1

Kibice Betisu oklaskują Messiego

4

Cieszę się że Barcelona udostępniła dzisiaj swój stadion treningowy Ajaxowi, ale trzeba uważać bo Lyon też może pokazać klasę za tydzień. Dzisiejszy mecz powinien być dla Barcy przestrogą że z LM może cię wyeliminować nie tylko gigant taki jak PSG czy Juve.

9

REAL W NIECAŁY TYDZIEŃ ( DOKŁADNIE 6 DNI) ODPADŁ Z LIGI MISTRZÓW, ODPADŁ Z PUCHARU KRÓLA ORAZ ZNACZNIE STRACIŁ SZANSE NA WYGRANIE LIGI HISZPAŃSKIEJ. Cytując Rakiticia: "Niech kibice walną sobie piwko".

0

4:1 ale rzeźnia

0

nic się nie zdarzy

3

dobry ten real, taki nie za mocny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A chciałem 100zł postawić że Ajax awansuje. Kurs był piękny

25

Powinni karać piłkarzy za symulki i niezauważone faule po meczach, na podstawie powtórek wideo.

9

Ale pajac z niego

0

Christophe Galtier kłamie już w pierwszym słowie.

0

QP rzeczy .....

1

Suarez dzisiaj gra jak jakiś marny zmiennik Boatenga

1

Suarez czy Prince? Nie wiem kto bardziej kaleczy

3

Ostatnio Piątek był łączony z tak wieloma zespołami że nie zdziwiłbym się gdyby wystąpił w "Ich Troje"

0

Nie. Powinniśmy go sprzedać za chociaż 5 mln.

0

1 milion ? Śmiech. Barca nie umie w transfery.

4

Nie lubie jak najbardziej widoczny na boisku jest sędzia. Nawet gdy popełnia błędy na naszą korzyść.
Potem wszyscy twierdzą że sędzia nam pomógł wygrać.

42

Myślę że w tym momencie warto przypomnieć zwycięski skład Realu Sociedad w meczu z Realem Madryt:
Rulli; Munoz; Moreno; Llorente; Elustondo; Zurutuza; Illaramendi; Merino; Oyarzabal; Willian Jose; Januzaj
Niezła paka.

2

Lucas Cieniasquez man of the match.

3

Real jaką porażkę gra. Zresztą to było do przewidzenia bo na trudnym terenie grają.

1

Ogólnie to dobry ten Real, taki nie za mocny.

1

Najlepiej napisać: Skład według Marka.
Każdy by dziwił co to za Marek

0

Andre Gomes : "Jestem mieszanką Iniesty i Rakiticia "

2

Z tym gościem są same problemy. Jak coś mu nie pasuje to skarży się mamie.
Lepiej żeby Barca go nie sprowadziła. Nie wziął bym go nawet jakby PSG dołożyło parę milionów.

0

Piątek jaki goleador. Barca musisz ...

2

Luka wygrał
Wyniki już dawano wyciekły

0

co jest grane ?

9

Sezon nowy a Messi nadal ten sam. Pyknął dwie brameczki i jeszcze dwa słupki/poprzeczki.

2

Sprzedaż Miny nawet za 50mln byłaby kpiną a co dopiero jakieś 32mln.
Razem z Umtitim stanowili by parę na długie lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?