3


młodzi przyjechali na Camp Nou

2

@Arnold1234 dlaczego Griezz ławka?

3


Jeśli jutro nie zobacze Erica i Memphisa w kadrze na mecz to się strasznie zawiodę

0


o kurcze..

10

Nowi Amigosi oglądają meczyk Barcy B


1

I brameczka Haaland

3

@Kwiatek67 wróci po przerwie na repke

3

@BarcaInfo Brawo Gerard!!

1

@Amadeo1996 Nasz mecz na Anfield w 2019

0

@LeoMessiah moze sponsor nowy albo zgodzili sie na cvc

7

ale ja jestem wbity w fotel teraz, jakie emocje wywołuje u mnie Messi to jest niesamowite

1

o kurcze... dzieje sie

15


dobrze robi

0

36


Dobra decyzja wydaje mi sie, chlop ma przepotezny talent

1

Kiedy wraca Garcia i Mingueza?

11


placze razem z nim :(((

5

https://x.com/ReshadRahman_/status/1424157452661141517
widać, że chłopaki sie dobrze bawili

3


Cristian Romero oficjalnie w Tottkach

1

@LeoMessi1994 Alba nie jest kapitanem.

0


Cou również pożegnał Messiego na Instagramie..

0

@Roobo Co ty gadasz?

28


:(((((

16


eh...

4


ehhh

0


komunikat na temat CVC

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

to nie moze byc prawda....

8

@Aureczek Mimo tego, że uwielbiam Desta to jednak coś czuję, że Emerson go zje pod względem gry defensywnej w tym sezonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?