1

Jestem zaskoczony .Nie spodziewałem się takiego składu

0

Myślałem że Alba jest najszybszy

0

.............dzięki :)

0

ma ktoś wideo z tymi dwoma golami Ronaldinho ?

0

Znam to ..............

0

Kto strzelił dla niemców ?

0

Ale Argentyna miażdży niemców

0

Kto za Argentyną ?

0

Pytanie z innej beczki ? Dlaczego w zakładce "Pierwszy zespół" Munir jest przypisany do grupy "pozostali " a nie napastnicy?

0

Strzelić by co ...

0

To pokazuje że ronaldo nie ma żadnego szacunku dla rywali

0

Ja też dał bym szansę Montoyi

0

wole żeby zagrał Xavi a nie Rafinha

0

Xabi jak narazie zmienia kluby co pięć lat

0

Jakie zmiany po przerwie bo przegapiłem ?

0

Mam pytanie . Czy po tym meczu będzie opcja oceniania tego Kota? Całkiem nieźle się prezentuje .

0

Real jak narazie wszytko przegrywa . Oby tak dalej.

0

I to jest kolejny powód do tego by sprzedać Alvesa i kupić Cuadrado - zawodnika który "starczy " na ładnych pare lat .

0

co to było ???????????????????????????

0

Mam pytanie . Czy gole strzelone w presezonie liczą się w statystykach piłkarzy?

0

o której zaczyna się mecz ?

1

Dzisiaj Krychowiak pociśnie real .

1

A kiedy sesja zdjęciowa ?

0

Ile jest?

0

8 godzin ? Sporo..............

0

WELCOME

0

Czemu nie ma jeszcze przeglądu prasy ?

9

Nie rozumiem dlaczego niektórzy tak się spinają o ten mecz. Sparing jest po to , aby przygotować się do sezonu , wypróbować różne warianty , poeksperymentować . Ponadto wielu ważnych zawodników nie było ( Messi , Neymar , Suarez , Mathieu , , Adriano , Xavi) . Wole żeby Barcelona swoją klasę pokazała podczas sezonu , zgarniając wszystkie tytuły , niż żeby teraz wygrywała sparingi.

1

Nie sądzę

2

Teraz wszyscy zwalą winę na Bravo. A ja nadal uważam że powinien być podstawowym bramkarzem. Każdemu zdarza się błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?