0

@BarcaInfo problemem Roberto jest to że jest uniwersalny przez to za słaby na obrońcę i zbyt kiepski na pomocnika. Świetny zawodnik do sredniaka ligi hiszpańskiej. Myślę że świetnie sprawdził by się w takiej C Vigo na Barcelonę niestety za słaby na pierwszy skład doskonały jako rezerwowy joker

0

@Lamora przeważnie banki leasi guja do 10 lat (zdarzają się wyjatki) czyli jeśli auto masz no z 2015 r to dostaniesz leasing na 6 lat max. Z innymi obostrzeniami i się nie spotkałem :)

0

@Colon wszystko fajnie pieknie tylko masz jedno bledne załozenie. Bierzesz naród za inteligentny, a z całym szacunkiem ludzie to idioci z IQ porownywalnym do kozy. wystarczy wyjsc poza swoje otoczenie. Pojechac na wies mniejszych miasteczek zeby zobaczyk jak ludzie prosto mysla.zyja tu i teraz nikt nie mysli o tym co bedzie potem.Dlatego antysystemowe podejscie(zakladam ze taki nurt wyznajesz)nie ma racji bytu.Ludzie sobie nie poradza i swiat ogarnie chaos. Ludzie inteligentni sobie zawsze poradza

0

@Colon tak jak przypuszczałem typowy la ramblowicz... Malkontent a jak się wejdzie w szczegóły to dyskusja zanika bo wiedzy brak :)

0

@Colon gdzie? Chyba u Pani Marysi w warzywniaku bo w supermarkecie będzie jak było... Zdajesz sobie sprawę że osoba odprowadzająca ZUS na poziomie 1300 zł obecnie (moja teściowa prowadzi sklep) dostała estymacje swojej emerytury na poziomie 850 zł. Tyle że ona ma to gdzieś bo biznesem zarządza tak że nie płacze jak składka skoczy o 100zl. Rząd chce ograniczyć takie dramaty które się wydarza za 10 czy 15 lat gdzie ludzie dostaną po te 850 zł które będzie warte z 600 po i flacji...po to żeby przechodzili na umowę o pracę bo tam odprowadzasz składki od całego dochodu. Prościej nie potrafię Ci tego wytłumaczyć. I nie ma znaczenia czy to PiS czy PO czy Swetru.... Moim zdaniem posunięcie dobre

0

@Colon no i co w tym nadzwyczajnego. Prognozuje się że średnie wynagrodzenie wzrośnie o 500 zł w przyszłym roku więc siłą rzeczy ZUS też idzie bo to jest ryczaltowo liczone od wysokości średniej. Człowiek na umowie płaci od całości wypracowane dochodu samozatrudnienia od średniej więc jeśli nie stać Cię na ZUS to jesteś słabym przedsiębiorca i powinieneś iść na umowę o pracę. To kolejny krok aby zlikwidować samozatrudnienie bo czym innym jest bycie przedsiębiorca a czym innym mieć działalność gospodarczą na zasadzie samozatrudnienia

0

@Raiden ale chodzi mi żeby zrobić ako na te wydarzenia meczowe

0

@Raiden a jest jakiś buk gdzie mogę obstawiać kto strzeli bramkę wynik pierwszej połowy etc?

0

@Repcak22 no nie idzie :) pisze mi że nie mogę łączyć wydarzeń

0

U jakiego buka można w Polsce obstawiać zakłady ako? Kiedyś grałem na bwinie ale coś mi wyskakuje że nie mają podpisanej umowy z Polskim rządem :) zainstalowałem apke STS ale tam nie ma takiej opcji albo ja nie wiem jak to zrobić XD

0

@zdrowyrozsądek za jakie 100 mln? Z tego co się orientuję to tam jest około 40 mln zmiennych. Więc to kosmiczna kwota za gościa któremu kończy się kontrakt i ma prawie 29 lat.

0

@nioton obowiązek kupna Denisa i Rafy?

1

@BlAugrAnAPolAnd przypominam Ci że Real wygrał 4 z 6 ostatnich LM

0

@barteq 1 do 1 idzie bramkarz reszta za kasę... Czytaj że zrozumieniem

2

@Boberson dlaczego spartolil? Przecież dał nam dużo radosci i pucharów. Odszedł do PSG bo był ambitny chciał wyjść z cienia Messiego nie udało się ale ciągle zachował dobre kontakty z szatnia. Nie wierz we wszystko co piszą gazety kto miał wiedzieć że odejdzie do PSG ten wiedzial

0

Boże Janusz biznesu w tych komentarzach wymiana 1:1 jest ok przy założeniu że jeszcze opchniemy im Rafe i Denisa...Bo tego szrotu nikt nie chxe

1

@xArabx bo lewy to typowy fallus gra na siebie...

1

@MarioVeB! Grubas Zdzisław K miał pokazać jak kierownca Kaczyńskeigo robi mu laske.....i co??? gosciu tonie i wymyśla tyle w temacie

0

@Odesseiron sam szczepię swoje dziwcko ale to co wy tutaj wypisuje ie to głębokie średniowiecze. 1 to że się zaszczepisz na ksztusiec nie znaczy że go nie zlapiesz.... Lekarze wtedy wciskając kit że gdyby nie szczepienie to by gorzej dIecko chorobę przeszło... 2 szczepionki są aktywne przez ok 10 lat więc nawet jak byłeś szczepiony za dIeciaka to teraz nic ci to nie da....nie mówię żeby nie szczepić... Chodzi o to żeby rodzic był świadomy co może się wydarzyć gdy dziecko zaszczepisz a co jeśli tego nie zrobisz... Tak jak kolega wcześniej napisał czasami lepiej zachorować na Odrę niż na autyzm...

0

A co reszta jeszcze na Anfield? :)

0

@robsesh wyszedł mu sezon? Oo szkoda polemizować z taki znafffca :) a gdzie był Cou? Na boisku a nie w szpitalu :)

0

@robsesh chyba sobie kpisz nazywając tak Cou.... To że się u nas nie sprawdził nie znaczy że słaby grajek...

0

@robsesh ochlon trochę. Jeszcze sezon temu grzal ławę w Benfice. Jeden sezon nie robi z niego gwiazdy

6

@Nano22 kiedyś zarabiał es średnio 1500 zł teraz 3000 zł :)

0

He said to reporters at the time: “Last night we signed the contract and this morning I wake and I’m manager of Liverpool FC.



“Please give us time to do the work but when I sit here in four years I think we may have one title. If not maybe [I’ll win] the next one in Switzerland.”

Panie Klopp trzymamy za słowo;) Vamos Totki!!!

17

I pomyśleć że mogliśmy dzisiaj od rana siedzieć jak na szpilkach obgryzac paznokcie i z lomotaniem serca czekać na finał... :( wszystko było na wyciągnięcie ręki... Wystarczyło oddać trochę serducha na boisku QQ

0

Szumi sie nie zamyka bo ciągle szumi :) kupta jakiś lepszejszy sprzęt bo uszy bola :) 

0

@Maximus2 myślę że w przyszłym sezonie z EV na 9 będzie grał Roberto a de Jong PO :) ewentualnie ława XD

0

@Kapitan hawk nie ma sensu ich przedstawiać bo z tym wymiarem sprawiedliwości i sędziach "na telefon" to by było wystrzelanie się z amunicji 

0

@TheNekro94 dowody są i będzie siedział jedyne czego trzeba to większości konstytucyjnej w najbliższych wyborach żeby zreformowac ten beton w sądownictwie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?