0

Zaraz Valverde go posadzi za to na ławce do końca sezonu.

5

@derlysy1979 Dokładnie. Może każdy kiedyś pisał głupoty, ale są pewne granice.

15

Júnior Firpo kilka lat temu na Twitterze: „Nie obchodzi mnie, że ten pieprzony szczur Messi jest kontuzjowany, mam nadzieję, że umrze i nie będzie mógł strzelać więcej bramek...". Szczerze mówiąc jestem w szoku że on trafił do Barcelony. Wiem że był młody itp. jak to pisał, ale to jest przesada.

8

Valverde zmarnował karierę temu piłkarzowi

0

@BarcaInfo Griezmann go nauczy, ewentualnie nagra jakiś film motywacyjny, a w ostateczności jeśli nic nie pomoże, będzie robił za tłumacza.

0

@ZygmuntTrzeciFaza Ładnie odleciałeś...

27

Czekam tylko aż ten GOŚĆ przejmie reprezentację Argentyny. Oby to było jeszcze "za czasów" Messiego.

23

W przyszłym sezonie będzie to prawdopodobnie nowy Passat 1,9 TDI.

0

@Pawel1985 Też tak uważam. Za wysoko ceni sobie swoje umiejętności i to ile minut gry może dostać.

5

Barcelona zaoferowała PSG za Neymara 100 milionów euro i 2 z 6 piłkarzy z listy: Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé, Ivan Rakitić, Nélson Semedo, Malcom. Nazwisko szóstego gracza nie jest znane. [Sky Sports]
Prawdopodobnie jest to Douglas, przez co PSG jest zdecydowane na transfer.

0

de Ligt całował już herb czy jeszcze nie ?

7

Nie trafił do Barcelony ponieważ nie był dla nas priorytetem. Jeśli zarząd chciałby go pozyskać, zrobiłby to. Barca potrafi płacić duże pieniądze za transfery (czasem nawet za duże) i na pewno by go sprowadziła jakby naprawdę tego chciała. Próbowaliśmy go pozyskać po najmniejszych kosztach oraz opierając się na jego przyjaźni z de Jongiem. Wybrał jednak Juventus i temat jest zamknięty. My mamy dobrze obstawiony środek obrony. Mam nadzieję tylko że Umtiti dojdzie w końcu do pełni zdrowia i będzie git.

18

Jestem przeciwny jego powrotowi, ale życzę mu zdrowia.

1

Neymar chce do Barcelony, PSG chce się go pozbyć a Barca w sumie też jest chętna na jego powrót. Tyle że P$G nie odda go za półdarmo a Barca takiej kasy za bardzo nie ma skąd wziąć. Zostaje wymiana zawodników z dopłatą lub bez a to już zależy od zgody PSG.

0

@BarcaInfo Nadal chce odejść ? Może załamał się po porażce z Federerem

1

Jakby Dani Alves teraz wrócił to miałby chociaż z kim celebrować gole tańcząc

0

@Tomek54321 Człowieku gdzie ja napisałem że Cou to ŚP. Chyba nie oglądałeś poprzedniego sezonu twierdząc że najlepszym miejscem dla niego w Barcelonie jest typowo linia ataku. Jak tak ma być również w przyszłym sezonie to lepiej niech odejdzie bo szkoda chłopaka.

1

Trochę słaba ta wymiana. Wolałbym żeby Coutinho został u nas i grał na pomocy a nie w ataku. Tak samo wolałbym żeby Dembele został bo widzę w nim duży potencjał na przyszłość. Jednak patrząc na to jak Barca w ostatnim czasie przeprowadza transfery to nie zdziwi mnie już nic. Nawet oddanie Cou, Dembele i Umititiego za Neymara.

1

Może lepiej GSM ? Global System for Mobile Communications

0

Stwierdzenie " Kwestia godzin" wyraża więcej niż tysiąc słów.

0

@Resoviak123 Czyli najpóźniej o 20.13. Zobaczymy...

0

@COU_11 Kwestia godzin czyli jakieś 3 doby

2

Szacun dla naszych Siatkarzy

0

Kiedy będzie ta oficjalka bo mnie to już wnerwia

0

Neto rozwalił system ☺

1

Chcą się pozbyć kontuzjogennego płaczka a my to łykamy

0

@BarcaInfo W jaki sposób niby ma to się stać ?

0

Może Neymar tak jak Griezmann odczuwa obciążenie psychiczne i emocjonalne związane z szumem wokół jego transferu i nie może przez to trenować...

6

@Pawlak1992 Bo sędziowie oszukiwali w tym roku i turniej zostanie powtórzony za rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?