owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie : Wiecie gdzie można obstawić że Barcelona wygra lige, puchar króla i LM , bo np. na fortunie nie ma czegoś takiego ??
0
I bardzo dobrze
0
MACIE JAKĄŚ TRANSMISJĘ ?
0
Teraz to już chyba real się nie potknie ... Chociaż kto wie
0
Właśnie dzisiaj czułem zapach grilla i już wiem dlaczego
0
http://premium.futbolhd.tv ta stronka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła
0
gdzie są składy ??????
0
Zaczynamy odliczanie
1
Jakby real przegrał to bym się nie obraził
0
udało się hahahahahahaahhaahah
0
gooooolllllllllllllllllllllllllllllll
0
jak na razie remis Jest git. Oby tak dalej
0
Jak myślicie real potknie się dzisiaj ?
0
Żebyśmy tylko nie zabrali się za strzelanie goli w ostatniej minucie , bo to może nie wyjść
0
Spoko Gość,nawet bardzo
0
Oni chcą zabrać nam piłkę ? Ambitny cel
0
Jest światełko w tunelu . Miejmy nadzieje że Elche da rade
2
Dzisiaj przez 90 minut każdy kibic Barcelony będzie jednocześnie kibicem Elche . Szanse na to że real przegra są nikłe ,ale w piłce nożnej wszystko się może zdażyć
0
W lidze włoskiej też ostatnio dwie pierwsze drużyny w tabeli( Juventus i Roma) nie wygrały swoich meczy z dwoma ostatnimi drużynami
0
No i balon pękł ...
0
Hejty na Alvesa nadlatują
4
Macie skrót meczu ? Chciałem jeszcze raz zobaczyć gola Suareza
0
twoja nazwa nie lepsza
9
Iniesta powinien sobie kupić DX2( albo coś innego na włosy )
3
Moim zdaniem karnego powinien wykonać Maradona
0
Puchar jest już prawie z głowy
0
Wiedziałem że Atletico wygra , ale czy ktoś przewidywał tak wysoki wynik ?
0
Wolałbym remis bo Atletico siedzi nam na ogonie i może nas jeszcze dogonić
0
Lepiej późno niż wcale
0
No i 4 punkty straty. Teraz cała nadzieja w atletico