owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem zaskoczony .Nie spodziewałem się takiego składu
0
Myślałem że Alba jest najszybszy
0
.............dzięki :)
0
ma ktoś wideo z tymi dwoma golami Ronaldinho ?
0
Znam to ..............
0
Kto strzelił dla niemców ?
0
Ale Argentyna miażdży niemców
0
Kto za Argentyną ?
0
Pytanie z innej beczki ? Dlaczego w zakładce "Pierwszy zespół" Munir jest przypisany do grupy "pozostali " a nie napastnicy?
0
Strzelić by co ...
0
To pokazuje że ronaldo nie ma żadnego szacunku dla rywali
0
Ja też dał bym szansę Montoyi
0
wole żeby zagrał Xavi a nie Rafinha
0
Xabi jak narazie zmienia kluby co pięć lat
0
Jakie zmiany po przerwie bo przegapiłem ?
0
Mam pytanie . Czy po tym meczu będzie opcja oceniania tego Kota? Całkiem nieźle się prezentuje .
0
Real jak narazie wszytko przegrywa . Oby tak dalej.
0
I to jest kolejny powód do tego by sprzedać Alvesa i kupić Cuadrado - zawodnika który "starczy " na ładnych pare lat .
0
co to było ???????????????????????????
0
Mam pytanie . Czy gole strzelone w presezonie liczą się w statystykach piłkarzy?
0
o której zaczyna się mecz ?
1
Dzisiaj Krychowiak pociśnie real .
1
A kiedy sesja zdjęciowa ?
0
Ile jest?
0
8 godzin ? Sporo..............
0
WELCOME
0
Czemu nie ma jeszcze przeglądu prasy ?
9
Nie rozumiem dlaczego niektórzy tak się spinają o ten mecz. Sparing jest po to , aby przygotować się do sezonu , wypróbować różne warianty , poeksperymentować . Ponadto wielu ważnych zawodników nie było ( Messi , Neymar , Suarez , Mathieu , , Adriano , Xavi) . Wole żeby Barcelona swoją klasę pokazała podczas sezonu , zgarniając wszystkie tytuły , niż żeby teraz wygrywała sparingi.
1
Nie sądzę
2
Teraz wszyscy zwalą winę na Bravo. A ja nadal uważam że powinien być podstawowym bramkarzem. Każdemu zdarza się błąd.