owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
....................xd
17
Podobno problemem był kask, który rzekomo należy do Petra Cecha
3
Nie wiem jak można dać w tej ankiecie coś wyżej niż bardzo źle. Chyba niektórzy nie wiedzą za ile odszedł Rakieta, Suarez czy Rafinha. O znakomitej wymianie Pjanic - Arthur czy braku wzmocnienia w miejsce Suareza już nie wspominając...
11
Podobno wyląduje w Barcelonie pomiędzy przedwczoraj a pojutrze.
6
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy: podatki i karny dla Ramosa.
2
Podobnie będzie z Coutinho. Zagra tylko tyle żeby nie zapłacić tych 20mln zmiennych i zapewne odejdzie za półdarmo.
2
Jakby chłopak miał ambicje to by się wziął za wyleczenie tej kontuzji, ale po co skora hajs się zgadza.
0
Jakie zarobki ?
8
Dlaczego Bartek miałby nie być wspaniały dla Atletico skoro oddał im za darmo takiego snajpera.
0
@rumilas Tutaj mogę zapewnić, że +20 goli ustrzeli.
3
Atletico deal życia zrobiło. Zresztą jak każdy kto u nas kupuje. Ciekawe kto teraz będzie ciągnął ten wózek.
0
@tbas Nie wiem, może ty udajesz, że nie widzisz naszej polityki transferowej. Pjanić nas kosztował 60mln ( ma 30lat).
0
1 milion... - xd
...w zmiennych - jprld
10
Morata za 9mln wypożyczony do Juve a Suarez pewnie za darmo do Atle i jeszcze pensje pokryjemy xd
2
Wczoraj Bartek stwierdził, że Barca nie ma problemów finansowych a Vidal odchodzi za 1 milion tylko po to żeby zaoszczędzić na pensji.
0
@BarcaInfo #ParówaBartomeuOut!!!
0
Albo gość ma dobry humor albo musi zmienić dilera lub dawkę.
0
Czyli w sumie ile zostało do zebrania?
0
I dobrze. Niech El Pistolero zamknie usta hejterom.
0
Jak będą sprzedawać za takie ogromne kwoty jak do tej pory to nie starczy piłkarzy żeby kupić Depaya.
7
Ten Pedri to wygląda jak jakiś Rusek lub Czeczen z Mongoli
2
Jak odejdzie tak samo jak Messi to znaczy, że zostanie xd
0
Akurat Lautaro Martínez jest przereklamowany jak pasta Colgate więc niech go sobie biorą. Podejrzewam, że pożytek z niego nie będzie większy jak z Jovicia.
0
Właśnie miałem pytać co to za Konrad
1
Nie wiem po co mu to. Ani się na kapitana nie nadaje, ani niczemu mu to nie służy. Lepiej jakby skupił się tylko na grze. Kapitana dać komuś kto potrafi chociaż krzyknąć i zmotywować drużynę. Chociażby Pique lub MATS.
0
Ten meczyk dzisiaj to będzie leciał w jakieś normalnej TV czy tylko stream ?
6
Lautaro Martinez jest przereklamowany jak pasta Colgate
0
@SHIBA Proszę mi wytłumaczyć o co tutaj chodzi
0
Podobno chce jednak odejść z Barcelony
1
Trzech Dupayów byśmy mieli za tą kwotę