4

Andre Gomes : "Jestem mieszanką Iniesty
i Rakiticia "

4

Douglas Maestro

0

A jak powiększyć na cały ekran ?

0

Wiem że to pytanie przewija się jak walec , ale spróbuję : Gdzie mogę obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy w internecie . Chodzi mi o transmisję która nie będzie się zacinać , mogę nawet zapłacić za dostęp maks 10 zł . Proszę o odpowiedź . Stronę którą od zawsze używałem niestety zamknęli

0

Losowanie LM . NIE MA NIC O TYM!!????

0

Najbardziej szkoda Bravo

0

Gdzie jest liga typerów ?

1

Komu jak komu ale Suarezowi to się podwyżkę należy

5

Messi powinien uczyć się od Błaszczykowskiego pewnej rzeczy ...umieć się podnieść i walczyć dalej

4

Jeśli Messi i Javier odejdą to będzie kiepsko .Są filarami tej drużyny

14

Czy warunkiem odebrania nagrody jest posiadanie konta na STS.pl ???

0

Nie mówcie tylko że zabrakło walki. Nasz pech i niesamowite szczęście valenci i parady diego alvesa

1

..............k;l;kl;

40

Biorąc pod uwagę wszystkie ogórki na jakie trafił real w tej edycji Ligi Mistrzów można spokojnie ugotować ogórkową

0

Jak myślicie wejdą handicapy 2:0 na Barce z levantem i real z granadą ?

1

Wnioskuje o przełożenie dzisiejszego ligowego meczu Barcelony z Athletikiem z godziny 20:30 na godzinę 22:30, z powodu odbywającego się równolegle meczu Polska -Macedonia w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn

21

Wnioskuje o przełożenie dzisiejszego ligowego meczu Barcelony z Athletikiem z godziny 20:30 na godzinę 22:30 z powodu odbywającego się równolegle meczu Polska -Macedonia w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej .

10

Szkoda że nie chcą złożyć doniesienia przeciwko temu brutalowi .Za to co zrobił należy się kara .

3

To jest poranny przegląd prasy z wczoraj czy nocny z dzisiaj?

5

Myślę że nadawał by się na zmiennika Sandro Ramireza

0

Zawsze możesz wrócić do nas . Zapraszamy

0

Zacytuje tylko swój komentarz : "hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahhaa"

0

Macie jakąś transmisje dobrą ? Może być nawet płatna tak z 5 zł byle się nie zacinało . STS odpada

2

Przecież to było oczywiste jak po środzie czwartek

0

Ale meksykańska fala niczego sobie

0

Syn Messiego wygrałby z tym całym Vilalajonovese czy jak im tam

11

Mecz na wyjeździe, z trudnym rywalem , rezerwowy skład, trawa niezadbana, piłka też jakby z biedronki. Remis to bardzo dobry wynik. A mecz niezwykle emocjonujący.

0

Taki mecz powinniśmy wygrać (nawet rezerwowymi ) różnicą trzech ,czterech bramek.

0

Obstawiłem handicap 2:0 .Szkoda że dopiero po tym zobaczyłem że Neymar i Suarez nie grają :( .Damy radę wygrać różnicą trzech bramek?

0

Ale byk . Z 200 cali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?