2

Ciekawe czy Dembele nauczył się biegać... czy nadal się będzie przewracal o własne nogi? :D

0

Sevilla chyba sobie wzięła za punkt honoru dzisiaj żeby strzelić więcej bramek nic Real :)

0

Masz rację przyjacielu tylko że przychodzi taki Dembele co się przewraca o własne nogi i zarabia kosmiczne pieniadze.... to się nie ma cobdziwic że Big Sam się denerwuje..

0

Dramat.. delefele wersja 2.0

0

Tylko co z tego wynika nawet gdy jest przy linii... brakuje mu tego błysku co miał Ney.. tego zejścia do środka zgrania na klepke... on biegnie jak jeździec bez głowy i wrzutka na ślepo /czasem wyjdzie czasem nie / ale bardziej to dzieło przypadku lub zagranie wsteczne do obroncy..
Messi w pierwszej akcji zrobił to czego Dembele przez cały mecz nie potrafił :)

1

Powiem tak... mam nadzieję że latem uda się sprzedać Dembele za 100 baniek i wprowadzimy Grizmana bo to to ten chłop gra to jest jakieś nieporozumienie :) ja rozumiem kontuzje etc... ale on się przewraca o własne nogi... a mówienie że zapłaciliśmy za potencjał bo jest młody i się rozwinie... gdyby zmiennicy dostawali tyle szans co Dembele to by lepiej się skomponował niż on i to za 100 baniek mniej. Gość zupełnie nie pasuje do Barcelony. Chcieli kupić kogoś na wzór Neya ale to nie ta liga. On musi mieć pas startowy przed sobą żeby coś sensownego zrobić a w Barcelonie nigdy go nie będzie miał. Także latem sprzedajemy Dembele sprowadzamy Grizmana i będzie idealnie

1

Oglądam mecz LM i się zastanawiam czy my aby dobrego Dembele kupiliśmy :D

0

i co w tym zlego? z gory zaznacze ze jestem ateista. Taki katecheta moze przekazac dziecku wiecej warosci niz niektory rodzic.i nauczyc szacunku do dugiego czlowieka......wiara katolicka jest bezinwazyjna i krzywdy nikomu nie robi....

0

Busquets za ten mecz powinien dostac -1 !!! mecz ponizej krytyki....

1

Może i przegrywamy ale wróciła magia i radość na CN ;)

0

nie żebym sie puszył ale to mój post z 5 sierpnia......
"Chłopak jeszcze nie zagrał pełnej jednej połowy a ty juz go z błotem mieszasz... skoro łapie się na pierwszy skład w reprezentacji i z tego co oglądałem radzi sobie całkiem dobrze to może wypada zamknąć mordke i dać mu szansę..... zupełnie nie rozumiem tego hejtu na niego.....jak Twoim zdaniem lepiej było wydać 200 baniek na Coutinho to życzę Ci powodzenia w dorosłym życiu :D" pozdrawiam hejterów z artykułu :D

0

O kurcze chyba było łatwo. Jak grał Dembele i Paulinho o ile wogole grali? Niestety nie mogłem obejrzeć meczu :(

4

Chłopak jeszcze nie zagrał pełnej jednej połowy a ty juz go z błotem mieszasz... skoro łapie się na pierwszy skład w reprezentacji i z tego co oglądałem radzi sobie całkiem dobrze to może wypada zamknąć mordke i dać mu szansę..... zupełnie nie rozumiem tego hejtu na niego.....jak Twoim zdaniem lepiej było wydać 200 baniek na Coutinho to życzę Ci powodzenia w dorosłym życiu :D

1

Samper to chyba raczej pozycja Busiego, Paulinho będzie odpowiedzialny bardziej za kreowanie akcji ofensywnych

0

Zarząd miał utrudnioną sytuację bo musieli działać po wykupie Neya. Tak niestety działa rynek prawo popytu i podaży. Ktoś kto trochę liznął ekonomii to zrozumie. Chiński klub nie chciał sie pozbywać swojej gwiazdy wiec co mieli zrobić ? albo wyłożą hajs albo nie dojdzie do transferu. Postaw się na pozycji klubu z Azji co byś zrobił na ich miejscu ? Jeśli masz klauzule a nie chcesz się pozbywać piłkarza to oczywiste jest ze pozwolisz mu odejsc tylko i wyłącznie po wpłaceniu klauzuli.... nawet nie mogli włączyć nikogo do transferu bo kto by się z naszych zgodził na przeprowadzke do Chin. ?! Oo

0

a my nie potrafimy ? myślę ze 35 baniek za Semedo i 40 Baniek za Paulinho to chyba nie sa jakies kosmiczne pieniadze zwazywszy na to ze to maja byc zawodnici pierwszego skladu. Z Dembele sie zgodze ze kwota kosmos ale tak jak pisalem klub musial wyjsc z twarza po wykupie Neya i wybral najlepiej jak mozna było.......

0

a czym my niby ustepujemy Juve ? to ze przegralismy ostatni mecz z nimi nie znaczy ze jestesmy gorsi...... zwyczajnie dyspozycja dnia bledna taktyka i dzień konia Buffona przyczyniło się do przegranej ale tak jak pisałem Juve poza swoim podworkiem nic nie osiagnelo przez ostatnie kilka lat wiec nie wiem skad wyciagasz takie wnioski.....

0

pozdro dla CIebie Janusz:) ściągneli najlepszego zastepce Neymara wzmocnili prawa obrone i srodek pola moze nei jakas gwiazda ale na pewno solidnym zawodnikiem ale dziecko oczywiscie bedzie płakało bo nei kupimy Coutinho albo Lemara za kolejne 160 baniek :D pozdrawiam trzeźwo myślących

0

Chłopie zastanów sie bo jestes niekonsekwentny .... Najpeirw masz pretensje do zarzadu ze nie sciagneli Cou oferujac 160 baniek a potem piszesz ze kupili Dembele za 150...... :D musieli zastapic kims Neymara zeby zachowac twarz a akurat na Dembele mi nie szkoda takich pieniedzy bo gosc ma 20 lat i mega potencjał. To że przegralismy z Juve coz zdarza sie nie wszystko mozna wygrac. Od lat robia dobre transfery i od lat nie zdobyli europejskiego pucharu wiec moze troche obiektywizmu bo 3 lata temy mielismy potrójna korone a rok temu ligę.

4

Ty chyba sobie żartujesz!!! :D w Barcelonie to by nie były nawet "półśrodki" moze za wyjątkiem Szczesnego. Przestancie wreszcie narzekać na zarząd może nie są wspaniali ale w tym okienku wykonali kawał dobrej roboty. A to że kluby nie chciały puścić Cou i Verrattiego to juz nie ich wina. Sciagneli Semedo Dembele w miejsce Neya i Paulinho (wszyscy sie z niego smieja ale juz wkrotce im zamknie mordki).

0

A ja ciągle liczę na transfer. Może nie Coutinho bo to juz przesądzone ale Di Maria bym nie pogradził. Roberto dać szanse w środku a w razie potrzeby wystawiać Messiego na mediapuncie. Vamos Barto !!!!

0

w zależności od meczu można rotować Iniesta/Rakieta bo chyba nie chcesz mi powiedzieć że Coutinho bedzie lepszy w defensywie niz Leo bo to argument z kapelusza....

0

Jak to nie rozwiąże ?? ściagamy Di Marie idzie na lewe skrzydło Dembele na prawe Leo z Iniesta w środku i mamy najlepszą pomoc świata. Myślę że Leo napiera na transfer argentyńczyka bo tylko wtedy cofnie się do pomocy a nie ulega wątpliwości że pomocnikiem byłby genialnym na głowę bijąc Cou I Verratiego razem wziętych

0

podsumowałem dwumecz chyba nie tak ciezko sie domyslec ??

8

+ Denis, Samedo

- Rakitic Suarez Gomes (ten chłop już nie odpali) Orłowski i Wolski (szczególnie tego pierwszego nie można słuchać a tak ich lubiłem)

1

Mozemy grać piątką pomocników jak nie ma "starego" Iniesty to ta gra wygląda fatalnie. Messi musi wracac po piłkę to są jakies jaja :)

0

przeciez ostatni sezon miał bardzo dobry....... odszedł bo mimo to nie chcieli mu przedluzyc umowy

0

Pozdrawiam z podlogi.... za słaby na PO Barcelony :D mam Ci przypomnieć w ilu El Clasico wyłączył z gry Cristiano?

1

Ta widziałem w pierwszym meczu z PSG jaki z niego srut...... jeszcze odszczekasz te słowa tak samo jak wszyscy hejterzy Alvesa

0

To akurat działa na naszą korzyść...... tak długo jak nie mamy 222 baniek na koncie tak długo nikt nie będzie windowal bezpodstawnie cen za zawodników a przynajmniej powinno ich to trochę ograniczyc...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?