0

Mam pytanie : Wiecie gdzie można obstawić że Barcelona wygra lige, puchar króla i LM , bo np. na fortunie nie ma czegoś takiego ??

0

I bardzo dobrze

0

MACIE JAKĄŚ TRANSMISJĘ ?

0

Teraz to już chyba real się nie potknie ... Chociaż kto wie

0

Właśnie dzisiaj czułem zapach grilla i już wiem dlaczego

0

http://premium.futbolhd.tv ta stronka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła

0

gdzie są składy ??????

0

Zaczynamy odliczanie

1

Jakby real przegrał to bym się nie obraził

0

udało się hahahahahahaahhaahah

0

gooooolllllllllllllllllllllllllllllll

0

jak na razie remis Jest git. Oby tak dalej

0

Jak myślicie real potknie się dzisiaj ?

0

Żebyśmy tylko nie zabrali się za strzelanie goli w ostatniej minucie , bo to może nie wyjść

0

Spoko Gość,nawet bardzo

0

Oni chcą zabrać nam piłkę ? Ambitny cel

0

Jest światełko w tunelu . Miejmy nadzieje że Elche da rade

2

Dzisiaj przez 90 minut każdy kibic Barcelony będzie jednocześnie kibicem Elche . Szanse na to że real przegra są nikłe ,ale w piłce nożnej wszystko się może zdażyć

0

W lidze włoskiej też ostatnio dwie pierwsze drużyny w tabeli( Juventus i Roma) nie wygrały swoich meczy z dwoma ostatnimi drużynami

0

No i balon pękł ...

0

Hejty na Alvesa nadlatują

4

Macie skrót meczu ? Chciałem jeszcze raz zobaczyć gola Suareza

0

twoja nazwa nie lepsza

9

Iniesta powinien sobie kupić DX2( albo coś innego na włosy )

3

Moim zdaniem karnego powinien wykonać Maradona

0

Puchar jest już prawie z głowy

0

Wiedziałem że Atletico wygra , ale czy ktoś przewidywał tak wysoki wynik ?

0

Wolałbym remis bo Atletico siedzi nam na ogonie i może nas jeszcze dogonić

0

Lepiej późno niż wcale

0

No i 4 punkty straty. Teraz cała nadzieja w atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?