owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra decyzja
4
Ja bym go zostawił jeszcze na rok ( pomimo jesgo "idealnych" wrzutek .
2
Jest nadzieja że pozyskamy doskonałego napastnika i nie stracimy Alexisa
1
Kara dotkliwa ale niestety adekwatna do zachowania
2
Szkoda że Alexis odejdzie . Mimo wszystko cieszę się z transferu Suareza.
0
hahaha dobre
2
Bravo będzie konkurencją dla Messiego:)
0
A gdzie Messi ?
0
Wiele okaże się po Mundialu
0
To prawda . Lepiej jakby dołożyli do transferu Pedro lub Songa a nie Alexisa
1
Chciałbym widzieć Suareza w Barcelonie
0
Już lepiej wole Suareza
5
Czy to prawda : "Jak informuje urugwajskie radio, FC Barcelona zakontraktowała Luisa Suáreza. Koszt transferu to 45 milionów euro oraz oddanie Alexisa. Ogłoszenie ma nastąpić po Mistrzostwach Świata" ? Sory że nie na temat
0
On powinien zostać a nie odchodzi w tak trudnym dla drużyny momencie .
3
"Po odejściu Xaviego z Barcelony każdy może odejść " - to prawda . To już nie będzie ten sam klub.
0
Kto będzie kapitanem jak odejdzie Xavi?
0
Kto bd. oglądał Anglia Włochy. Jak sądzicie kto wygra ?
0
kiedy będą punkty za wczorajsze mecze w Lidze Typerów ?
0
Mam pytanie . Dlaczego mam tylko 4punkty ? Obstawiłem na 3:1 dla Brazylii . Jeste w rankingu dopiero na 690 miejscu . To znaczy że aż tyle osób wytypowało 3:1 ??
0
Jestem za
4
Słyszeliście coś o tym że Alexis nie jest na sprzedaż i zostaje ? Bo ja przed chwilą o tym czytałem.
1
To będzie niesamowity mecz
0
Kiedy wraca Neymar , Pique i Jordi ?
2
To bardzo dobra wiadomość . Mam nadzieje że transfer zostanie zrobiony .
0
Kiedy Pique , Jordi i Neymar będą grać ? Mieli wrócić na Atletico.
0
Oby Puyol objął jakąś posadę w Barcelonie.