0

Należałoby też wspomnieć o tym co odwalał w życiu prywatnym.

0

@Koors Wiekowo pasuje idealnie do reszty składu.

0

Za każdym razem jak widzę "Kwestia godzin..." to moje pierwsze skojarzenie że Barca jakiś transfer już zrobiła

12

Wczoraj El Mundo Pampeluna informowało że: "Neymar zdecydowany na powrót do Barcelony".Aktualizacja 12.35: " Neymar zobaczył na Twitterze koszulki Barcelony na następny sezon i zmienił zdanie. Zostaje w PSG."

3

Wczoraj El Mundo Pampeluna informowało że:  "Neymar zdecydowany na powrót do Barcelony".Aktualizacja 12.35: " Neymar zobaczył na Twitterze koszulki Barcelony na następny sezon i zmienił zdanie. Zostaje w PSG."

0

Ale komedia 

1

wolę Semedo

3

Wcale mu się nie dziwie że się waha 

0

Nie lepiej byłoby napisać: "Najbliższy finał Pucharu Króla będzie dla Jordiego Alby meczem numer 300 w barwach Barcelony"

4

Valverde przesiadał się stopniowo na coraz lepsze "auta", aż w końcu wsiadł do Ferrari. Tylko że jakoś mu nie idzie albo ręczny ma zaciągnięty.

6

Jak mediatorem może być ktoś kto stoi po jednej ze stron sporu...

2

Porażka z Liverpoolem była mega ciosem a kolejnym jest to co dzieje się ogólnie z Barceloną.
Barca straciła swój charakter, Valverde raczej zostanie, stroje z roku na rok coraz bardziej odchodzą od tradycyjnego wyglądu.

0

I cały misterny plan...

1

W lidze tylko Atletico nam zagraża. Wykupić im pół składu i kolejne trofeum nasze. Ciekawe podejście.

42

Wyglądają trochę jak gra naszego zespołu na Anfield.

2

Ale jaja...........

1

Będzie ten mecz na C+ 2 czy feta City ?

9

I Coutinho znowu w linii ataku ? Ehh.....
A po meczu kolejna fala hejtu że Brazylijczyk beznadziejny, niewidoczny i najlepiej Go sprzedać za półdarmo.

10

Dziwią mnie Wasze oceny "1" dla Vidala.
Piłkarz meczu. Jakby cały zespół oddał tak serce na boisku jak On to byśmy zagrali w finale.

4

Takie pośmiewisko nie powinno się znowu powtórzyć a wczoraj niestety się wydarzyło.
1. Ten zespół musi zmienić swoją mentalność. Potrzebna jest wola walki i oddawanie serca w takich meczach.
2. W związku z powyższym kapitanem musi być ktoś z charakterem Gladiatora kto potrafi krzyknąć i ustawić do pionu drużynę. Nie widzę tutaj innego kandydata niż Pique.
3. Trener do zmiany. Pytanie kto na jego miejsce, bo zwolnić trenera to nie problem. Prawda jest taka że od czasów Guardioli tylko Enrique był godnym trenerem Barcy.
4. Nigdy więcej Coutinho w linii ataku.
5. Suarez niech przestanie już padać na murawę po każdym dotknięciu rywala bo staje się to coraz bardziej żenujące, nawet dla fanów Barcelony i nic to nie wnosi w grę zespołu.
6. Nasi zawodnicy muszą przestać wierzyć że Messi wygra za nich wszystkie mecze, muszą brać ciężar gry na siebie.

0

Suarez w jednym z wywiadów przed meczem powiedział: " Liverpool może liczyć na swoich kibiców, którzy są dwunastym zawodnikiem".
Rzeczywiście oglądając ten mecz już od pierwszej sekundy było słychać niesamowity doping, wręcz zgiełk i buczenie. Ostatni raz takie coś słyszałem na meczu Polska - Katar (piłka ręczna). Nasi zawodnicy od początku byli tak naciskani że nawet Ter Stegen nie wiedział co się dzieje w pierwszych minutach i ledwo wybijał te piłki. A jak odzyskaliśmy na chwilę piłkę to był taki pressing przeciwnika że nasi "chłopcy" gubili się jak dzieci we mgle.

5

Niestety Valverde zabił ducha walki i mentalność tej drużyny. Ponadto nie mamy kapitana który by poniósł tą drużynę. Mając w pamięci ostatni sezon, nie potrafiliśmy oddać serca na boisku ( oprócz Vidala, który charował za trzech Busqetsow). Jeszcze niedawno śmialiśmy się PSG że najwięksi frajerzy a teraz sami jesteśmy żałosnymi frajerami którzy jedyne co potrafią wygrać to kolejny PUCHAR KOMPROMITACJI !!!

1

Niestety Valverde zabił ducha walki i mentalność tej drużyny. Ponadto nie mamy kapitana który by poniósł tą drużynę. Mając w pamięci ostatni sezon, nie potrafiliśmy oddać serca na boisku ( oprócz Vidala, który charował za trzech Busqetsow). Wczoraj śmialiśmy się PSG że najwięksi frajerzy a dziś sami jesteśmy żałosnymi frajerami którzy jedyne co potrafią wygrać to kolejny PUCHAR KOMPROMITACJI !!!

0

A można kupić na mniej niż miesiąc ?

0

A może z takiego jednego pakietu korzystać kilka osób w jednym czasie ?
Może byśmy się wtedy złożyli na jeden pakiet ?

0

Gdzie można taki pakiet kupić ?
Napisałem też na priv

0

Gdzie można obejrzeć jutrzejszy mecz w internecie ?
Chodzi mi o pakiety takie jakie są np. na player.pl gdzie za 15zł jest dostęp do kanałów Eleven na 30dni.
Na ipli Polsat Sport Premium 1 kosztuje 40zł na 7 dni, szukam czegoś tańszego. Może ktoś pomoże...

2

////////Rozbiega////////

13

I ileset lat już żyjesz?

31

Prawda jest taka że Jasper ma potencjał by być pierwszym bramkarzem w topowym europejskim klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?