oskar_wojak
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Huberc1kk yerbamarket
1
@Messibestplayerintheworld Lautaro chyba
0
@monsterrize Mam pytanie, jakby przyszedł De Ligt to widziałbyś go w trójce czy dwójce obrońców?
Edit: No i oczywiście kogo obok niego?
0
@Pilka_jest_okragla świetna wiadomość
1
Fajnie jakby Laporta powalczył o klasowego, młodego obrońce. De Ligt, Kounde fajnie jakby któryś z nich przyszedł
5
Coś czuje, ze od następnego sezonu Pimienta...
0
nie no co nasza obrona zrobiła w drugiej połowie to nawet nie wiem jak to opisac
4
@Gaucho Jak Messi odejdzie w te lato to przez 5 lat będziemy średniakiem ligi
0
@itmustbejoke Ja bym widział kogoś kto da jakieś fajne podanie za linie obrońców, przerzuty, regulowanie tempa. Tylko czy jest ktoś taki na rynku obecnie i czy jest do wyjęcia? Wątpie.
0
brawo dla Chelsea!!!!!
15
@PatrychoO jest zła, bardzo zła
4
@Sznejk miejmy nadzieje, że będzie tak jak mówisz
0
@QuaReL Ofc Koeman
12
@l0Messini he he
3
@DonMatteo901 Mam nadzieje, ze Koeman da szanse Ansu na tej pozycji jak wyzdrowieje
0
@Progressive no i super :)
1
@Pilka_jest_okragla nie ryzykowałbym bo może mu sie odnowić ta kontuzja
0
Pedri musi odpocząć bo on już nóg chyba nie czuje, ogólnie świetny mecz zespołu a Busi dziś to jest jakiś potężny szef
2
ja osobiście jestem zwolennikiem zmian, ale czy ta zmiana bedzie dobra? nie wiem, czas pokaże
0
@Witekk10 https://photocall.tv/v7Hd/fcb?ch=en
5
Mam nadzieje, ze Balde odbędzie presezon z pierwszym zespołem, strasznie podobają mi się jego rajdy
2
Ale Collado śliczny przerzut
25
Pedri z rodzinką na meczyku Barcy B :DDD
3
ale super jestem strasznie sczesliwy a tera ide swietowac siema
0
@cules100pro sliczne
2
@dawidor9 no niesamowity chłopak, teraz mieć nadzieje zeby wrocił do formy po kontuzji
1
Ja bym dał szanse Cuence
10
@Vebrol jeszcze Suarez, Mascherano i Iniesta i lecimy po tripletoooo
1
@FC1899Barca Ansu
0
@MatiFCB2000 Właśnie się strasznie ucieszyłem, czekam jeszcze na Balde, Arnau Tenasa i ewentualnie Jandro