owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając życie Depay przyjdzie za jakieś 60 milionów
0
Skrajnie wnerwiająca jest sytuacja kiedy na fcbarca.com padają serwery w takich momentach jak porażka z Liverpolem, Romą, Bayernem czy teraz kiedy Messi "odszedł z Barcy" a potem wrócił jak syn marnotrawny. Cóż, lepszej strony nie ma więc trzeba mieć nadzieję, że kiedyś to naprawią :)
0
Mundo Deportivo: "Podobno producentem filmu jest Griezmann, a główną rolę zagrał znany aktor, niejaki Neymar. Publikacja filmu się opóźnia, ponieważ Benzema zgłosił zastrzeżenia co do jego publikacji."
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może czasu argentynskiego
0
Ale w tym roku czy kiedy?
0
Fajnie że "niedługo" a nie za kilka godzin. W końcu coś nowego.
0
Świetnie. Mam nadzieje że pokaże swoją najlepszą wersję w nadchodzącym sezonie i zamknie usta hejterom.
2
Znowu komunikat za kilka godzin. Ile już takich było ?
1
Dla wszystkich którzy czekają na to co będzie z Messim informuje, że zostaje w Barcelonie na 100%. Pozdrawiam
0
Jakoś wątpięże dziś cokolwiek się wyjaśni
1
Zapewne niezastąpiony MATS
11
W tym całym "Cyrku Barcelońskim" już nic mnie nie zdziwi. Nawet jak się okaże, że legendarnego faksa wysłali hakerzy lub krasnoludki a Messi jest na wakacjach odcięty od mediów społecznościowych i o niczym nie wie.
4
Oj, coś czuję że Messi na ten sezon jednak zostanie i pozostanie duży niesmak po całej tej szopce. Myślałem, że telenowela z Neymarem była nie do przebicia, a jednak...
3
Ale w tym roku czy kiedy ?
0
@BarcaInfo Obalić tyrana !!!
1
Nie wiem co ten Bartomeu ma w głowie. I tak wie, że jego losy są policzone i przy przyszłym roku nie będzie już prezydentem. Jakby podał się teraz do dymisji to by zachował chociaż promil przyzwoitości i być może dzięki temu Leo by przemyślał temat jeszcze raz.
0
Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi
0
@BarcaInfo że co?
0
Bez kitu. Kolejna telenowela. A zaczęły się one jak Ney odchodził
1
Premier Kataloni dodał taki wpis przed oficjalnym ogłoszeniem decyzji przez Leo?
0
@RomanHoffer Tak samo pijany jak Vidal w wywiadzie przed meczem z Bayernem.
9
Bez kitu ale buc
0
Koeman jest kilka klas wyżej od Setiena jeżeli chodzi o nazwisko. Pod względem umiejętności i sukcesów w prowadzeniu drużyn zbyt wielkiej różnicy nie widzę. Ciekawe co z tego będzie.
0
Widzę, że wielkie zmiany nadeszły xd
0
@BarcaInfo Super informacja, to odmieniło moje życie. A Bartek i tak nie zamierza odejść.
4
Chciałbym żeby Guardiola wrócił a zim stara dobra Barca, no ale cóż...
4
Podobno wszyscy są na wylocie oprócz piątki: Bartomeu, Messi, Fati, Ter Stegen i Setien
1
Ter Stegen się też nie popisał z tymi podaniami wprost pod nogi rywali. Zresztą to nie pierwszy mecz kiedy te podania wychodziły mu tragicznie.
0
Padnie 5 bramek. Będzie 2:1. Dwie bramki będą nieuznane