owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo 7:3 dla Barcy
3
Skoro wpis ma być dość krótki, to uśmierzę wasze smutki: Barca wygra, Atle przegra, Madryt z ligą się pożegna.
0
here we go again
2
W ramach reklamacji niech wymienią na Dembele
1
No i fajnie. Jeszcze wiele będzie zależeć od nas w la liga
2
@Sulimo Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia kogo nazywamy Żołnierzami Wyklętymi. Na pewno nie zbrodniarzy wojennych i tych, którzy zdradzili Polskę.
0
A Pjanic wciąż się zastanawia nad powodem, dla którego dostaje tak mało minut
8
Fejk, Dembele nie mówi po polski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pany, kiedy Real grał ten swój zaległy mecz w lidze ? Bo pamiętam, że jeszcze tydzień temu mieli jeden mecz mniej rozegrany niż Barca.
0
Pany, kiedy Real grał ten swój zaległy mecz w lidze ? Bo pamiętam, że jeszcze tydzień temu mieli jeden mecz mniej rozegrany niż Barca. Chyba że coś pomieszałem.
0
Korzysta ktoś z Was może jeszcze z iPada 2 ?
0
@BarcaInfo Co to za przekupstwo ?
0
@Chwytliwy Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi
0
Suarez czy to ty ?
0
Thiago i Mateo jacyś wyrośnięci byli wtedy
2
To by i tak nic nie dało
2
Dawać Bayern. Skoro jesteśmy nadal nazywani jednym z najlepszych klubów na świecie to nie powinno być problemu z nimi...
1
Mecz z Athletickiem w "Sześciu Króli", może być ciężko
6
Odkąd Marcin Brejtłajt wszedł na galaktyczny poziom, już nikt nie chce powrotu Neymara. Crack#
2
Nowy Neymar......
2
Niezły ten Real, taki nie za mocny...
4
Szkoda że Konrad De La Flet nie gra od początku. Myślę że zagrałby koncertowo.
0
@BarcaInfo Szarpał jak Reksio szynkę.
4
Taki jest właśnie ter Stegen. Świetny bramkarz, ale czasami za bardzo gwiazdorzy i to go gubi. Niestety nie mamy takiej pewności w bramce jak za czasów Claudio Bravo, który uważam w Barcelonie był świetny.
1
@malicinho Wygląda jak syn Petra Cecha
0
Trudno, ważne że Bartek zrobił out.
0
Ale to i tak by nic nie dało
1
@Dawid66 Skoro było cie stać na laptopa za 16 koła to kup sobie drugiego i nie płacz.
0
Zapewne niejaki Brad Pitt.