0

Ja też chciałabym zobaczyć Rooniego w Barcy. Niestety jako dość młody kibic oglądałam Go w naszych barwach bardzo krótko, a i wtedy byłam taka mała, że jeszcze za dużo nie widziałam o piłce. Słuchając i czytając opinię ludzi, którzy widzieli co wyprawiał chyba jest czego żałować

0

Właśnie włączyłam i gol dla Deportivo, ale jaki! Palce lizać!

1

Mi się bardzo podobały "Kamienie na szaniec", zdecydowanie moja ulubiona lektura. Oprócz tego polecam też "Cień wiatru" Zafona, świetne.

3

Na pewno 13? Przecież odejmując gole Suareza w meczu z Atletico byłby remis (więc dał tylko dwa punkty) tak samo jak w meczach z Athleticiem i Eibarem, więc w trzech wspomnianych meczach dał sześć punktów, cztery punkty w pozostałych, co daje 10. Chyba, że coś mi się pomieszało.

0

Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z taką muzyką kościelną. :D

0

Tak między nami to całkiem fajny ten hymn Realu. :D

0

Oglądał ktoś pierwszą połowę Valencia- Gijón? Ja niestety nie mogłam, stąd też moje pytanie- Valencia przeważała czy raczej mecz wyrównany?

0

Myślałam, że chodzi Ci o Krychowiaka :D

5

Bo Lucho wiele razy mówił, że nie wypowiada się na temat sędziowania, a i moim zdaniem piłkarze też nie powinni. Każdy w miarę obiektywny kibic wie jak jest. Hiszpańscy sędziowie są, delikatnie mówiąc, beznadziejni i błędy popełniali, popełniają i popełniać będą, ale mylą się na niekorzyść wszystkich drużyn, więc albo jakiś organ za to odpowiedzialny coś z tym zrobi albo będziemy się musieli z nimi męczyć, bo gadanie nic tu nie da.

3

Racja. Coś mi się pomieszało, dzięki za wyprowadzenie z błędu. ;)

1

Wszyscy trzej wychowankowie Barcelony ze Stoke (Muniesa, Affelay i Bojan) w podstawowym składzie na mecz z Liverpoolem. :D

10

Mam takie idiotyczne pytanie. Czy rzuty z autu liczą się graczowi wykonującemu go do celności podań?

0

Jeśli chodzi o biografie piłkarskie to polecam Luisa- "Przekraczając granicę" i Leo- "Historia chłopca, który stał się legendą.". Jeszcze inna sportowa- "Do przerwy 0:1". Można uznać ją za dziecinną, ale mi się naprawdę podobała. Z poza piłkarskich właśnie czytam "Kod Da Vinci", świetna. "Cień wiatru" Zafona czy choćby naszego polskiego pisarza "Kamienie na szaniec" też polecam.

2

Powiem Ci, że mnie to zaintrygowało. Popatrzyłam, policzyłam i faktycznie. Już wiemy jakie składy wystawiać na trudne mecze, resztą się zajmie El Pistolero :D

2

No to co, Sergi Roberto na szpicy? Ciekawe czy by sobie poradził :D

0

Ja oglądałam tylko Króla Szamanów, ale chyba z dziesięć razy :D

0

Pewnie wszystkich nie obejrzę, bo nie jestem jakimś kinomaniakiem, ale dzięki wszystkim za pomoc.

Swoją drogą trochę mnie denerwuje, że nie można odpowiadać paru osobom naraz, Was też?

3

Koledzy i koleżanki, możecie mi polecić jakiś ciekawy film? Tylko bez szczęśliwego zakończenia.

0

Ja też gorąco polecam biografię Luisa, naprawdę warto. Przedstawia wszystkie afery ze swoim udziałem i podejmuje parę ciekawych tematów. Ja ją wręcz pochłonęłam.

0

Brawo Munir!

1

Wywiad z Możdżonem, dziennikarz cały czas "Mateusz Możdżonek", a Marcin go poprawia :D

3

Brawo chłopaki! Myślałam, że na zawał zejdę, ale wytrzymałam. Teraz wygrać ten turniej i do Rio! Biało-czerwoni wygrali ten mecz charakterem.

0

Ja właśnie włączyłam na rajd Halilovicia. Niech coś jeszcze poszarpie chłopak, bo potrafi zrobić różnicę. Wiecie jak tam Alen w pierwszej połowie?
I tak sobie długo nie pooglądam, bo zaraz Biało-czerwoni grają, ale zawsze coś.
Ale wpakował! :o

0

Ogląda ktoś Gijon? Warto włączyć mecz, czy nie zapowiada się na ciekawy?

2

Kiedy można się spodziewać ewentualnej decyzji o ukaraniu bramkarza RCDE po idiotycznym nadepnięciu na nogę Messiego?

3

Czy ten tekst naprawdę jest aż taki popularny w Hiszpanii? Ciągle to samo, mogliby być bardziej kreatywni... Ale ogólnie moim zdaniem dobrze, że takie żałosne pyskówki są karane nie tylko gdy są kierowane do sędziego, ale i do rywali. Boisko jest od grania, nie od wyzywania i brutalności. Chociaż oczywiście mi łatwo mówić, gdy siedzę przed telewizorem. Rozumiem, że przegrywanie jest frustrujące, ale trzeba zachować granicę jak powiedział Lucho.

0

Kojarzę coś, że Alba dostał bezpośrednią czerwoną i był rzut karny, ale nie do końca słuszną, ale ręki sobie nie dam uciąć. Kojarzy ktoś coś takiego?

0

Kurczę, kiedyś mi się obiło o uszy, że Rafinha to jedyny brazylijski wychowanek Barcelony, więc lecę na wikipedię sprawdzić czy grał gdzieś poza Hiszpanią, ale nie grał. Właśnie sobie uświadomiłam, że chyba chodzi Ci o jego brata

2

Rzadko przy piłce, ale gdy już ją ma całkiem dobrze nią dysponuje. Parę udanych dryblingów i podań. Bez szału, ale źle też nie jest.

1

Wykrakałeś/łaś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?