oskar_wojak
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb 2cb bardzo fajne, kwas tez dosc ciekawy, ziolo totalnie mi nie siada, alko tez i czekam strasznie na dmt bardzo ciekawe sie wydaje.
8
@Pawel13sz Był Iker Bravo... Szkoda bardzo, że odszedł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi bedzie chciał pewnie tego Williamsa młodego
0
Brawo panowie!!!!
0
@doc pewnie 14 albo 25
0
Bardzo fajny mecz, który daje dużo dużo optymizmu na przyszłość
0
@Comfortable_ jak coś to ABDE gra swój pierwszy sezon na tak wysokim poziomie i ma 20 lat, a nie jest ukształtowanym piłkarzem w najlepszym wieku dla piłkarza.
5
@FC1899Barca ma 1 ;)))))
0
Boże, ale ja czekałem na tego chłopaka
1
@Comfortable_ warto!!!
2
@Hanok mi się tam podobał jako jeden z niewielu próbował coś zrobić w pierwszej połowie
0
@oskar_wojak a zapomniałem o Nico jeszcze..
1
Tylko Illias i Dani coś robią ;//
3
@PatrychoO zależy co powiedzą lekarze
0
Czyli Oscar na lewej obronie... ehhh
0
@DonAndrzejos tak...
0
@PatrykBarcelona giga smieszne
2
Jak coś to na Epicu jest za darmo do odebrania trylogia Tomb Raider'a idealnie na sylwka.
4
ziomki
0
@maatiixx lepszą ma prawą, ale lewą nogę też ma dość dobrą
4
Życzę wszystkim wesołych świąt!
4
@PodkarpackiKibic chyba tej ogromej sztuczności
0
@Jestjakjest miejmy nadzieje
5
zobaczymy jak to będzie z Ferranem
12
Moim zdaniem Xavi powinien dać szanse dla Arnau Tenasa, bramkarz, który prześwietnie gra nogami, nawet lepiej od MATSa chyba, bardzo dobry w grze na linii, a teraz przy gorszym okresie naszego podstawowego bramkarza, być może pokazałby, że ma potencjał na bramkarza topowego w pierwszym zespole.
6
Gavi to jest gość!!
0
Gavi kocham cie
1
@Janiama pamiętam, że chyba w 2016 roku dość mocno o niego zabiegaliśmy, szkoda, że się nie udało go sprowadzić...
1
dość ładna bramka