owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Andre Gomes : "Jestem mieszanką Iniesty
i Rakiticia "
4
Douglas Maestro
0
A jak powiększyć na cały ekran ?
0
Wiem że to pytanie przewija się jak walec , ale spróbuję : Gdzie mogę obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy w internecie . Chodzi mi o transmisję która nie będzie się zacinać , mogę nawet zapłacić za dostęp maks 10 zł . Proszę o odpowiedź . Stronę którą od zawsze używałem niestety zamknęli
0
Losowanie LM . NIE MA NIC O TYM!!????
0
Najbardziej szkoda Bravo
0
Gdzie jest liga typerów ?
1
Komu jak komu ale Suarezowi to się podwyżkę należy
5
Messi powinien uczyć się od Błaszczykowskiego pewnej rzeczy ...umieć się podnieść i walczyć dalej
4
Jeśli Messi i Javier odejdą to będzie kiepsko .Są filarami tej drużyny
14
Czy warunkiem odebrania nagrody jest posiadanie konta na STS.pl ???
0
Nie mówcie tylko że zabrakło walki. Nasz pech i niesamowite szczęście valenci i parady diego alvesa
1
..............k;l;kl;
40
Biorąc pod uwagę wszystkie ogórki na jakie trafił real w tej edycji Ligi Mistrzów można spokojnie ugotować ogórkową
0
Jak myślicie wejdą handicapy 2:0 na Barce z levantem i real z granadą ?
1
Wnioskuje o przełożenie dzisiejszego ligowego meczu Barcelony z Athletikiem z godziny 20:30 na godzinę 22:30, z powodu odbywającego się równolegle meczu Polska -Macedonia w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn
21
Wnioskuje o przełożenie dzisiejszego ligowego meczu Barcelony z Athletikiem z godziny 20:30 na godzinę 22:30 z powodu odbywającego się równolegle meczu Polska -Macedonia w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej .
10
Szkoda że nie chcą złożyć doniesienia przeciwko temu brutalowi .Za to co zrobił należy się kara .
3
To jest poranny przegląd prasy z wczoraj czy nocny z dzisiaj?
5
Myślę że nadawał by się na zmiennika Sandro Ramireza
0
Zawsze możesz wrócić do nas . Zapraszamy
0
Zacytuje tylko swój komentarz : "hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahhaa"
0
Macie jakąś transmisje dobrą ? Może być nawet płatna tak z 5 zł byle się nie zacinało . STS odpada
2
Przecież to było oczywiste jak po środzie czwartek
0
Ale meksykańska fala niczego sobie
0
Syn Messiego wygrałby z tym całym Vilalajonovese czy jak im tam
11
Mecz na wyjeździe, z trudnym rywalem , rezerwowy skład, trawa niezadbana, piłka też jakby z biedronki. Remis to bardzo dobry wynik. A mecz niezwykle emocjonujący.
0
Taki mecz powinniśmy wygrać (nawet rezerwowymi ) różnicą trzech ,czterech bramek.
0
Obstawiłem handicap 2:0 .Szkoda że dopiero po tym zobaczyłem że Neymar i Suarez nie grają :( .Damy radę wygrać różnicą trzech bramek?
0
Ale byk . Z 200 cali