0

Sevilla/ Villareal
Nie bardzo oglądam, ale najprędzej Lyon
Arsenal
Borussia
Myślę, że Napoli
A Twoje? :D

0

Ogólnie mnie najbardziej jeśli chodzi o tych komentatorów raziły docinki do Jamesa w meczu Barcelony. W tym jeszcze trochę rozumiem, ale w tamtym to już była przesada. Stąd też takie moje wrażenie.

0

A ja mam właśnie wrażenie, że za Realem nie przepadają

0

Komentatorzy na Eleven mówili coś o zerwaniu więzadła Canalesa w dzisiejszym meczu z Realem. Wiecie czy to już potwierdzone?

0

Nigdy w życiu, Busi jest niezastąpiony i choćby mieli płacić nie wiadomo ile i dołożyć pół składu, to nie ma szans żeby wypuścić Sergio, chyba, że sam by tego chciał. (śmieszne, co?)

0

Punkt pierwszy to moim zdaniem idiotyzm naszego zarządu. Nie będziesz grał, ale i tak nie pozwolimy Ci odejść, hehe. Skoro nie ma szans na regularną grę w Barcy, to Marc powinien szukać minut gdzie indziej, bo nam się kisi na ławce.

0

A kiedy doładowywałeś? Może zablokowali Ci połączenia wychodzące?

1

Ja ze swojej strony gorąco polecam Evanescence. Świetny głos wokalistki, ciekawe teksty i ta nutka grozy i tajemniczości.

0

Ale zawodnikiem Stoke jest! :D

0

Ja się doliczyłam czterech- Deulofeu, Muniesa, Affelay i Bojan.

0

Jakim składem na drugą połowę wyszła Katalonia? Bo z naszych widzę tylko Aleixa

1

Z Barcy Pique, Rafa, ter Stegen i Rakitić, oprócz tego Ramos, Isco, Tramoulinas czy Gaya, dużo jest przystojnych piłkarzy, ciężko wybrać :D

1

Cristiano Ronaldo teraz czy Cristiano Ronaldo kiedyś? :D

1

Ładną bramkę strzelił Bojan? Bo dopiero włączyłam.

0

To przez Lukite! :D

1

Mi za niedługo powinna przyjść autobiografia Luisa, więc podzielę się opinią jak przeczytam. :)

0

1. 4:0 na Bernabeu.
2. Parada (?) po wygraniu trypletu, co oczywiście jest ściśle związane ze zdobyciem Ligi Mistrzów, więc zaliczam to razem.
3. Sama nie wiem, za duży wybór.
4. Messi oczywiście.
5. Busi, Busi, Busi.
6. Gerard Pique (czuję się dziwnie, wszystko po Tobie powtarzam, ale trudno nie przyznać Ci racji).
7. Mecz w Bilbao w Superpucharze albo kontuzja Rafinhi.
8. Mecz z Deportivo, wygranie ligi, fiesta i wspaniałe pożegnanie Xavi'ego.

0

Kurczę, właśnie wyłączyłam mecz :((

0

Z tego co wiem to to jego siostra, ale mogę się mylić.

1

Racja, złapałeś mnie. Cóż, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będę już mogła spokojnie tak na nich mówić.



Też trzymam kciuki za wygraną Leicester, może mnie chłopaki nie zawiodą. :D

1

Koleżanki i koledzy, będzie ktoś oglądał mecz lidera i ex-mistrza Anglii? Myślicie, że Mou postawi autobus i będzie liczył na kontry, a jeśli tak to czy można liczyć, że Leicester zapewni miły dla oka futbol? Bo szczerze mówiąc nie oglądałam w tym sezonie jeszcze ich meczu.

2

Jak tak patrzę na grę Realu to się cieszę, że nawet jeśli Barca przegrywa czy remisuje to jej gra jest miła dla oka. Real wyraźnie bez pomysłu, ciągłe wrzutki, od których szczerze mówiąc bolą mnie oczy, a u nas dzięki nieprzewidywalnym zagraniom Messiego, Iniesty, Busquetsa czy Neymara nigdy nie wiadomo jak potoczy się akcja.

0

Coś mi się o uszy obiło, że Montoya rozgrywa swoje pierwsze minuty w Interze. Ktoś ogląda? Jak mu idzie?

0

Jeśli tak się skończą mecze to United i Sevilla awansują do Ligi Europy?

6

Instynkt snajperski Cristiano jest niemożliwy. Może i to, co robi na boisku nie jest niesamowite, ale liczby, które wykręca już tak. Ale liczby potrafią zakłamać rzeczywistość.

0

Wiesz, ja się raczej za bardzo na tym nie znam, a i obiektywna też bym pewnie nie była, ale mój tata, który kiedyś amatorsko grał jako bramkarz twierdzi, że piłka spokojnie do wyjęcia, tylko bramkarz w złym momencie się rzucił. Ja tam mu wierzę, ale jednak gol całkiem ładny a i kunsztem też się trochę popisał, więc nie ma co odbierać tego Cristiano.

1

Niby tak, ale na porażce United raczej mi tak bardzo nie zależy, więc chyba odpuszczę, a już tym bardziej, że, jak mówisz grają padakę. Sevilla mnie ciekawi, bo mają nóż na gardle, więc mam nadzieję, że się zmotywują i będzie ciekawe widowisko. Ale ostatecznie i tak chyba obejrzę Multiligę.

0

Jaki mecz polecacie? Zastanawiam się nad Sevilla- Juventus i Wolsfburg- United, więc mam pytanie. Ostatni mecz United, który oglądałam to derby Manchesteru, toteż zapytuję: Czerwone Diabły dalej grają tak chaotycznie, bez ładu i składu? Czy oglądanie ich meczu będzie katorgą dla oczu?

0

Podeślesz linka? Bo patrzyłam na meczyki i nic mi nie działa :/

0

Myślisz, że warto włączać drugą połowę, czy raczej wielkich emocji nie wróżysz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?