9

Po przeczytaniu kilkunastu komentarzy wpadłem na pomysł żeby zrobić osobną stronę dla kibiców Barcelony i kibiców zwycięstwa Barcelony. Co wy na to?

2

Niestety kolejny mecz w którym na drodze do zwycięstwa stoi pech, który trzyma się Barcelony już od dłuższego czasu. Tworzymy okazję bramkowe jednak przeciwnicy wychodzą z tego cało a najbardziej pomagają im w tym słupki i poprzeczka. Oczywiście nie można zwalać całej winy na słupki ale stwierdzenia że "Barca jest w głębokim kryzysie" lub "ten sezon jest stracony" to jakieś brednie. Zespół stwarza okazję bramkowe ale brakuje skuteczności. W dodatku kontuzje których ostatnio nie brakuje. Wierze że niedługo przyjdą bramki i rozwalimy ten system tak jak w zeszłym roku. Tryplet będzie nasz!!!

0

Macie jakąś dobrą transmisje ?? Nawet płatną , byle płynnie działało . Mam internet 3,5 MB

0

Bravo wracaj !!!!!!!!!!!!!!

0

Dlaczego kanał Eleven pokazuje teraz mecz Arsenal - Liverpool jak takiego dzisiaj nie ma ??

1

Kiedy będą transmisje z polskim komentarzem ??

1

Gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz z polskim komentatorem ? Poza STS na którym nie mogę się zarejestrować z powodu braku konta bankowego .

0

Czy rzeczywiście tak powiedział ? Nie wiem . Pewne jest to że jego reakcja była bardzo nieodpowiednia . Powinien bardziej panować nad swoim zachowaniem .Oby nie został wykluczony . Potrzebujemy Cię Pique!!!

2

Bo jak nie my to kto ...

1

Jeden gol w tamtym meczu dałby nam bardzo dużo . Rezultat 4:1. Wystarczy że wygramy na Camp Nou 3:0 i mamy puchar . A takto trzeba wygrać 4:0 żeby doprowadzić do dogrywki .

1

Zgadzam się w 100% . Szczególnie z trzecim punktem

0

Szkoda że wczoraj było tyle rotacji w składzie . Luis Enrique miał już nauczkę w tamtym sezonie , a jednak nie wyciągnął z tego wniosków i wstawił rezerwowych . Tym bardziej jest to zaskakujące jak weźmiemy pod uwagę słowa w jakich wyrażał się o Athleticu - wielokrotnie zaznaczał że jest to bardzo trudny przeciwnik .Wiadomo że 3 mecze ( w dodatku wszystkie o trofea ) to za dużo jak na tydzień czasu , ale każdy z nas wie że skład powinien wyglądać inaczej . Miejmy nadzieje że nasz trener nie popełni tego błędu w poniedziałek . Przede wszystkim Bravo w bramce . „90 minut i Camp Nou. Ja wierzę”

1

jeżeli nie kibicujesz nam, kiedy przegrywamy, to nie kibicuj nam, w ogóle.

0

dlaczego Mathieu zostaje ?

1

Nie za ciekawie to na razie wygląda

1

Bardzo często pytacie czy można gdzieś zobaczyć powtórkę całego meczu Barcelony . Otóż znalazłem fajną , a przede wszystkim darmową stronę , na której są umieszczane powtórki całych meczy .Są dostępne nawet mecze towarzyskie . Mecz Barcelony z LA Galaxy i ManU. Przyda się na pewno , by obejrzeć powtórkę meczu który będzie o 2.00 w nocy np. Barca - Chelsea . Polecam http://www.matchhighlight.com

6

Często pytacie czy można gdzieś zobaczyć powtórkę całego meczu Barcelony . Otóż znalazłem fajną , a przede wszystkim darmową stronę , na której są umieszczane powtórki całych meczy .Są dostępne nawet mecze towarzyskie . Mecz Barcelony z LA Galaxy i ManU. Przyda się na pewno , by obejrzeć powtórkę meczu który będzie o 2.00 w nocy np. Barca - Chelsea . Polecam http://www.matchhighlight.com

0

Często pytacie czy można gdzieś zobaczyć powtórkę całego meczu Barcelony . Otóż znalazłem fajną , a przede wszystkim darmową stronę , na której są umieszczane powtórki całych meczy .Są dostępne nawet mecze towarzyskie . Mecz Barcelony z LA Galaxy i ManU. Przyda się na pewno , by obejrzeć powtórkę meczu który będzie o 2.00 w nocy np. Barca - Chelsea . Polecamhttp://www.matchhighlight.com

4

Często pytacie czy można gdzieś zobaczyć powtórkę całego meczu Barcelony . Otóż znalazłem fajną , a przede wszystkim darmową stronę , na której są umieszczane powtórki całych meczy .Są dostępne nawet mecze towarzyskie . Mecz Barcelony z LA Galaxy i ManU. Przyda się na pewno , by obejrzeć powtórkę meczu który będzie o 2.00 w nocy np. Barca - Chelsea . Polecam http://www.matchhighlight.com

0

Suarez dwa razy słupek . Co za pech

0

Gdzie będzie transmisja jutrzejszego meczu?

0

Czyżby Victor wrócił do Hiszpani ...?

0

Komentarz usunięty

0

A jednak przedpołudniowy

0

A jednak poranny

0

Komentarz usunięty

1

Nie nazwał bym ludzi którzy tak myślą - kibicami

0

Chciałbym żeby Puyol zagrał jeszcze w Barcelonie , chociaż przez jeden sezon,zdobył jakiś tytuł i został pożegnany jak prawdziwa legenda (bo tak naprawdę żadnego pożegnania nie miał , a zasłużył na nie w 100 procentach).

0

No i przegrali mi kupon

8

Najgorszym możliwym końcem sezonu mogła być kontuzja a nie jakaś porażka w U 21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?