0

No i przegrywamy z drużyną najemników. Szkoda że wygrały pięniądze .

0

Ciekawe jak Pique nazwał drugie dziecko? Może Juventus?

0

Kiedy Puchar Króla teraz będzie?

0

Więcej bramek niż w meczu Chorwacja -Polska

1

Ja nie wiedziałem że Miranda jest taki bramkostrzelny

0

Czy będzie kiedyś taki mecz w którym Barca nie pobije żadnego rekordu?:)

0

Dzisiaj Suarez strzeli bramkę

0

Manchester City przegrał w Pucharze z Middlesbrough 0:2

0

Też się zastanawiam. Pewne jest to że popatrze pierwszą połowę

0

Co to jest ? Komuś się zdjęcia pomyliły ?

2

Miejmy nadzieje że po ostatnim gwizdku w naszych domach będzie tak : https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84359240&v=d12pRtDuF20&x-yt-ts=1421782837

0

Niepowołanie Bravo na taki mecz to jakieś kpiny .

0

Czyli całe Atletico kosztuje mniej niż Messi:)

0

Szkoda . Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.

0

Gdzie ten południowy przegląd prasy?

0

Real po pierwszej połowie remisuje z Getafe . Oby tak do końca .

0

Real przegrał i bardzo dobrze hahaha

0

O której się dowiemy kto wygrał ?

0

Moim zdaniem Messi wygra

2

I taki właśnie wynik wytypowałem w lidze typerów:)

1

załatwiłem grabarza

1

Jak się dostaje taką szansę jak dzisiaj Barca to powinno się zrobić wszystko aby ją wykorzystać -należy potraktować takie spotkanie jak finał LM i wystawić najlepszy możliwy skład. Widocznie nasz trener o tym nie wie.

0

No i nasz trener się doigrał

0

Takiego składu się spodziewałem . Za wyjątkiem ataku .

0

Dostaliśmy dzisiaj wspaniałą okazję do odrobienia strat w tabeli . Musimy wygrać ten mecz.

0

Jaki wynik.........?

0

Ale autobus .....

0

Kiedy składy??????

0

Tak wogule to śniło mi się że Montoya zagra od piereszej minuty , ale nie bardzo w to wierze. "Nasz trener" wolał by wystawić na tej pozycji Pedro niż Martina

0

Jak myślicie barca wyjdzie w takim składzie :Ter Stegen,Alba,Pique,Mathieu,Adriano,Sergio,Xavi,Rakitic, Messi,Suarez, Neymar???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?