to ściągasz młodych żeby ożywili zespół jak Fati czy Puiq a nie do dostosowali się do reszty :)
0
@4Fabregas4 jedyne tempo jakie Arthur kontrolował to jednostajnie spowolnione ;)