oskar_wojak
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dembouz1899 Moim zdaniem dość realni i tani są Sabitzer albo Zakaria. Pierwszy jest do wyjęcia za około 15 mln a drugi chyba 17 mln.
0
Ogólnie to powiem wam, że na ten pre-sezon czekam jakoś szczególnie, strasznie czekam na to jak zaprezentują się Collado, Nico, Balde, Pena i Tenas bo chyba to właśnie oni mają zostać zaproszeni na te mecze. A i mam pytanie, wiadomo czy Memphis będzie dostępny na pre-sezon czy raczej z powodu wakacji ominie te spotkania?
3
@IronSanHybrid Jeden z moich ulubionych trenerów
0
Ale brama, piękne podanie od Leo.
3
KOCHAM PIŁKĘ NOŻNĄ!!!!!!
3
Brawooo!!!!!!!!!!
2
Ale Pedri znowu piłeczke dał
3
@Kwiatek67 Holandia, Hiszpania i Belgia
0
@Cobra303 Wiesz, chłop ma dopiero 18 lat...
1
Ej ogólnie oglądam skrót Hiszpana vs Słowacja i kurcze, Pedri dawał takie piłki przy tych bramkach, że głowa mała, fajnie jakby w nowym sezonie dawał takie piłki u nas
0
@Kgorecki2500 3 bramki Lewego*
2
@macio_944 Piękny Puyol z RiGCzem
4
@FCMichalo Bardzo fajny gest
0
@Barca1922 wiem wiem, strasznie czekam na jakieś spotkanie Oranje z mocną drużyną
0
Ale ja jestem zakochany w tej Holandii
3
Memphis fichadoooo!!!
0
@panczo he he
15 znaków
0
@Ansufati123 myślałem, że będą wyglądały gorzej
3
ale Pogba kozakiem dzisiaj jest
1
brawo Hummels XDD
0
kto tam na spadochronie wlecial?? XDDD
11
@Encore ale odgapił od Ansu
0
@PatrychoO piękni są
1
oooo Ansu i Riqui
1
tu powinien wyjsc depay
15
mam nadzieje, ze nasz zloty chlopak wroci do swojej formy
1
Jeszcze niech jutro wygra Hiszpania i moja ulubiona trójka z +3 pkt w pierwszych spotkaniach
9
Alez Frenkie jest dziś świetny
0
Brawo Holendrzy!!
0
wiecej takich przerzutów Frenkie