92


dość trafne

0

@BarcaInfo mimo swietnego spotkania, to abde zawinil troche przy bramce 2:2, niepotrzebnie odpuscil krycie strzelca bramkli i polecial za pilka...

28


fajne słowa Frenkiego, miejmy nadzieje, ze jak najszybciej wroci do swojej najlepszej formy..

1

no i tak zwana essa

0

0

@BarcaInfo Bardzo fajny napastnik, dobrze gra obiema nogami, świetny drybling, szybki, dobre wykończenie. Chciałbym go strasznie w Barcy

22


Dani na testach

9


Proszę, niech wróci BIG SAM

9


ładni dość

0

W ogóle wiadomo co będzie teraz z Barjuanem wraca do Barcy B za Alberta Capellasa czy jak?

5

Generale prowadź!!

1

@Rewolucja123 IMO Dest totalnie nie pasuje jako wyprowadzający obrońca, to już lepszy Mingueza chyba

4

@PatriBarca marzenie, ale drogi będzie raczej

1

@Kgorecki2500 KFC/Sevi Kebab

17


cykl życia Dembele

0

@Huck serio? nie wiem, w sensie IMO zagrał dobre spotkanie, mi się podobał

0

Eric dzisiaj kolejne spotkanie TOP!

0

BRAWOOO FATIII!!

1

@Momals11 może Demir w końcu

0

@FCB24 nie, Michał Żuk gra w Infantilu B jeśli się nie mylę

8

Powołani na mecz z Alaves



1

O 12:00 zaczyna się mecz Juvenilu B z Espanolem
Skład Barcy:
Antonio Gómez - Joan Anaya, Sergi Domínguez, Iker Córdoba, Niko Takahashi - Gerard Hernández, Toni Caravaca, Jan Molina - Jordi Coca, Hugo Alba, Xavi Moreno.

0

@amanter a tu nie chodzi o ten charakterystyczny języczek Gaviego??

0

@barcowy1899 Mam nadzieję, że Xavi doda im odwagi do tego by próbowali fajne podawać za linie obrony bo tego mi strasznie brakuje

6

@lucca87 wziąć*

0

@Rewolucja123 Vamos Xavi!

5

@Herato nie (15 znakow)

162


prawda..

1

@PatrychoO szybkość, drybling i podania za linie obrońców

3

Ale Gavi chronił Pino przed wściekłymi Włochami :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?