owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i przegrywamy z drużyną najemników. Szkoda że wygrały pięniądze .
0
Ciekawe jak Pique nazwał drugie dziecko? Może Juventus?
0
Kiedy Puchar Króla teraz będzie?
0
Więcej bramek niż w meczu Chorwacja -Polska
1
Ja nie wiedziałem że Miranda jest taki bramkostrzelny
0
Czy będzie kiedyś taki mecz w którym Barca nie pobije żadnego rekordu?:)
0
Dzisiaj Suarez strzeli bramkę
0
Manchester City przegrał w Pucharze z Middlesbrough 0:2
0
Też się zastanawiam. Pewne jest to że popatrze pierwszą połowę
0
Co to jest ? Komuś się zdjęcia pomyliły ?
2
Miejmy nadzieje że po ostatnim gwizdku w naszych domach będzie tak : https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84359240&v=d12pRtDuF20&x-yt-ts=1421782837
0
Niepowołanie Bravo na taki mecz to jakieś kpiny .
0
Czyli całe Atletico kosztuje mniej niż Messi:)
0
Szkoda . Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia.
0
Gdzie ten południowy przegląd prasy?
0
Real po pierwszej połowie remisuje z Getafe . Oby tak do końca .
0
Real przegrał i bardzo dobrze hahaha
0
O której się dowiemy kto wygrał ?
0
Moim zdaniem Messi wygra
2
I taki właśnie wynik wytypowałem w lidze typerów:)
1
załatwiłem grabarza
1
Jak się dostaje taką szansę jak dzisiaj Barca to powinno się zrobić wszystko aby ją wykorzystać -należy potraktować takie spotkanie jak finał LM i wystawić najlepszy możliwy skład. Widocznie nasz trener o tym nie wie.
0
No i nasz trener się doigrał
0
Takiego składu się spodziewałem . Za wyjątkiem ataku .
0
Dostaliśmy dzisiaj wspaniałą okazję do odrobienia strat w tabeli . Musimy wygrać ten mecz.
0
Jaki wynik.........?
0
Ale autobus .....
0
Kiedy składy??????
0
Tak wogule to śniło mi się że Montoya zagra od piereszej minuty , ale nie bardzo w to wierze. "Nasz trener" wolał by wystawić na tej pozycji Pedro niż Martina
0
Jak myślicie barca wyjdzie w takim składzie :Ter Stegen,Alba,Pique,Mathieu,Adriano,Sergio,Xavi,Rakitic, Messi,Suarez, Neymar???