0

@BarcaInfo 7:3 dla Barcy

3

Skoro wpis ma być dość krótki, to uśmierzę wasze smutki: Barca wygra, Atle przegra, Madryt z ligą się pożegna.

0

here we go again

2

W ramach reklamacji niech wymienią na Dembele

1

No i fajnie. Jeszcze wiele będzie zależeć od nas w la liga

2

@Sulimo Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia kogo nazywamy Żołnierzami Wyklętymi. Na pewno nie zbrodniarzy wojennych i tych, którzy zdradzili Polskę.

0

A Pjanic wciąż się zastanawia nad powodem, dla którego dostaje tak mało minut

8

Fejk, Dembele nie mówi po polski

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pany, kiedy Real grał ten swój zaległy mecz w lidze ? Bo pamiętam, że jeszcze tydzień temu mieli jeden mecz mniej rozegrany niż Barca.

0

Pany, kiedy Real grał ten swój zaległy mecz w lidze ? Bo pamiętam, że jeszcze tydzień temu mieli jeden mecz mniej rozegrany niż Barca. Chyba że coś pomieszałem.

0

Korzysta ktoś z Was może jeszcze z iPada 2 ?

0

@BarcaInfo Co to za przekupstwo ?

0

@Chwytliwy Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi

0

Suarez czy to ty ?

0

Thiago i Mateo jacyś wyrośnięci byli wtedy

2

To by i tak nic nie dało

2

Dawać Bayern. Skoro jesteśmy nadal nazywani jednym z najlepszych klubów na świecie to nie powinno być problemu z nimi...

1

Mecz z Athletickiem w "Sześciu Króli", może być ciężko

6

Odkąd Marcin Brejtłajt wszedł na galaktyczny poziom, już nikt nie chce powrotu Neymara. Crack#

2

Nowy Neymar......

2

Niezły ten Real, taki nie za mocny...

4

Szkoda że Konrad De La Flet nie gra od początku. Myślę że zagrałby koncertowo.

0

@BarcaInfo Szarpał jak Reksio szynkę.

4

Taki jest właśnie ter Stegen. Świetny bramkarz, ale czasami za bardzo gwiazdorzy i to go gubi. Niestety nie mamy takiej pewności w bramce jak za czasów Claudio Bravo, który uważam w Barcelonie był świetny.

1

@malicinho Wygląda jak syn Petra Cecha

0

Trudno, ważne że Bartek zrobił out.

0

Ale to i tak by nic nie dało

1

@Dawid66 Skoro było cie stać na laptopa za 16 koła to kup sobie drugiego i nie płacz.

0

Zapewne niejaki Brad Pitt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?