3

Oczywiście, można to interpetować w taki sposób, ale przecież każdy wie jak to wszystko wygląda i trudno oczekiwać, by rywalizacja na linii Real-Barca miała się uspokoić. Nie sądzę, aby ktokolwiek miał o to pretensje, ponieważ po prostu tak jest, jakkolwiek głupi byłby to argument. Poza tym jeżeli dziennikarze pytają o Real, to Geri odpowiada i najwyraźniej nie widzi sensu, by wbrew sobie wypowiadać się poprawnie i wyważenie, tak jak robią inni i to też jest zrozumiałe. I rozumiem, że Ty, jako kibic Realu będziesz go krytykował, my, jako kibice Barcy uwielbiali i to też ma swój smaczek, nie sądzisz? Ja tam lubię to "show" i atmosferę, jaką buduje.

1

Wiesz, nie sądzę żeby Geri miał kompleks, bo to po prostu nie miałoby sensu. Przecież mimo wszystko sam gra w wielkim klubie, zdobył wszystko, co mógł i nie ukrywajmy, że w trakcie jego kariery to raczej Barcelona dominuje nad Realem. Nie określiłabym tego jako kompleks, ale raczej jako taką zwykłą niechęć do największego rywala. Tak samo jak kibice Realu i Barcelony wbijają sobie szpilki, tak samo Gerard jest też ogromnym cule i też lubi dogryźć przeciwnikowi. Tym bardziej, że z tego co czytałam jego dziadek był socio, więc kibicowanie FCB ma w żyłach i pewnie dlatego jest taki zaangażowany w tych wszystkich słownych potyczkach. ;)

0

Na El Molinon w Gijon chyba. ;)

0

Isco chyba, ale w sumie taki do Bartry podobny. :D

0

Kiedyś było głośno o tym, w jakiej reprezentacji zagra Laporte z Bilbao, bo miał do wyboru Francję i Hiszpanię. Wiem, że w grał w młodzieżówce Francji, ale według wikipedii jeszcze nie ma żadnego meczu w dorosłej reprezentacji. Stąd moje pytanie - wiadomo Wam, w której drużynie będzie grał?

1

Tyle osób mówi o urodzinach siostry, ale czy to zostało w ogóle gdzieś potwierdzone? Ja z niczym takim się nie spotkałam. Bo jeśli komunikat jest taki, że Ney ma przeciążenie mięśniowe czy co tam ma, to moim zdaniem nie na miejscu jest oskarżenie go o to, że woli urodziny siostry. Przecież Ney gra ostatnio w każdym meczu od deski do deski, więc delikatna kontuzja nie byłaby niczym dziwnym, a tutaj niemalże odrzuca się taką opcję. Rafinha ma problemy żołądkowe, dlaczego więc nikt nie mówi, że może zjadł coś niezdrowego, co dla profesjonalnego sportowca jest nieodpowiednie, albo że wypił za dużo w związku z świętowaniem awansu? Po prostu tego nie rozumiem.

3

W pierwszej połowie aktywny, dużo dryblował i jak dla mnie sprawiał dobre wrażenie, ale jednak nie było z tego dla Las Palmas zbyt wielu korzyści. Kilka akcji ładnie poprowadził, jeden dobry strzał. Za to w drugiej połowie nieobecny praktycznie przez większość czasu, ale zaliczył świetną asystę do Mateo. Mam do niego niesamowitą słabość i w mojej niezbyt obiektywnej ocenie zagrał całkiem nieźle.
Miłego weekendu! :)

3


I ten wzrok Neymara na trybuny około piątej minuty. Na początku myślałam, że może kogoś szuka, ale on po prostu chyba nie mógł wyjść z podziwu, jak nasze Camp Nou żyło tym meczem. Kibice byli naprawdę niesamowici, zgrzewali do walki nawet kiedy wydawało się, że sytuacja jest beznadziejna i nie ma szans na awans. Ja sama nie mogłam uwierzyć, że to ten sam taki cichy w zeszłym sezonie stadion. Ogromny szacunek dla kibiców i piłkarzy. Jesteście niesamowici i jestem dumna, że mogłam to wszystko zobaczyć, mimo że nie na żywo. Nigdy nie sądziłam, że ta remontada może się udać, ale nasi chłopcy udowodnili, że niemożliwe naprawdę nie istnieje, a przynajmniej nie dla nich. Pokazali niesamowity charakter, pasję i ducha walki. Nawet jeśli nie wygramy Ligi Mistrzów - dla mnie i tak jesteście zwycięzcami.

0

Denis jaka podkoszuleczka. :D A za Gerim stoi Paco? Bo jeśli tak, to niepodobny jakiś.

0

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że Aleña nie jest do końca środkowym pomocnikiem, ale bardziej skrzydłowym.

15

Halilović w pierwszym składzie na Sevillę! Możecie nazwać mnie naiwną, ale ja naprawdę duże nadzieje pokładam w tym chłopaku, bo talent ma niepodważalny, tylko musi nim odpowiednio pokierować. Mam nadzieję, że przejdzie drogę podobną do Denisa i wkrótce wróci na Camp Nou. :)

1

Ja raczej nie gustuję w gatunkach, o których mówisz, ale bardzo podobały mi się książki Dana Browna, przede wszystkim "Inferno". ;)

0

Dokładnie taki jak tutaj. Jeśli spotkasz się gdzieś z nickiem olucia0912 to na 99,99% to ja. :D

2

Ja i mój brat ciągle w to naparzamy. A co tam, kolego? :D

2

Został wypożyczony do Las Palmas do końca sezonu, bo w Niemczech sobie za bardzo nie pograł. W poniedziałek mecz Valencia-Las Palmas, więc będzie można pooglądać Munira i Alena jeśli otrzymają szansę. :D

0

Nie wiem na ile przed meczem, ale na meczyki.pl jest spis kanałów, na których mecz można zobaczyć łącznie z zagranicznymi. :)

6

A moim zdaniem w tamtym momencie swojej kariery podjął dobrą decyzję. Odszedł z Sevilli, gdzie miał status gwiazdy, od niego budowano podstawowy skład, był kluczowym zawodnikiem. Kiedy odchodził miał podstawy myśleć, że sobie w PSG poradzi, bo będąc w formie należy do czołówki defensywnych pomocników. Miał większe ambicje, chciał powalczyć o LM, więc odszedł do PSG i nikt mi nie wmówi, że zrobił to ze względów czysto finansowych. Poza tym zna język, spędził we Francji wiele lat, więc na pewno brał pod uwagę wiele czynników. A teraz grzeje tam ławę i okej, zawsze trzeba brać pod uwagę taką możliwość i zasuwać żeby swoją sytuację zmienić, a jeśli się nie uda to poszukać innych rozwiązań.

0

Tak w sumie jak to jest z tym naszym Munirem? Wiem, że jest wypożyczony i Valencia ma możliwość wykupu za bodajże 12 milionów. Co jeśli Valencia będzie chciała go wykupić, ale Barca nie bedzie skłonna go sprzedać? Nie jestem pewna, co do tych wszystkich zapisów, ale Barca będzie miała coś do gadania, prawda?

0

Tak właściwie, to jeśli chcemy być dokładni to Messi wygrał jeszcze Superpuchar Hiszpanii. Co prawda Real zdobył też Superpuchar Europy, ale branie tego pod uwagę byłoby absurdalne, ponieważ Cristiano nawet nie grał w tamtym meczu. Można więc powiedzieć, że jeśli chodzi o ilość, to trofea wskazują na Leo. Oczywiście, tak jak wspomniałeś te, które zdobył Messi są mniej prestiżowe, ale wydaje mi się, że nie aż tak, żeby decydowały o wyższości Ronaldo. Warto też wspomnieć o finale, CA, do którego Leo doprowadził Argentynę będąc absolutnie kluczową postacią. Dla mnie ZP powinna powędrować do naszego cracka, aczkolwiek raczej nie mogę nazwać siebie obiektywną.

0

A ja nie rozumiem samego założenia wykartkowywania się. Nie przesadzajmy, Neymar jak i inni piłkarze są dorosłymi, dojrzałymi ludźmi, którzy umieją nad sobą panować, więc jeden mecz bez złapania kartki nie wydaje się być taki trudny. W Klasyku wiadomo, będą emocje i nerwy, które będzie szczególnie ciężko utrzymać na wodzy, więc tam faktycznie Neymar może wyłapać kartkę, ale na szczęście później mamy potencjalnie łatwy mecz z Osasuną. Co innego gdyby był defensywnym graczem, który czasami musi powstrzymać akcję rywala faulem taktycznym, ale jako, że jest skrzydłowym raczej mu to nie grozi.

2

Jak dla mnie Sergi jest świetnym materiałem na przyszłego kapitana, ale raczej właśnie takiego w stylu Iniesty, a nie żywiołowego jak Tarzan. Skromny, ułożony, pracowity, jego postawa na boisku jak najbardziej fair, bez jakichś zaczepek, symulek i tak dalej. No i wychowanek oczywiście.

5

Z tego co kojarzę, to Eleven transmituje.

0

Dzięki. :)

0

Wiecie czy coś poważnego? Bo z tego co kojarzę to chyba go już dość długo nie ma.

0

Wiecie co jest z Gimenezem? Właśnie zerknęłam na meczyki i nie ma go ani w podstawowym składzie ani na ławce. Kontuzja jakaś? Jeśli tak, to jaka?

0

Suarez! Co za kocur!

2

Wydawało mi się, czy stadion skandował "Iniesta"? ;)

0

I ten okrzyk "Messi" wśród dzieciaków :D

1

Mamy to! Dziękujemy biało-czerwoni!

1

Villarreal przegrywa z Monaco. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?