0

@Kapitan hawk po wyborach psy szczekaja a karawana dobrej zmiany jedzie dalej :) Jarosław Polskę zbaw!!! 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

1 EV2EV3EV4EV5 błędy indywidualneCo trzeba mieć w bani żeby wystawiać Roberto w ataku kosztem Malcoma... Demisja  natychmiastowa za sabotaż 

3

@mn2000EtH.... Już nawet wolę Wenger lub Nawalke też wolny :) 

0

@D44H zwyczajnie postaw JEDEN krzyżyk przy jednym ze 100 nazwisk i będzie ok :) powodzenia 

1

Kto tam pisał że G2 nie da rady SKT? :)

0

nawet gdybysmy kupili caly Ajax to EV i tak stawialby na Rakiete Busiego i Suareza :D

1

Łatwiejszy finał dla G2 :)

8

ctr+alt+delete Najlepszy PO jak dla mnie. Szkoda ze EV zapatrzony w miernego Roberto

17

Chłopie Hazard ma roczny kontrakt.. Więc to kosmiczna kwota za niego... Nie wiem o co Ci chodzi??!!

1

Przecież to sama przyjemność ich oglądać :) ja sobie wyobrażam że to Barca Pepa tyle ze w koszulkach Ajaxu :)

2

Porównajcie sobie ile wiatru robi taki Ziech na skrzydle a ile Cou.... A to pewnie 1/3 jego ceny :)

0

Ten Hag... Marzenie... Guardiola też przychodził nieopierzony a EtH ma już szlify z Bayernu. Potrzebny nam ktoś kto nie będzie się bał stawiać na młodzież i da jakiś impuls tchnienie w ten zespol bo grać pięknie potrafią tyle że nie z EV

2

To już nie chodzi o odpadnięciu... Można przegrać bo przecież nie można wygrywać co sezon (chyba że jesteś Realem :) ) chodzi o styl a w zasadzie jego brak. Już od początku fazy grupowej fajnie oglądało mi się Ajax. Mówiłem że może to jeden mecz tak im wyszedł.... Okazało się że młode chłopaki potrafią dostać się półfinału i walczyć o finał w pięknym stylu. Nawet jeśli dzisiaj przegrana 4:0 u siebie to jestem pewny że pRegraja po walce... I zostawia całe serducho na boisku... Wtedy żaden kibic nie będzie miał prawa mieć pretensji... Każdemu może zdążyć się gorszy dzień nawet całej drużynie... Ale to nie tłumaczy braku zaangażowania... Nasi po raz kolejny wbili nam nóż w plecy... Całym sercem dzisiaj za Ajaxem nawet jeśli przegraja to chętnie włączę TV by pooglądać ich radość z gry....czuje się trochę wtedy tak jakbym oglądał Barce za czasów Pepa... Ehh.... Tęskni.. . :(

8

Trener mem.... Sam powinien podać się do dymisji!!!

0

Ja już przy składach wiedziałem że jak Roberto na obronie to będzie problem.... Nie rozumiem co kierowało EV mając Semedo.... Niewytlumaczalne....

7

Możesz mies Messiego w składzie ale jak trener mem to i Messi nie pomoze

2

Jak zobaczyłem Roberto na obronie zamiast Semedo wiedziałem że będą cyrki.... Sergi nie radził sobie z Mane w pierwszym meczu w drugim to tragedia... Za tą porażkę odpowiedzialny trener..... Dymisja natychmiastowa!!

10

Ty chciałbyś oddac Dembele +80 mln za Salaha? Oo Słodki Panie.... Toć to nawet w FM by wyglądało na sabotaż :D

2

ktos tu sie chyba za duzo vixen`a naogldal ^^

1

Busi tak się przejął rola kapitana Ę zapomniał o grze :=

0

No Prince no party no Rakieta no win :(

0

Nie 7 z ostatnich 10 LL :) i napisze 8 z 11 :) SB to nic innego jak "ogródek Pana warzywko" :)

0

Żadne Porto czy Manu!!! Jeżeli mamy grać z ogorkami to poproszę Real Madryt.... A nie czekajcie ich już nie ma.... ????

4

obsolutnie nie.... dla mnie Ajax z taka gra moze spokojnie wygrac LM i nikt nie bedzie psioczyl tak jak to bylo z Porto..... Udowodnili ze potrafia grać pieknie z wielkimi rywalami Realem i Bayernem....Zastanawiam sie tylko dlaczego Bartomeu nie zatrudnil jeszcze tego stazysty Pepa tylko przedluzyl kontrakt z EV

2

Hehe mualo być 50 zł. natłok myśli i wyszło nie po polskiemu 50 dyszek

0

normalnie nie obstawiam spotkań ale miałem sen że dzisiaj Real dostaje na SB 0:2 od Ajaxu. Założyłem konto. Kurs 35 :D poszło 50 dyszek.... ostatnio taki sam sen miałem jak Real zdobywał 3 raz z rzędu LM...może tym razem się odpłacą :D

0

Ile już było spotkań ze Roberto z Semedo grali na jednej stronie i wychodziło to Tragicznie!!??

3

Wielkim plusem tego meczu jest to że znowu uwierzylem że jeszcze kuedys zobaczę magiczna tiki take w wykonaniu Barcy. Dawać tego trenejro z Ajaxu. Oglądając spotkanie przypomniały mi się złote czasy Pepa. Gość stworzył zespół któremu może i brakuje skuteczności ale też nie ma w nim jakiś gwiazd... Wyobraźcie sobie jak mogłaby znowu grać Barca pod jego sterami...

1

Jedyny plus tej informacji taki ze może Cou wstawi w jego miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?