1

@paweldunajecfcb 2cb bardzo fajne, kwas tez dosc ciekawy, ziolo totalnie mi nie siada, alko tez i czekam strasznie na dmt bardzo ciekawe sie wydaje.

8

@Pawel13sz Był Iker Bravo... Szkoda bardzo, że odszedł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi bedzie chciał pewnie tego Williamsa młodego

0

Brawo panowie!!!!

0

@doc pewnie 14 albo 25

0

Bardzo fajny mecz, który daje dużo dużo optymizmu na przyszłość

0

@Comfortable_ jak coś to ABDE gra swój pierwszy sezon na tak wysokim poziomie i ma 20 lat, a nie jest ukształtowanym piłkarzem w najlepszym wieku dla piłkarza.

5

@FC1899Barca ma 1 ;)))))

0

Boże, ale ja czekałem na tego chłopaka

1

@Comfortable_ warto!!!

2

@Hanok mi się tam podobał jako jeden z niewielu próbował coś zrobić w pierwszej połowie

0

@oskar_wojak a zapomniałem o Nico jeszcze..

1

Tylko Illias i Dani coś robią ;//

3

@PatrychoO zależy co powiedzą lekarze

0

Czyli Oscar na lewej obronie... ehhh

0

@DonAndrzejos tak...

0

@PatrykBarcelona giga smieszne

2

Jak coś to na Epicu jest za darmo do odebrania trylogia Tomb Raider'a idealnie na sylwka.

4


ziomki

0

@maatiixx lepszą ma prawą, ale lewą nogę też ma dość dobrą

4

Życzę wszystkim wesołych świąt!

4

@PodkarpackiKibic chyba tej ogromej sztuczności

0

@Jestjakjest miejmy nadzieje

5


zobaczymy jak to będzie z Ferranem

12

Moim zdaniem Xavi powinien dać szanse dla Arnau Tenasa, bramkarz, który prześwietnie gra nogami, nawet lepiej od MATSa chyba, bardzo dobry w grze na linii, a teraz przy gorszym okresie naszego podstawowego bramkarza, być może pokazałby, że ma potencjał na bramkarza topowego w pierwszym zespole.

6

Gavi to jest gość!!

0

Gavi kocham cie

1

@Janiama pamiętam, że chyba w 2016 roku dość mocno o niego zabiegaliśmy, szkoda, że się nie udało go sprowadzić...

1

dość ładna bramka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?