owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kibice Betisu oklaskują Messiego
4
Cieszę się że Barcelona udostępniła dzisiaj swój stadion treningowy Ajaxowi, ale trzeba uważać bo Lyon też może pokazać klasę za tydzień. Dzisiejszy mecz powinien być dla Barcy przestrogą że z LM może cię wyeliminować nie tylko gigant taki jak PSG czy Juve.
9
REAL W NIECAŁY TYDZIEŃ ( DOKŁADNIE 6 DNI) ODPADŁ Z LIGI MISTRZÓW, ODPADŁ Z PUCHARU KRÓLA ORAZ ZNACZNIE STRACIŁ SZANSE NA WYGRANIE LIGI HISZPAŃSKIEJ. Cytując Rakiticia: "Niech kibice walną sobie piwko".
0
4:1 ale rzeźnia
0
nic się nie zdarzy
3
dobry ten real, taki nie za mocny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A chciałem 100zł postawić że Ajax awansuje. Kurs był piękny
25
Powinni karać piłkarzy za symulki i niezauważone faule po meczach, na podstawie powtórek wideo.
9
Ale pajac z niego
0
Christophe Galtier kłamie już w pierwszym słowie.
0
QP rzeczy .....
1
Suarez dzisiaj gra jak jakiś marny zmiennik Boatenga
1
Suarez czy Prince? Nie wiem kto bardziej kaleczy
3
Ostatnio Piątek był łączony z tak wieloma zespołami że nie zdziwiłbym się gdyby wystąpił w "Ich Troje"
0
Nie. Powinniśmy go sprzedać za chociaż 5 mln.
0
1 milion ? Śmiech. Barca nie umie w transfery.
4
Nie lubie jak najbardziej widoczny na boisku jest sędzia. Nawet gdy popełnia błędy na naszą korzyść.
Potem wszyscy twierdzą że sędzia nam pomógł wygrać.
42
Myślę że w tym momencie warto przypomnieć zwycięski skład Realu Sociedad w meczu z Realem Madryt:
Rulli; Munoz; Moreno; Llorente; Elustondo; Zurutuza; Illaramendi; Merino; Oyarzabal; Willian Jose; Januzaj
Niezła paka.
2
Lucas Cieniasquez man of the match.
3
Real jaką porażkę gra. Zresztą to było do przewidzenia bo na trudnym terenie grają.
1
Ogólnie to dobry ten Real, taki nie za mocny.
1
Najlepiej napisać: Skład według Marka.
Każdy by dziwił co to za Marek
0
Andre Gomes : "Jestem mieszanką Iniesty i Rakiticia "
2
Z tym gościem są same problemy. Jak coś mu nie pasuje to skarży się mamie.
Lepiej żeby Barca go nie sprowadziła. Nie wziął bym go nawet jakby PSG dołożyło parę milionów.
0
Piątek jaki goleador. Barca musisz ...
2
Luka wygrał
Wyniki już dawano wyciekły
0
co jest grane ?
9
Sezon nowy a Messi nadal ten sam. Pyknął dwie brameczki i jeszcze dwa słupki/poprzeczki.
2
Sprzedaż Miny nawet za 50mln byłaby kpiną a co dopiero jakieś 32mln.
Razem z Umtitim stanowili by parę na długie lata