0

Jaka jest klauzula Griezmana ?

0

@student97r Ciekawe kiedy ten chłopak w końcu dorośnie...

0

@BarcaInfo Kozak transfer

4

Na pewno nie jest to słaby bramkarz, ale zdecydowanie Barcelona w ostatnich latach nie potrafi dobrze dobierać kwoty transferu do jakości zawodnika i realnych cen rynku transferowego.

2

@jakubkuba07 Dobry chłopok był, zawsze dzień dobry mówił...

0

Myślę że każdego ciekawi to jak zakończy się kolejna saga z udziałem Neymara.
Niezależnie od tego czy jest za czy przeciw jego transferowi do Barcelony.

3

w końcu jakaś oficjalka

0

Nawet z obecną formą zjadasz całą naszą pomoc na śniadanie, więc takie gadanie jest trochę nie fair. Chciałeś zarobić trochę kasy na emeryturę i tyle w temacie.
Jednak to Ty wiesz najlepiej kiedy zejść ze sceny niepokonany. Dzięki Mistrzu za te wszystkie lata. Vamos.

0

@BarcaInfo Też tak myślę. Po pierwsze: wzmocniło by to Barcelonę na ładnych kilka lat. Po drugie: uniknęlibyśmy znacznego wzmocnienia naszego głównego rywala.

0

Orientuje się ktoś dlaczego Polska w Lidze Narodów gra w tym sezonie tak słabo. Niestety nie mam możliwości oglądania meczów obecnie. Nie jesteśmy nawet w TOP 5

0

Wracaj Dani. Tu jest twój dom.

0

Przynajmniej 4rsenal nie będzie czwarty ...

1

Pinto to był kot

1

A wyjdzie na to że Ney chce wyciągnąć od szejków podwyżkę bo szajs się nie zgadza. Jakieś nieruchomości mu zarekwirowano.

0

Trzymaj się Panie Trenerze.

3

Dawaj Dani do nas. Brakuje nam Ciebie.

1

Żegnaj legendo...

0

Dziewczyna De Ligta szuka właśnie domu w Paryżu. Mówcie sobie co chcecie, ale jak dla mnie on już jest piłkarzem PSG. Nie ma co się łudzić. Za dużo przesłanek wskazuje na to że już wybrał PSG. Barcelona moim zdaniem popełniła kolejny kolosalny błąd na rynku transferowym. Za Coutinho i Dembele byli w stanie wyłożyć taką kasę a tutaj w przypadku takiego piłkarza jak De Ligt nie chcieli zwiększyć oferty.

0

De Ligt już w PSG ?

0

Niedawno wpis Abidala a teraz info że De Ligt dogadany z PSG. Czarno to widzę...

0

Abidal na Instagramie: "Ten kto ma wątpliwości ws. gry dla Barcy, już nie jest nam potrzebny".

12

Beka z tych wszystkich Brazylijczyków, którzy ostatnio wypowiadają się, że Griezmann do Barcelony w żadnym wypadku a Neymar rodak najlepszy i w ogóle.

1

Patrząc na to ile kosztował Dembele to i tak mało

15

Czyli Pedrinho to połączenie Pedro i Ronaldinho. Mi pasuje.

1

@IronSanHybrid Nurtowało mnie to od dłuższego czasu. Widać nie tylko mnie.

4

@hazo428 Możliwość gry w Lidze Mistrzów

6

Dawać Malcoma, tylko nie mówcie Valverde.

2

@Kacper1432 Trzeba zmienić nazwę na La Lament

0

Adriano co odwalił, wariat jeden.

4

here we go again

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?