oskar_wojak
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@agaFCB Jeden z moich ulubionych trenerów, chłop się rozwinął trenersko od kiedy od nas odszedł, szkoda, że póki co jest nie do wyjęcia..
1
@TylkoBarca7273 niby mecz z Valencia
0
@TheNekro94 hydro
4
Kurczę, Pedri dziś i próbuje cos z dystansu strzelić i daje jakieś piłki za linie obrony, bardzo fajnie póki co nasz młody Hiszpan
22
https://x.com/Nyctophile1_/status/1442186841982124039
przyszłość!!
9
ansu z braciakiem
0
@Hosh Memphis w ostatnich dwóch spotkaniach prawie niewidoczny
24
prawda
0
@Virusk3 jakiś problem z plecami, przecież nawet Araujo pokazywał na niego xd
2
jest i skład
1
Luzzi strzela na 1:0!!
0
Ale Akhomach jest świetny, takiego skrzydłowego nam potrzeba, ogromnie szkoda tego pre-sezonu..
2
PIĘKNE!!!
8
Naszej zawodniczce urodziło się dziecko! Gratulacje dla Pani Paredes i jej partnerki!
9
ładne te treningówki
1
@LeoMessiah Bardzo polecam serial "Mr. Robot"
21
https://x.com/barcagalaxy/status/1433126343093407744
piękny edit
0
chociaż to..
0
https://x.com/ReshadRahman_/status/1432793289225216000
pizzunia
0
@Ratamahatta Nie no o Grizzie chyba nigdy się nie mówiło, że będzie do nas pasować
19
nie mogę się doczekać aż ich zobaczę razem na boisku!
0
F na czacie dla nas...
1
wojna szejków będzie
6
świetna wiadomość!
38
Dzik!
34
mam nadzieję, że jutro zagra od pierwszej minuty
1
@FC1899Barca Fati też ma do 2022
0
@szkutnik91 Nie Emre, niestety
0
@Uukasz_93 a ja myślę, ze Koeman lepiej wie kogo potrzebuje
10
@QuiqueSetien1958 Coś ci Masti zrobił czy co? Nie wiem nie śledzę go, ale w tym komentarzu nie widzę nic prowokującego czy też obrażającego kogokolwiek, niech sobie siedzi i komentuje, ja pierdziele...