0

Oglądasz? Jak tam Alen?

1

Wiecie co to za data na korkach Luisa?

1

I to jeszcze przegranym!

0

Na mecz z Valencią Sergi Roberto będzie już w 100%-ach wykurowany?

0

Ja odrobinę też, ale przecież nie można miec wszystkiego :D

0

Ależ asysta Jamesa, widzieliście? Całkiem niezły z niego grajek :D

0

Gumbau ;o.

0

Dzięki :).

0

Na drugą połowę wychodzimy bez zmian?

0

Wow, Alves! :o.

0

Masche pierwszy raz z opaską!

0

Polecam się na przyszłość, miłego spektaklu! :D

0

Canal+Sport2.

5

Grał coś koło pół godzinki w pierwszym meczu z Villanovense i prezentował się, moim zdaniem, całkiem nieźle.

2

Chciałabym od początku Sampera, Aitora i Bartrę. Sergi w meczu z Romą pokazał się naprawdę z dobrej strony i zasłużył na szansę, a Aitor hasał w meczu z Villanovense aż miło. Bartry mi okropnie szkoda, bo na początku sezonu grał nieźle, ale przy ilości szans jakie dostaje, nawet jeśli popełnia błędy to nie ma jak się wykazać i je naprawić. Chciałam jeszcze Kaptoum'a, ale może Lucho go powoła na Bayer.

0

Mówcie co chcecie, ale James zasłużył

1

No przecież się nie rozkleję...

0

Na jakim kanale idzie ta gala? Bo na Eleven mam skróty ligi hiszpańskiej a na Eleven Sports Napoli-Inter...

0

Dzięki :).

0

Ma ktoś może linka do filmiku z kontuzją Tiago z meczu Atletico- Espanyol? Byłabym wdzięczna.

1

Solidnie w defensywie, co prawda za dużo pracy nie miał, bo Valencia głównie się broniła, ale co miał zrobić to zrobił. W ofensywie aktywniejszy w pierwszej połowie, ale ogólnie mecz moim zdaniem na 4+.

7

Valencia w dziewiątkę.

0

Chyba Javi Fuego i Dani Parejo, ale ręki bym sobie nie dałabym uciąć.

0

Panie i panowie wiecie dlaczego Coutinho nie gra, ani nawet go nie ma na ławce? Kontuzja?

0

Szczęście podobno sprzyja lepszym a Nolito w tym sezonie naprawdę wymiata. Szkoda trochę Sportingu, bo w drugiej połowie zagrali dobrze i odważnie. Bywa :/

1

Ależ golazo Nolito! :D

0

Ja oglądam, Sporting i Alen całkiem dobrze.
Właśnie gol! :D

1

Ktoś ogląda Celta-Sporting? Wiecie czy Alen wyszedł w podstawowym?

0

Mam zwidy czy Rakitić podawał do Daniego? ;o

1

Wkradła się literówka, w fragmencie "oraz zgrania zresztą kolegów" powinno być "z resztą"
Bardzo dobre posunięcie, gdyby Sergi dalej błyszczał tak jak błyszczy teraz, to 30mln klauzuli nie stanowi problemu dla rywali Barcelony. Co prawda 40 też raczej nie, ale mam nadzieje, że Lucho będzie stawiał na Roberto i ten nawet nie pomyśli o opuszczeniu Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?