1

@Huberc1kk yerbamarket

1

0

@monsterrize Mam pytanie, jakby przyszedł De Ligt to widziałbyś go w trójce czy dwójce obrońców?
Edit: No i oczywiście kogo obok niego?

0

@Pilka_jest_okragla świetna wiadomość

1

Fajnie jakby Laporta powalczył o klasowego, młodego obrońce. De Ligt, Kounde fajnie jakby któryś z nich przyszedł

5

Coś czuje, ze od następnego sezonu Pimienta...

0

nie no co nasza obrona zrobiła w drugiej połowie to nawet nie wiem jak to opisac

4

@Gaucho Jak Messi odejdzie w te lato to przez 5 lat będziemy średniakiem ligi

0

@itmustbejoke Ja bym widział kogoś kto da jakieś fajne podanie za linie obrońców, przerzuty, regulowanie tempa. Tylko czy jest ktoś taki na rynku obecnie i czy jest do wyjęcia? Wątpie.

0

brawo dla Chelsea!!!!!

15

@PatrychoO jest zła, bardzo zła

4

@Sznejk miejmy nadzieje, że będzie tak jak mówisz

0

@QuaReL Ofc Koeman

12

@l0Messini he he

3

@DonMatteo901 Mam nadzieje, ze Koeman da szanse Ansu na tej pozycji jak wyzdrowieje

0

@Progressive no i super :)

1

@Pilka_jest_okragla nie ryzykowałbym bo może mu sie odnowić ta kontuzja

0

Pedri musi odpocząć bo on już nóg chyba nie czuje, ogólnie świetny mecz zespołu a Busi dziś to jest jakiś potężny szef

2

ja osobiście jestem zwolennikiem zmian, ale czy ta zmiana bedzie dobra? nie wiem, czas pokaże

5

Mam nadzieje, ze Balde odbędzie presezon z pierwszym zespołem, strasznie podobają mi się jego rajdy

2

Ale Collado śliczny przerzut

25

Pedri z rodzinką na meczyku Barcy B :DDD

3

ale super jestem strasznie sczesliwy a tera ide swietowac siema

0

@cules100pro sliczne

2

@dawidor9 no niesamowity chłopak, teraz mieć nadzieje zeby wrocił do formy po kontuzji

1

Ja bym dał szanse Cuence

10

@Vebrol jeszcze Suarez, Mascherano i Iniesta i lecimy po tripletoooo

1

0

@MatiFCB2000 Właśnie się strasznie ucieszyłem, czekam jeszcze na Balde, Arnau Tenasa i ewentualnie Jandro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?