0

Messi nie gra dzisiaj. Podobnie jak Xavi , Alves, Mascherano , Mathieu i oczywiście Neymar.

0

Oooooooo.... Co to ? Przegląd o 8.00

0

A Boateng?

1

Może mi ktoś powiedzieć Ile sparingów grał już real i jakie były wyniki ??

0

Ładna akcja Bartry

0

Dlaczego Bravo nie gra ??????????

0

słupekkkkkkkkkkkkkkk

0

Xavi mistrz

1

Szczerze .... Po co nam jeszcze Masip jak mamy dwóch klasowych bramkarzy ?

0

Niech sprzedadzą Alvesa i kupią Cuadrado

0

Dobrze że sam nie uważa się za najlepszego i pracuje nad swoją formą

0

Pora zaktualizować pozycję Pierwszy zespół w zakładce "Barcelona " . Sory że nie na temat.

3

„Ej, wy pajace, do kogo podajecie tę piłkę?” hahaha. Ibra był za bardzo pewny siebie , ale mimo to zawsze go lubie.

1

Tylko nie Martino.

0

Ronnie do nas !!!!!!!!!!!!!!

0

Czy ktoś wie coś na temat przyszłości Valdesa ( sory że nie w temacie ) ???

0

Ja też :)

12

Moim zdaniem Puyol też powinien mieć taki pożegnalny mecz . On jest legendą piłki nożnej . Kto się zgadza ?

3

Wspaniały film

0

Czemu Messi nie jedzie ? Odpoczywa po wczorajszym meczu?

0

widać że tego ostatniego gola dali sobie strzelić . Ale mimo to fajny mecz

0

Deco schodzi do Barcelony

0

Deco wchodzi do Porto . WTF?

0

Messi gollllllll

0

Czytałem gdzieś że w Ossasunie

1

Etooooooooooooooooooooooo

0

Czy ktoś wie dlaczego Ronaldinho nie gra ?

0

Piękna akcja Messiego i Eto

0

hahahaha dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?