owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaraz Valverde go posadzi za to na ławce do końca sezonu.
5
@derlysy1979 Dokładnie. Może każdy kiedyś pisał głupoty, ale są pewne granice.
15
Júnior Firpo kilka lat temu na Twitterze: „Nie obchodzi mnie, że ten pieprzony szczur Messi jest kontuzjowany, mam nadzieję, że umrze i nie będzie mógł strzelać więcej bramek...". Szczerze mówiąc jestem w szoku że on trafił do Barcelony. Wiem że był młody itp. jak to pisał, ale to jest przesada.
8
Valverde zmarnował karierę temu piłkarzowi
0
@BarcaInfo Griezmann go nauczy, ewentualnie nagra jakiś film motywacyjny, a w ostateczności jeśli nic nie pomoże, będzie robił za tłumacza.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Ładnie odleciałeś...
27
Czekam tylko aż ten GOŚĆ przejmie reprezentację Argentyny. Oby to było jeszcze "za czasów" Messiego.
23
W przyszłym sezonie będzie to prawdopodobnie nowy Passat 1,9 TDI.
0
@Pawel1985 Też tak uważam. Za wysoko ceni sobie swoje umiejętności i to ile minut gry może dostać.
5
Barcelona zaoferowała PSG za Neymara 100 milionów euro i 2 z 6 piłkarzy z listy: Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé, Ivan Rakitić, Nélson Semedo, Malcom. Nazwisko szóstego gracza nie jest znane. [Sky Sports]
Prawdopodobnie jest to Douglas, przez co PSG jest zdecydowane na transfer.
0
de Ligt całował już herb czy jeszcze nie ?
7
Nie trafił do Barcelony ponieważ nie był dla nas priorytetem. Jeśli zarząd chciałby go pozyskać, zrobiłby to. Barca potrafi płacić duże pieniądze za transfery (czasem nawet za duże) i na pewno by go sprowadziła jakby naprawdę tego chciała. Próbowaliśmy go pozyskać po najmniejszych kosztach oraz opierając się na jego przyjaźni z de Jongiem. Wybrał jednak Juventus i temat jest zamknięty. My mamy dobrze obstawiony środek obrony. Mam nadzieję tylko że Umtiti dojdzie w końcu do pełni zdrowia i będzie git.
18
Jestem przeciwny jego powrotowi, ale życzę mu zdrowia.
1
Neymar chce do Barcelony, PSG chce się go pozbyć a Barca w sumie też jest chętna na jego powrót. Tyle że P$G nie odda go za półdarmo a Barca takiej kasy za bardzo nie ma skąd wziąć. Zostaje wymiana zawodników z dopłatą lub bez a to już zależy od zgody PSG.
0
@BarcaInfo Nadal chce odejść ? Może załamał się po porażce z Federerem
1
Jakby Dani Alves teraz wrócił to miałby chociaż z kim celebrować gole tańcząc
0
@Tomek54321 Człowieku gdzie ja napisałem że Cou to ŚP. Chyba nie oglądałeś poprzedniego sezonu twierdząc że najlepszym miejscem dla niego w Barcelonie jest typowo linia ataku. Jak tak ma być również w przyszłym sezonie to lepiej niech odejdzie bo szkoda chłopaka.
1
Trochę słaba ta wymiana. Wolałbym żeby Coutinho został u nas i grał na pomocy a nie w ataku. Tak samo wolałbym żeby Dembele został bo widzę w nim duży potencjał na przyszłość. Jednak patrząc na to jak Barca w ostatnim czasie przeprowadza transfery to nie zdziwi mnie już nic. Nawet oddanie Cou, Dembele i Umititiego za Neymara.
1
Może lepiej GSM ? Global System for Mobile Communications
0
Stwierdzenie " Kwestia godzin" wyraża więcej niż tysiąc słów.
0
@Resoviak123 Czyli najpóźniej o 20.13. Zobaczymy...
0
@COU_11 Kwestia godzin czyli jakieś 3 doby
2
Szacun dla naszych Siatkarzy
0
Kiedy będzie ta oficjalka bo mnie to już wnerwia
1
https://footroll.pl/footlol/video/15714,zlota-przerobka-ostatniej-reklamy-psg-xd-video
0
Neto rozwalił system ☺
1
Chcą się pozbyć kontuzjogennego płaczka a my to łykamy
0
@BarcaInfo W jaki sposób niby ma to się stać ?
0
Może Neymar tak jak Griezmann odczuwa obciążenie psychiczne i emocjonalne związane z szumem wokół jego transferu i nie może przez to trenować...
6
@Pawlak1992 Bo sędziowie oszukiwali w tym roku i turniej zostanie powtórzony za rok.