nuter27
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 XD jak firmę z 70letnim stażem kładzie wzrost płacy minimalnej to jesteście popierdolka i już dawno powinniście się zamknąć. Pracuje w firmie zagranicznej która jest 25 lat w Polsce i płace są na poziomie 2-3 dochodu firmy a uwierz mi ze nie zarabiamy najniższej krajowej... No ale lepiej robić biznes po polsku :)
0
Komentarz usunięty
3
@amanter haha a w czym on jest gorszy? Chyba tylko w tym że nikt za niego nie zapłacił 105 baniek :) bo jakość dryblingu i podań ma zdecydowanie lepsza niż Dembus
0
Hahah suarez vs Perez doskonale zilustrowane jak słaby jest obecnie Suarez... Bartra v2
4
Przegrać z liderem to nie wstyd XD
0
@ProMILs na 100% wrócił Perez nr 27
0
@ProMILs do był Perez geniuszu.... Odstaw alko
1
Ten Firpo to nawet nie jest dno dna... On puka od spodu..
0
@Ratamahatta chlopie o czym ty mowisz :) 4000 tys brutto to nie pieniadz... Z reszta nie ma co porownywac swoich zarobkow do najnizszej krajowej a do sredniej placy stanowiska na ktorym jestes... Wiekszosci ludzi to nie dotyczy... Bynajmniej w wiekszych miastach. Bardziej to dotknie Polske wschodnia ale to i dobrze skonczy sie wyzysk ludzi i eldorado pseudo biznesmenow co zaloza interes kupuja nowe mieszkanie auto w leasing a potem narzekaja ze ZUS rosnie o 50 zl XD bo kasy nie ma na oplaty
0
@Delolen no chyba :) ja oczywiscie pojde zaglosuje na Jaroslawa ale nie dla pieniedzy a dlatego ze to jedyna partia ktora starala sie i w wiekszosci zrealizowala swoje obietnice wyborcze(wole wiedziec czego mogw sie spodziewac) ) . Nie ma w Polsce alternatywy PO bez komentarza... Kukiz z PSL XD tego tez nie bede komentowal SLD lewactwa nie nawidze Konfederacja nie dziekuje za anarchie... Jedyny czlowiek na ktorego moglbym oddac glos to partia Kolonko ale nie zebrala podpisow a szkoda :(
2
O co chodzi z tym najezdzaniem na PiS na LR. Grzesiek oplacil trolli czy ludzie sie w glowe uderzyli? :)
0
@CZAJUN_119 IQ nie ma nic do wykształcenia.... Ludzie z zawodowym wykształceniem maja często wyższe IQ niż zaoczniaki po studiach z wykształceniem za pieniążki rodziców..
0
@CZAJUN_119 chłopie Ty wiesz ze nie żyjemy już w czasach gospodarki centralnie sterowanej? Jaki rząd ma na to wpływ? Nawet jeśli Orlen to spółka państwowa nie znaczy że może sobie ustalić cenę 3.50 za litr gdzie inne koncerny zagraniczne maja 5 zł +.... Boże.... Cora bardziej skłaniam się ku pomysłowi żeby prZy głosowaniach brać średnia ważona uzalezniona od IQ...
0
@CZAJUN_119 z serii gówno wiem ale jadem popluje....
0
@Szklaner tak jak wyżej podaj konkretne podatki nałożone przez ten rząd na przedsiebiorcow
0
@Mns21 konkrety poproszę jaki podatek od czego? Nawet cit jest pomniejszony
9
@Ratamahatta lupia nas na benzynie? Człowieku dzisiaj tankowalem 95 za 4.92zl. Co chwila nowe podatki? Podaj mi jeden konkretny który wprowadzili i dotknął zwykłego Kowalskiego. Plujesz jadem nic więcej....
2
Bartra lubi to :)
0
Czytał ktoś może siła nawyku Duhigga ? :)
4
Jaki nr ma Neymar??Oo
2
@Aqualitek a co ma do tego rząd? Min przez takich sebkow w bmw ubezpieczalnie by zbankutowaly bo teraz po każdej kolizji ludzie starają się także o odszkodowanie z tytułu uszczerbku na zdrowiu fizycznym czy też psychicznym a nie tylko o naprawę auta.
0
@katalonia15 suzuki swift 2005 rocznik można wyrwać w tej cenie bezawaryjne autko :)
2
@MichalZZZ chlopie to jest serial wiadomo że pewne kwestie są naciągane. To nie Discovery. 1 i 2 super 3 troszkę na siłę robiony ale też dobry :)
0
@blaugrana1980 no bo Dembouz to taki szacunek okazuje klubowi i kolegom spozniajac się na treningi i ignorując swoje problemy mięśniowe że tylko pozazdrościć zawodnika :)
0
@Jakchcesz mam 16 miesięczna córkę wiec wiem trochę jednak się znam. Rodzice idą na wygoda i wolą zainwestować w konsole czy tablet zamiast poświęcić czas dziecku i pomoc mu w rozwijaniu się... No ale każdy wychowuje jak mu pasuje :)
0
@MichalZZZ polecam piłkę i boisko razem z tatą :)
0
@Triv44 a potem przecież jeszcze w LE grali bo 3 miejsce w grupie zajęli to ju z w 2017 bylo
0
@Triv44 w listopadzie 2016 z tego co pamiętam 3:3 z Realem
0
@damianex10 a Legia to gdzie niby grała? W la liga? Oo
1
@kkbarca tylko rodzic zrozumie... :(