nuter27
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana przez internet można na stronie poczty polskiej chyba :)
0
@AlwaysBlaugrana każdy odbiornik rtv bez względu na to czy masz telewizję czy nie mysi być zarejestrowany i opłacany abonament :) i know man... Its sick!! :) btw nie ma znaczenia że będziesz używał go jako monitor :)
0
@AlwaysBlaugrana pamiętaj o zarejestrowaniu odbiornika i opłaceniu abonamentu :)
2
@Veysel taaaa z naciskiem na WIELKI (if u know what i mean 8) ) Gość się skończył 2 sezony temu. Machanie raczkami i brak pressingu i kopanie po czole...... Życze mu jak najlepiej, ale u Simeone dopiero zobaczy co to jest zapieprz
0
@tobiasson92 wpływy do budżetu z uboju rytualnego to nawet nie 1 promil..... Świat się nie zawali a zwierzęta przynajmniej humanitarnie zostaną ubite.
1
@BarcaInfo taaaa..... przekonał go tym ze połowę dostanie od Barcelony...... :/
0
@thiagoandmessi10 z kiedy jest ta wypowiedź?
0
@betonito Busqets za bardzo uwierzył w to co trener mówił że piłka ma się ich słuchać i myślał że może ja myślami przeciąć :=) tz mindgame :D
1
Sięgnęliście właśnie dna tym podcastem. Jak można być tak ślepo zapatrzonym w Messiego. To jest klub FC Barcelona a nie FC Messi zrozumcie to
1
skoro i tak nie możemy go sprzedać to dla przykładu miesiąc z Barca B się należy a i chłopaki pograją ze swoim idolem :D
0
@reloaded z jednej strony człowiekowi smutno jak to ogląda patrząc na grę naszego zespołu od 3 sezonów z drugiej jednak morda się śmieje ze mogłem "na zywo" cieszyć się ich grą :)
0
@Tollusiek wszystko było ustawione pod Messiego. Wszystkie automatyzmy graczy przykład Alby Suareza Busqetsa Vidala...... Tak jak napisałem dobry grajek ale żaden z niego lider. W trudnych spotkaniach zamiast gryźć trawę spuszczał głowę i człapał fakty nie opinie.....
0
@Esteban_ nie wiem co trzeba mieć w głowie i jak bardzo być zaślepionym Messim żeby takie stwierdzenia rzucać..... KAŻDY PanTrener na świecie chciałby mieć taką kadrę jaka ma obecnie Barca nawet bez Messiego..
5
@Shapiro z całą pewnością nie Diego :)
6
Zawada powiedział ze Barca ma obecnie 5-6 kadrę w LL :) po tym stwierdzeniu wyłączyłem... Nie wytrzymałem. Stano i ferajna zachowują się jakby w Barcelonie przez ostatnie lata grał sam Messi a reszta to się przebierała w koszulki żeby tylko walkowera nie było. Ludzie.... Mamy MAtSa Cou Dembele Griezman De Jong Langle Fatiego Puiqa jest Perdi Trincao + doświadczenie na ławce a gosc twierdzi że to 6 kadra LL :) chętnie po następnym sezonie zacytuje Stanowski emu jego wypowiedzi....
16
Pięknie napisane, szanuję za kreatywność szkoda tylko, że tak obiektywnie. Jeszcze za czasów Guardioli hejterzy Barcelony pisali że "Messi bez Xaviego i Iniesty nie będzie tak wielki" Gdyby się tak nad tym zastanowić to chyba mieli rację. Absolutnie nie ujmując tutaj Messiemu bo jest wybitnym piłkarzem jednak fakty są takie, że największe sukcesy odnosił za czasów gdy grał z Xavim i Iniestą mimo że po ich odejściu Barcelona kupowała piłkarzy z topu. Leo nie udźwignął tego ciężaru. Bez magicznego duetu jest posucha. Tym bardziej trzeba docenić wielkość Andresa i Xaviego. Na koniec jeszcze cytat który wpadł mi dzisiaj do głowy i doskonale opisuje sytuację Messiego jako kapitana, leadera ?Oo
"The greatest leader is not necessarily the one who does the greatest things. He is the one that gets the people to do the greatest things."
0
@FCBMati10 pozwolę sobie odpowiedzieć słowami Reagana
"The greatest leader is not necessarily the one who does the greatest things. He is the one that gets the people to do the greatest things." Jakie to prawdziwe w dzisiejszych czasach.........
1
@MarekKonrad nikt tego nie kwestionuje że miał ogromny wkład. Obejrzyj sobie ten filmik. Zobacz jakie emocje targały Iniesta Xavim Puyolem gdy odchodzili..... Messi zwyczajnie spuścił głowę w kolejnym blamażowym meczu i pozostawił kibiców z burofaksem....... gość któremu Barca dała wszystko łącznie z chorą pensją. Może mieć zatarg z Barto gila mnie to jednak od kapitana oczekuję, że po takim meczu i takiej decyzji stanie przed ludźmi i ich zwyczajnie przeprosi i wyjaśni sytuację. Do pięt nie dorasta Iniescie czy Xaviemu
1
00:50 => Kiedy jesteś zbyt "mały" żeby unieść ten klub.... Być może Messi jest najlepszym piłkarzem, ale z pewnością nie jest LEGENDĄ tego klubu. Może mieć 100% rekordów indywidualnych, jednak nie będzie miał takiego pożegnania bo zwyczajnie na nie nie zasługuje po tym jak to wszystko się potoczyło......Infinite Iniesta
0
Fati i Puiq mogą dzisiaj trenować czy na rozpoczęcie roku szkolnego muszą iść ? :)
14
@LuisSalvano porównanie z dupy. Mieszkanie jest Twoja własnością. Piłkarz jest na kontrakcie. To powinno być tak że oddajesz wynajmowane przez Ciebie mieszkanie zulowi żeby zaoszczędzić na czynszu.... No jak dla mnie mejk sens :)
1
@Walker gratulacje i powodzenia :) 2 dzieci rok po roku to duże wyzwanie :)
0
@Gargamel01 chłopie na logikę co Barca będzie miała z tego że nie puści Ivana do Sevilli? Skoro trener na niego nie liczy a on sam chce odejść do Sevilli lub wypełnić kontrakt to chyba lepiej zaoszczędzić te 10 baniek ba pensji niż mieć drugiego Bale'a. Wyższa Szkoła Rachunkowości i Biznesu :)
1
@Gargamel01 patrząc na Twoje komentarze jestem za tym aby uzależnić częstotliwość komentowania od IQ użytkownika. W Twoim przypadku to 1 tygodniowo max :)
3
fanboyostwo Messiego lvl hard. Cieżko słuchać niestety ..... :/
zarzut braku wdzięczności do Messiego ? to nie tak że nie mam wdzięczności za to co zrobił. Jednak od 3 sezonów gość ewidentnie zawodzi w ważnych meczach, brak intensywności i zaangażowania. Gość przebiega w Romie mniej kilometrów niż MAtS Barca odpada. Podobna sytuacja z Liverpoolem człapanie po boisku i spuszczona głowa. O Bayernie nie będę się nawet wypowiadał. I to nie tak że obwiniam tylko Messiego za to ale gość zgarnia kolosalne pieniądze, cała taktyka, wszystkie automatyzmy piłkarzy są ustawione pod niego a gość zwyczajnie ma to gdzieś. Jak nie ma dnia to się poddaje zupełnie bez walki. Messi napisał piękną historię w Barcelonie i tego nikt mu nie odbierze, natomiast oceniajmy jego pracę na bieżąco. To że był głównym aktorem zwycięstw (cały scenariusz był pisany pod niego) nie zwalnia go z zaangażowania i dawania z siebie wszystkiego.
3
@tristan87 nie twierdzę, że Barto jest bez winy. Bo sam sobie zgotował ten los. Jednak teraz po zatrudnieniu RK jego dymisja nic nie zmieni a wręcz wprowadzi większy chaos.
7
Trzymaj się Barto. Psy szczekają karawana jedzie dalej. Nikt nie jest ważniejszy niż klub. Pożegnajmy godnie legendy. Była Barca przed Messim będzie i po. Skasujmy jak najwięcej się da i budujmy nowy projekt. Jest De Jong, Puiq, Fati, Dembele, Pedri, Trincao, Griezman, Ter Stegen nie ma się czego obawiać. Pamiętam jak Xavi, Iniesta czy Messi wchodzili do składu. Każdy wtedy mówił że takimi filigranowymi zawodnikami nic nie wygramy i przy konfrontacji z fizyczną angielska piłką polegniemy. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Nie trzeba wielkich nazwisk żeby grać ładnie i dochodzić daleko. Udowodnił to już Ajax, RB, czy Lion. Za to potrzeba zaangażowania, pomysły, trenera.Tymczasem Messi i reszta golą klub na grube miliony. Każdy przymykał na to oko gdy były wyniki. Teraz wyników nie ma a co najważniejsze nie ma zaangażowania i pokory. Gdyby kochali ten klub to po takich blamażach sami powinni pozmniejszać sobie pensje bo zwyczajnie na nie nie zasłużyli. Tymczasem mamy kółko wzajemnej adoracji i wywalanie hierarchii w klubie. Pozdrowienia dla kibiców Barcy a nie fanboyów Messiego i reszty. VeB
4
@pele1282ten@pele1282ten klub już wystarczająco zrobił dla Messiego. Nie można stawiać zawodnika ponad klub. Messi dał temu klubowi wiele dobrego, ale to nie jest tak że Barca mu nic nie dała. Jest najlepiej opłacanym piłkarzem. Świata i ma duży wpływ na to co dzieje się w klubie. Moim zdaniem i tak Messi ma pozwolone na zbyt wiele
7
Chyba pierwsze takie okienko w historii, że kibice bardziej liczą na sprzedaż piłkarzy niż ich kupno ^^
31
Jeżeli zrobi chociaż połowę tego co mówi to jestem spokojny o ten klub :)