owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi nie gra dzisiaj. Podobnie jak Xavi , Alves, Mascherano , Mathieu i oczywiście Neymar.
0
Oooooooo.... Co to ? Przegląd o 8.00
0
A Boateng?
1
Może mi ktoś powiedzieć Ile sparingów grał już real i jakie były wyniki ??
0
Ładna akcja Bartry
0
Dlaczego Bravo nie gra ??????????
0
słupekkkkkkkkkkkkkkk
0
Xavi mistrz
1
Szczerze .... Po co nam jeszcze Masip jak mamy dwóch klasowych bramkarzy ?
0
Niech sprzedadzą Alvesa i kupią Cuadrado
0
Dobrze że sam nie uważa się za najlepszego i pracuje nad swoją formą
0
Pora zaktualizować pozycję Pierwszy zespół w zakładce "Barcelona " . Sory że nie na temat.
3
„Ej, wy pajace, do kogo podajecie tę piłkę?” hahaha. Ibra był za bardzo pewny siebie , ale mimo to zawsze go lubie.
1
Tylko nie Martino.
0
Ronnie do nas !!!!!!!!!!!!!!
0
Jest jakaś nadzieja dla Suareza ....http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,trybunal-arbitrazowy-gotowy-do-obnizenia-kary-suareza,artykul,487721,1,459.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
0
Czy ktoś wie coś na temat przyszłości Valdesa ( sory że nie w temacie ) ???
0
Ja też :)
12
Moim zdaniem Puyol też powinien mieć taki pożegnalny mecz . On jest legendą piłki nożnej . Kto się zgadza ?
3
Wspaniały film
0
Czemu Messi nie jedzie ? Odpoczywa po wczorajszym meczu?
0
widać że tego ostatniego gola dali sobie strzelić . Ale mimo to fajny mecz
0
Deco schodzi do Barcelony
0
Deco wchodzi do Porto . WTF?
0
Messi gollllllll
0
Czytałem gdzieś że w Ossasunie
1
Etooooooooooooooooooooooo
0
Czy ktoś wie dlaczego Ronaldinho nie gra ?
0
Piękna akcja Messiego i Eto
0
hahahaha dobre