0

Niby dlaczego? Chyba lepiej mieć 222 mln i Di Marie (nawet 200mln)i wyrazić zgodę na transfer niż same 222 mln....

1

30 baniek rocznie :D to tyle coś 19 zwykłych ludzi zarabia przez całe życie :D quo vadis człowieku ? Zastanawiam się czy nie pozwać swoich rodziców którzy mówili " lepiej się ucz a nie ciągle na boisku za tą piłka ganiasz...z tego chleba nie bedzie..." :) a pomyśleć że mogłem być takim Polskim Neymarem :D

2

Swoją droga ciekawe jak się Rosell teraz czuje :D Warto było chłopie ?? :D

0

Czy Coutinho bedzie mogl grac u nas w LM po ewentualnych wystepach w kwalifikacjach do LM w Liverpoolu?

0

Kliknięcia w stronę muszą się zgadzac :D kasa kasa misiu :D

1

Wtf!!??? Przecież w czwartek miała być prezentacja na ulicach Paryża!!! Już nawet bilet kupilem... kto mi teraz hajs zwróci!!??? :(

1

codziennie redaktorzy wrzucaja po 20 niusow (głupot z Neymarem ) wiec tez sobie wrzuce :D

0

a nie to jednak byl sen :D

0

Oficjalnie Neymar przechodzi do PSG za 205 mln + Di Maria !!!!!!! nice!!!

1

ludzie sie zachwycaja MSN prada sa świetni potrafia wygrac niejeden mecz.... ale sprawiaja ze utrzymanie balansu w druzynie w obecnych chorych czasach jest niemozliwe pod wzgledem ekonomicznym. Zadna druzyna nie ejst w stanie udzwignac takiego ciezaru finansowego przy ciaglych podwyzkach i przedluzaniu umow w obawie przed starta zawodnika.... Dlatego ciesze sie ze jest taka szansa aby sprzedac Neymara za takie pieniadze i sciagnac 3 solidnych grajkow w jego miejsce.

0

to cos co na ciagnie w dół jak kotwica..... ciagle podwyżki doprowadzily do tego ze nie stac na na nikogo wartosciowego w pomocy

11

Barcelona największe sukcesy odnosiła z Pedro na skrzydle :D o wyniku drużyny nie decyduje jedna osoba(oczywiscie czasami robi różnice) ale długofalowo się nie ujedzie bez rownowagi pomiedzy obrona pomoca i atakiem .... ja tam sie niezmiernie ciesze ze sprzdazy Neya mam tylko nadzieje ze pieniadze zostana dobrze ulokowane w pomoc....

0

dobra bo widzę że się nie dogadamy ..... przeczytaj sobie dokładnie co i jak ...... 95 mln wyszła cała transakcja łącznie z premią dla Ojca Neymara (40 baniek) i teraz ewentualne 26 za przedluzenie to masz czlowieku 120 baniek a ty mowisz ze 222 mln to nawet nie połowa...
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ms-2014,historia-transferu-neymara-do-barcelony,artykul,474891,1,1036.html

0

Ta dostanie 50 baniek z okazji urodzin i imienin :D chłopie Barcelona to firma nikt za darmo hajsu nie rozdaje bo bilans musi się zgadzac.... nikt nie da komuś 100 baniek premii bez zapewnienia sobie ze wyjdzie na + , tym wszystkim. Ja wiem ze różnie piszą ale nie we wszystko trzeba wierzyć czasami trzeba samemu się zastanowić i pomyśleć. Koszt transferu Neya to chyba coś koło 90 baniek oficjalnie nawet jeśli Ojciec dostał by z 30 baniek premii za podpis i teraz 26 to ciągle nawet nie 150 mln.... a 150

0

Bzdura w życiu nie uwierzę że ojciec Neya dostał 115 mln za podpisy :D
Gdzieś czytałem że jeśli Ney się wykupi i przejdzie do PSG to francuska skarbowa potraktuje to jako premia wypłacona Neyowi za podpis i będzie nałożony podatek 50% dlatego PSG chce negocjować i obniżyć kwotę transferu min prze dolozenie pilkarza

2

Ale pieprzysz głupoty że aż mnie oczy bolą....222 mln nie zwrócą połowy kosztów buahahahahah pozdrawiam z podłogi :D jeżeli Ney wykupi się sam i przejdzie do PSG to klub będzie musiał odprowadzić podatek ok 100mln a żeby ściągnąć Coutino to najpierw on musi wyrazić taka chęć.. o jakiej premii lojalnościowe mówisz? Ja słyszałem o premii ale dla ojca Neya za złożony rok temu podpis o przedłużenie kontraktu. A co do transferów czy nikogo nie sprowadza to poczekajmy do końca okienka i potem komentujmy...
Na temat ostatniego akapitu nie będę się wypowiadał bo nie chce dostać bana :D

11

Ludzie nie przesadzajcie z 29latka robicie emeryta. Di Maria przy obecnym poziomie fizjoterapii może jeszcze śmiało z 4-5 lat pograć na najwyższym poziomie. Z Alvesa też robili dziadka i wszystkim nosa utarl. 222+ Di Maria to byłby dobry deal.

0

Ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja z Coutinho? Czy jak zagra w 4 rundzie el do LM z Liverpoolem i do nas przejdzie to będzie mógł grać z nami w tej edycji?

2

Na stronie pezeże piszą że Neymar kontaktował się z Coutinho i prosił by ten nie szedł do Barcelony i poczekał , ofertę z Paryża :D chyba wszędzie podsłuchy mają inwigilacja pełna gębą.

0

Barca na TVP 1 myślałem że pytasz o psg Monaco :D

0

Eleven :D druga młodość ma

0

Alves co gra :D ciągle kocur!!!!

6

Mam nadzieję że Ney trybuny albo ławka za wyskok z Samedo.... wierze w ciebie Valverde

5

Wszyscy mówią że Neymara będzie ciężko zastąpić :) chciałbym przypomnieć że Barcelona najładniej grała i najwięcej pucharów zdobyła z Pedro na skrzydle!! :) za to z magicznym środkiem :D

0

Ciężko nawet opisać takie zachowanie..... zamiast pomoc nowemu w aklimatyzacji to takie cyrku odpieprza... za takie coś powinny być publiczne przeprosiny i kara finansowa minimum..... no ale czego oczekiwać od rozpieszczonego dziecka z ego 3x CR7 :)

1

Haha uwielbiam ten płacz kibiców Barcelony. Jak chcieliśmy ściągnąć Verattiego to wszyscy jak jeden pisali z niewolnika nie ma pracownika a teraz co?. Przeciez PSG by o Neya nie walczyło gdyby nie chciał do nich przejść. Dla mnie Veratti + 100-120 baniek (tyle powinno starczyc na Coutinho)i może iść skoro tak bardzo chce odejść do PSG. To by było najlepsze rozwiązanie dla wszystkich my byśmy mieli pomocnika Neyamr byłby liderem PSG niekwestionowana gwiazdę a rynek by nie oszalał z powodu klauzuli Neymara. 4 x win

1

"Challenger" ale rozważania na poziomie bronze....silver... piszesz o Neymarze jakby to był co najmniej Messi... może i z niego dobry grajek ale z całą pewnosci do zastąpienia za 222 mln. Jeśli nawet Verratti będzie nie do wyciągnięcia to zawsze można cofnąć Messiego na mediapunte i wydać po 111 baniek , dwóch rasowych skrzydłowych a nawet wiecej bo przecież mamy jeszcze 60 baniek na transfery. Wyciągamy Hazarda za 150 + Dembele za 100 i w żaden sposób nie stracimy na jakości ba nawet myślę że byśmy podnieśli swoją jakość jak i wizerunków nie stracili. Z całą sympatią do Neya bo go lubię ale mając do wyboru nawet sama wymianę jego na Hazarda bym się nie zawachal..bo te jego nurkowania i wieczne lamenty nie są godne zawodnika Barcelony. Żałuję że nie ma w drużynie już kogoś takiego jak Puyol który by ta cała jego i Alby blazenade ukrocil.

0

Tak fantastyczny Real nie był w stanie w dwóch meczach pokonać slabiutkiej Barcelony? Remis i zwycięstwo na SB!!! Co ty spotkania porownujesz....liczą się bezpośrednie konfrontacje... Juve ewidentnie nie miało dnia w finale. Tyle błędów co w tym meczu popełnił min Bonucci to w całym sezonie nie zrobił. W bezpośrednim spotkaniu z Realem byliśmy lepsi. Co nie zmienia faktu ze obronili LM i chwała im za to.

0

Jak to o nic? Co ty gadasz? Liga była otwarta caly czas. Barcelona slabiutka obrona? Straciliśmy mniej bramek w lidze n boski Real. No ale nie ma się co wysilać żeby z Tobą polemizować..... "szczelaj" dalej :)

2

Przypomnij mi wyniki GD w tym słabym sezonie dla nas bo nie
pamietam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?