0

Deco schodzi

0

2:0 uuuuuuu

1

Ten mecz byłby wspaniały gdyby wszyscy zaproszeni wzięli w nim udział

0

Barcelona już dostaje

0

Messi i Eto nie zagrają w pierwszej połowie . Szkoda.

1

Ja osobiście życzę temu zawodnikowi powodzenia . Posiada duże umiejętności i mam nadzieję że pokaże je grając w Barcelonie

3

Czy ktoś wie gdzie będzie transmisja tego meczu 25 lipca ?

0

To Xavi nie będzie pierwszym kapitanem ?

2

To jest transfer do Barcy B ? Czy się myle?

1

trochę ? O wiele za dużo.

0

Czyli Xavi prawdopodobnie zostanie . Wierzyłem w to od samego początku .Bardzo się cieszę .

1

Jak narazie ta "rewolucja " nic dobrego nie dała . Zobaczymy jak będzie dalej ...

0

Ja do ostatniej chwili będę wierzył że Xavi zostanie .

16

Polska jest już wyżej niż Zjednoczone Emiraty Ossasuny i Pampelunny.

0

Wszyscy stawiają na Ter Stegena lub Bravo jako podstawowego bramkarza , a tu się okazuje że Masip też ma duże szanse.

0

Musztarde z Biedronki

1

Zgadzam się . Nienawidzę ich.

0

Widzieliście Nagrodę Fair Play dostała Kolumbia . To chyba jakieś kpiny.

0

Dokładnie . Indywidualne nagrody nigdy nie zastąpią Pucharu Mistrzostw Świata.

0

Chciałbym zobaczyć jak Messi daje z siebie wszystko w finale . Przede wszystkim biega i walczy o piłkę

0

Pewnie później okaże się że ta kwota wynosiła 110 milionów . Tak jak w przypadku Neymara

1

Alexis chciał dać wszystko z siebie w Barcelonie , ale niestety nie mógł tego w pełni zrobić , ponieważ trener nie zawsze na niego stawiał

0

szkoda

0

Po jego minie nie widać że chciałby opuścić Barcelonę

0

Ja nienawidzę Niemców . Chcę aby Argentyna dzisiaj wygrała i upokorzyła ich w finale .

0

Podobno ma grać w obronie . To nawet dobry pomysł.

0

Nie ma sensu zostawiać Pedro tylko dlatego że jest wychowankiem

1

Dzięki za te 10 lat , ale poszukaj sobie innego klubu . To nie poziom dla ciebie .

2

7:0 jak Barcelona z Ossasunną Pampelunną

0

07 zgłasza się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?