0

Znając życie Depay przyjdzie za jakieś 60 milionów

0

Skrajnie wnerwiająca jest sytuacja kiedy na fcbarca.com padają serwery w takich momentach jak porażka z Liverpolem, Romą, Bayernem czy teraz kiedy Messi "odszedł z Barcy" a potem wrócił jak syn marnotrawny. Cóż, lepszej strony nie ma więc trzeba mieć nadzieję, że kiedyś to naprawią :)

0

Mundo Deportivo: "Podobno producentem filmu jest Griezmann, a główną rolę zagrał znany aktor, niejaki Neymar. Publikacja filmu się opóźnia, ponieważ Benzema zgłosił zastrzeżenia co do jego publikacji."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może czasu argentynskiego

0

Ale w tym roku czy kiedy?

0

Fajnie że "niedługo" a nie za kilka godzin. W końcu coś nowego.

0

Świetnie. Mam nadzieje że pokaże swoją najlepszą wersję w nadchodzącym sezonie i zamknie usta hejterom.

2

Znowu komunikat za kilka godzin. Ile już takich było ?

1

Dla wszystkich którzy czekają na to co będzie z Messim informuje, że zostaje w Barcelonie na 100%. Pozdrawiam

0

Jakoś wątpięże dziś cokolwiek się wyjaśni

1

Zapewne niezastąpiony MATS

11

W tym całym "Cyrku Barcelońskim" już nic mnie nie zdziwi. Nawet jak się okaże, że legendarnego faksa wysłali hakerzy lub krasnoludki a Messi jest na wakacjach odcięty od mediów społecznościowych i o niczym nie wie.

4

Oj, coś czuję że Messi na ten sezon jednak zostanie i pozostanie duży niesmak po całej tej szopce. Myślałem, że telenowela z Neymarem była nie do przebicia, a jednak...

3

Ale w tym roku czy kiedy ?

0

@BarcaInfo Obalić tyrana !!!

1

Nie wiem co ten Bartomeu ma w głowie. I tak wie, że jego losy są policzone i przy przyszłym roku nie będzie już prezydentem. Jakby podał się teraz do dymisji to by zachował chociaż promil przyzwoitości i być może dzięki temu Leo by przemyślał temat jeszcze raz.

0

Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi

0

@BarcaInfo że co?

0

Bez kitu. Kolejna telenowela. A zaczęły się one jak Ney odchodził

1

Premier Kataloni dodał taki wpis przed oficjalnym ogłoszeniem decyzji przez Leo?

0

@RomanHoffer Tak samo pijany jak Vidal w wywiadzie przed meczem z Bayernem.

9

Bez kitu ale buc

0

Koeman jest kilka klas wyżej od Setiena jeżeli chodzi o nazwisko. Pod względem umiejętności i sukcesów w prowadzeniu drużyn zbyt wielkiej różnicy nie widzę. Ciekawe co z tego będzie.

0

Widzę, że wielkie zmiany nadeszły xd

0

@BarcaInfo Super informacja, to odmieniło moje życie. A Bartek i tak nie zamierza odejść.

4

Chciałbym żeby Guardiola wrócił a zim stara dobra Barca, no ale cóż...

4

Podobno wszyscy są na wylocie oprócz piątki: Bartomeu, Messi, Fati, Ter Stegen i Setien

1

Ter Stegen się też nie popisał z tymi podaniami wprost pod nogi rywali. Zresztą to nie pierwszy mecz kiedy te podania wychodziły mu tragicznie.

0

Padnie 5 bramek. Będzie 2:1. Dwie bramki będą nieuznane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?