1

@Dembouz1899 Moim zdaniem dość realni i tani są Sabitzer albo Zakaria. Pierwszy jest do wyjęcia za około 15 mln a drugi chyba 17 mln.

0

Ogólnie to powiem wam, że na ten pre-sezon czekam jakoś szczególnie, strasznie czekam na to jak zaprezentują się Collado, Nico, Balde, Pena i Tenas bo chyba to właśnie oni mają zostać zaproszeni na te mecze. A i mam pytanie, wiadomo czy Memphis będzie dostępny na pre-sezon czy raczej z powodu wakacji ominie te spotkania?

3

@IronSanHybrid Jeden z moich ulubionych trenerów

0

Ale brama, piękne podanie od Leo.

3

KOCHAM PIŁKĘ NOŻNĄ!!!!!!

3

Brawooo!!!!!!!!!!

2

Ale Pedri znowu piłeczke dał

3

@Kwiatek67 Holandia, Hiszpania i Belgia

0

@Cobra303 Wiesz, chłop ma dopiero 18 lat...

1

Ej ogólnie oglądam skrót Hiszpana vs Słowacja i kurcze, Pedri dawał takie piłki przy tych bramkach, że głowa mała, fajnie jakby w nowym sezonie dawał takie piłki u nas

0

@Kgorecki2500 3 bramki Lewego*

2

@macio_944 Piękny Puyol z RiGCzem

4

@FCMichalo Bardzo fajny gest

0

@Barca1922 wiem wiem, strasznie czekam na jakieś spotkanie Oranje z mocną drużyną

0

Ale ja jestem zakochany w tej Holandii

3

Memphis fichadoooo!!!

0

@panczo he he


15 znaków

0

@Ansufati123 myślałem, że będą wyglądały gorzej

3

ale Pogba kozakiem dzisiaj jest

1

brawo Hummels XDD

0

kto tam na spadochronie wlecial?? XDDD

11

@Encore ale odgapił od Ansu

0

@PatrychoO piękni są

1

oooo Ansu i Riqui

1

tu powinien wyjsc depay

15

mam nadzieje, ze nasz zloty chlopak wroci do swojej formy

1

Jeszcze niech jutro wygra Hiszpania i moja ulubiona trójka z +3 pkt w pierwszych spotkaniach

9

Alez Frenkie jest dziś świetny

0

Brawo Holendrzy!!

0

wiecej takich przerzutów Frenkie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?