0

@JarekS Mam pytanie tylko czy gdziekolwiek napisalem cos złego o Moribie? Chyba nigdzie nie napisalem, ze Riki czy Orellana lepszy od Moriby. Napisalem, ze taki sklad to raczej cos niemożliwego i jestem świadomy ze o Haalanda i Depaya bedzie ciezko. Zgodze sie z toba, ze pisanie czy kogos Koeman lubi lub nie lubi to glupie, zle to ująłem wiec przepraszam.

0

Jak po prawie każdym meczu ktoś daje swoje składy na następny sezon to ja osobiście widziałbym to tak:
Sprzedaż: PJANIC, Coutinho, Nazario(ewentualnie mógłby być zmiennikiem dla naszej 9), Umtiti, Neto, Firpo i Griezz. Lubie Antosia, ale jest zawodnikiem za ktorego moglibyśmy dostać jakieś fajne pieniądze i mieć w jego miejsce jakąś fajną 9.
Wypożyczenia: Kondrad(wątpie, że będzie dostawał minuty a jeśli Barca B nie awansuje do Segunda to najlepiej jakieś wypożyczenie do drugoligowca), Niestety Jandro Orellana( nie wiem czemu ale wydaje mi sie, że go Koeman nie lubi i wątpie, że dostanie szanse a chłop jest po prostu za dobry na 3 ligę a nawet bym powiedział, ze na spokojnie mógłby grać w La lidze) no i Puig(Uwielbiam go, ale żeby rozwinąć skrzydła musi pójść do jakiegoś zespołu typu Betis bo Koeman mam wrażenie juz teraz woli Illaixa a jak awansuje Nico to Riki bedzie miał jeszcze trudniej)
Kupno: Garcia(darmo), Depay(darmo) no i marzenie Haaland(wbrew pozorom, mamy szanse na kupienie)
Awanse: Collado, Balde, Nico, Moriba, Pena/Tenas
Kadra:
Ter Stegen/Pena/Tenas
Araujo/Mingueza De Jong(Moim zdaniem jako taki libero sprawdza się świetnie no i można go przesunąć do pomocy i Pique jako ŚO)/ Pique Garcia/ Lenglet

Dest/Trincao Busi/Moriba/De Jong Pedri/Nico/Sergi Roberto Alba/Balde

Messi/Collado
Haaland/ Dembele Ansu/Depay

Wiem, że taki skład to raczej coś niemożliwego, ale ja osobiście bym widział coś takiego z miłą chęcią.

0

@Gall będzie trenował na początek kwietnia a nastepny mecz jest 5.04 wiec teoretycznie moglby zdazyc

0

świetny mecz! Brawo dla drużyny i Kumana!!

3

@Cariones XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@LeoMessiah Peque tez moze byc niezly w przyszłości

0

alez ja jestem zakochany w Nico mam nadzieje jak najszybciej dostanie szanse w pierwszej drużynie

4

Ja jestem ciekaw jak to będzie z tą pomocą w przyszłości juz teraz mamy regularnie grającyh i dalej bardzo młodych Pedriego i De Jonga, do pierwszej druzyny pukają Nico Gonzalez i Jandro Orellana, ostatnio świetny mecz Gaviego w Barcelonie B i ogolnie jest uwazany za jeden z najwiekszych talentów w pomocy alez bedziemy mieli bogactwo w pomocy.
Edit: Jeszcze jest Moriba i wiele innych pomocnikow w mlodszych kategoriach

0

@kryhaa tak cholernie szkoda mi tamtego sezonu

2

@Ciule123 Według mnie Abstra juz od 2017 jest dość mocno żenujący wiec i tak mnie zdziwiło, że tak pozno Masny odszedl

7

@mm_ Myślę, że Font będzie miał ogromne szanse na zostanie El Presidente w przyszłości.

1

@BarcaInfo Będzie stream z inauguracji?

1

@kamilop jeszcze dużo pracy przed naszym destinho

4

Aż mi sie łezka w oku zakreciła jak zobaczyłem ten filmik.

0

Najgorsze jest to, że Messi pobija rekord a kibiców nie ma na trybunach ;/

7

Ale my mamy dużo talentów w pomocy

0

@Kapsel12 czekam

0

Nie wiem czemu ale wydaje mi sie, ze niestety City bedzie szybsze i kupi Haalanda przed nami ;//

0

@xDoMinO26x Ja osobiście widziałbym duet Araujo-Garcia wiem, że Eric to troche niewiadoma ale wydaje mi sie ze ten duet bedzie sie fajnie uzupełnia. W rotacji byłby Mingueza i Pique jak mentor

3

@Kengo Brakuje go strasznie

0

Brawo za walke, nie ma powodu do wstydu

0

Szkoda pierwszej połowy

0

lengler sabotazysta j****y

0

@Pawel13sz Lewy/środkowy napastnik

7

jeszcze ogłoszenie Laporty jako prezydenta i weekendzik udany

1

TAAAK JEST, koncz panie sedziq

0

@Gacork Barca musi wygrac 1:4

0

chyba przelew nie przyszedl

0

Kuman jest socio?

0

@katanarownik fajnie by bylo jak ktos chcialby ich kupic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?