0

dobra decyzja

4

Ja bym go zostawił jeszcze na rok ( pomimo jesgo "idealnych" wrzutek .

2

Jest nadzieja że pozyskamy doskonałego napastnika i nie stracimy Alexisa

1

Kara dotkliwa ale niestety adekwatna do zachowania

2

Szkoda że Alexis odejdzie . Mimo wszystko cieszę się z transferu Suareza.

0

hahaha dobre

2

Bravo będzie konkurencją dla Messiego:)

0

A gdzie Messi ?

0

Wiele okaże się po Mundialu

0

To prawda . Lepiej jakby dołożyli do transferu Pedro lub Songa a nie Alexisa

1

Chciałbym widzieć Suareza w Barcelonie

0

Już lepiej wole Suareza

5

Czy to prawda : "Jak informuje urugwajskie radio, FC Barcelona zakontraktowała Luisa Suáreza. Koszt transferu to 45 milionów euro oraz oddanie Alexisa. Ogłoszenie ma nastąpić po Mistrzostwach Świata" ? Sory że nie na temat

0

On powinien zostać a nie odchodzi w tak trudnym dla drużyny momencie .

3

"Po odejściu Xaviego z Barcelony każdy może odejść " - to prawda . To już nie będzie ten sam klub.

0

Kto będzie kapitanem jak odejdzie Xavi?

0

Kto bd. oglądał Anglia Włochy. Jak sądzicie kto wygra ?

0

kiedy będą punkty za wczorajsze mecze w Lidze Typerów ?

0

Mam pytanie . Dlaczego mam tylko 4punkty ? Obstawiłem na 3:1 dla Brazylii . Jeste w rankingu dopiero na 690 miejscu . To znaczy że aż tyle osób wytypowało 3:1 ??

0

Jestem za

4

Słyszeliście coś o tym że Alexis nie jest na sprzedaż i zostaje ? Bo ja przed chwilą o tym czytałem.

1

To będzie niesamowity mecz

0

Kiedy wraca Neymar , Pique i Jordi ?

2

To bardzo dobra wiadomość . Mam nadzieje że transfer zostanie zrobiony .

0

Kiedy Pique , Jordi i Neymar będą grać ? Mieli wrócić na Atletico.

0

Oby Puyol objął jakąś posadę w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?