1

@BarcaInfo zara wejdą boty i Freixa wygrywa

3

@Mixtape jeszcze są Orellana, Nico, Gavi i Txus Alba ciekawie to wygląda

2

Kurcze, fajna ta nasza młodzież ;D

0

@BarcaInfo Ale kumple ;DDDD

1

@xBoMBoWiECx Ja mam nadzieje, że dwójka naszych Francuzów odejdzie i w miejsce wbiją Garcia i Mingueza

0

@BarcaInfo Mam nadzieje, ze odpocznie w koncu Pedri, Dembuś i De Jong

1

@kaamil1910 Moim zdaniem jest to fajna opcja na atak gdyby Haalanda by sie nie udało kupić ( na 99% sie nie uda). Dość ciekawymi opcjami są też Myron Boadu i Darwin Nunez

3

@Berniś czyli bedą tu grali do 40'stki

2

@Miszcz Textu FCB Wolałbym postawić na naszych czyt. Nico Gonzalez, Txus Alba, "Gavi" i Moriba. Mamy dość sporo ciekawych talentów w pomocy

0

@Coutinho007 Nie wiem czy by wypaliło bo obaj są dość ofensywni

2

Brawo chlopaki przede wszystkim za walke!

1

@LeoMessiah prawda tylko żeby pojechał na euro musi być w formie a bez gry tej formy raczej nie bedzie

0

Według SER'u Fatiemu zeszła opuchlizna i juz trenuje na siłowni. Mam nadzieję ze zagra jeszcze w tym sezonie choćby z 2 mecze

4

@BarcaInfo Niech on odpocznie

1

@Zoker Leo mam nadzieje, ze zostanie, Ramos raczej PSG, Aguero nie wiem Modrić raczej w Realu zostanie, Depay do Barcy, Mata może jakaś Valencia, Di Maria - wydaje mi się, ze zostanie, Alaba - Real, Eric do nas, Donnaruma raczej zostanie

0

@Messibestplayerintheworld Jestem ciekaw kto będzie lepszy garcia czy mingueza

0

Nie wiem czemu ale mnie ta cała sytuacja strasznie śmieszy

0

0

@Pilka_jest_okragla Pedri na tym zdjęciu wygląda jak jakiś super-bohater :DDDD

0

@Pilka_jest_okragla wiedziałem ze jak rudy bedzie caly czas go wystawial to w koncu cos złapie ;//

0

Bardzo fajny mecz, brawo chłopaki!!!!

1

Wydaje mi się, że Laporta będzie chciał postawić pomnik Messiemu czy coś

1

@ViscaBarca123 pjanic i tak lepszy

1

Gdzie Moriba Panie Kuman?

1

@amanter lepszy od sabotazysty lągleta

1

Póki co dobry mecz Ilaix'a gol i wywalczony rzut karny Barca B prowadzi 3:0 z L'Hospitalet

0

ale ten Haaaland jest potężnie dobry

0

@SamuraJack gdzie można obejrzeć mecz??

0

niech oni nie jadą nawet do Paryża

0

nie bylo reki :DDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?