oskar_wojak
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo zara wejdą boty i Freixa wygrywa
3
@Mixtape jeszcze są Orellana, Nico, Gavi i Txus Alba ciekawie to wygląda
2
Kurcze, fajna ta nasza młodzież ;D
0
@BarcaInfo Ale kumple ;DDDD
1
@xBoMBoWiECx Ja mam nadzieje, że dwójka naszych Francuzów odejdzie i w miejsce wbiją Garcia i Mingueza
0
@BarcaInfo Mam nadzieje, ze odpocznie w koncu Pedri, Dembuś i De Jong
1
@kaamil1910 Moim zdaniem jest to fajna opcja na atak gdyby Haalanda by sie nie udało kupić ( na 99% sie nie uda). Dość ciekawymi opcjami są też Myron Boadu i Darwin Nunez
3
@Berniś czyli bedą tu grali do 40'stki
2
@Miszcz Textu FCB Wolałbym postawić na naszych czyt. Nico Gonzalez, Txus Alba, "Gavi" i Moriba. Mamy dość sporo ciekawych talentów w pomocy
0
@Coutinho007 Nie wiem czy by wypaliło bo obaj są dość ofensywni
2
Brawo chlopaki przede wszystkim za walke!
1
@LeoMessiah prawda tylko żeby pojechał na euro musi być w formie a bez gry tej formy raczej nie bedzie
0
Według SER'u Fatiemu zeszła opuchlizna i juz trenuje na siłowni. Mam nadzieję ze zagra jeszcze w tym sezonie choćby z 2 mecze
4
@BarcaInfo Niech on odpocznie
1
@Zoker Leo mam nadzieje, ze zostanie, Ramos raczej PSG, Aguero nie wiem Modrić raczej w Realu zostanie, Depay do Barcy, Mata może jakaś Valencia, Di Maria - wydaje mi się, ze zostanie, Alaba - Real, Eric do nas, Donnaruma raczej zostanie
0
@Messibestplayerintheworld Jestem ciekaw kto będzie lepszy garcia czy mingueza
0
Nie wiem czemu ale mnie ta cała sytuacja strasznie śmieszy
0
@Pilka_jest_okragla ;////
0
@Pilka_jest_okragla Pedri na tym zdjęciu wygląda jak jakiś super-bohater :DDDD
0
@Pilka_jest_okragla wiedziałem ze jak rudy bedzie caly czas go wystawial to w koncu cos złapie ;//
0
Bardzo fajny mecz, brawo chłopaki!!!!
1
Wydaje mi się, że Laporta będzie chciał postawić pomnik Messiemu czy coś
1
@ViscaBarca123 pjanic i tak lepszy
1
Gdzie Moriba Panie Kuman?
1
@amanter lepszy od sabotazysty lągleta
1
Póki co dobry mecz Ilaix'a gol i wywalczony rzut karny Barca B prowadzi 3:0 z L'Hospitalet
0
ale ten Haaaland jest potężnie dobry
0
@SamuraJack gdzie można obejrzeć mecz??
0
niech oni nie jadą nawet do Paryża
0
nie bylo reki :DDDDDDD