owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez kitu.........
0
Jak dzisiaj Real przegra to może być ciekawie. Problem tylko w tym, że raczej wygra.
1
@Hubert102 Poziom żenady jaki wypływał z jego wpisów już powoli zniechęcał do wchodzenia na La Ramble.
1
@l0Messini Oświecę cię: wszystkie.
0
@-barca4ever- Może myśli,że nie potrzebna, skoro pod siedzibą UE wiszą wszystkie.
0
Haha żal mi cię
4
Rafał powiedział przed chwilą, że jest przekonany, że wygra. Znowu kłamie.
0
@kamson24 Wczoraj
0
@Ratamahatta Rafał nie podpisze żadnej szkodliwej dla Polski ustawy? Skąd ty się urwałeś ?
0
@NeroTFP Masz rację. Niektórzy użytkownicy agitują swoimi postami 24 godziny na dobe. Może im za to płacą... Aż się odechciało wchodzić na La Ramble :(
9
@Chakalaka https://mobile.twitter.com/EmiliaKaminska/status/1280230957468078083?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1280230957468078083%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla
5
@VOne Nie wiem jak gość, który zmienia zdanie i poglądy jak rękawiczki może robić dobre wrażenie, ale ok.
0
@Messinio82 Wiesz dlaczego byli wyrzuceni czy nie doczytałeś?
0
@Ratamahatta To w takim razie jak nazwać Tomasza Lisa xd
0
@macio_944 Rzeczywiście mówi bardzo dobrze, szkoda tylko, że ma krótką pamięć i może zapomnieć niedługo o tym co mówił...
0
@Przemo91 Skąd to wyczytałeś?
1
Hołownia teraz brata się z Trzaskowskim. Taki z niego bezpartyjny kandydat. Nie wiem jak ludzie mogli uwierzyć w tą bajkę.
0
@KmN Czekam tydzień. Jak coś to cię znajdę.
0
Costa kozak. Gol sezonu.
0
@KapiFCB Czyli zagłosujesz na Rafała czy nie idziesz w ogóle? Pytam, bo nie wiem jak ktoś o poglądach prawicowych, konserwatywnych może zagłosować na Rafała.
0
@tItOveN_Juventus Nie oglądam ani propagandy TVP ani propagandy TVN w przeciwieństwie do wielu osób.
23
Mam nadzieję, że prezydent Duda zmiażdży w II turze. Nie wiem jak można głosować na Trzaskowskiego...
0
@VenoM Masz rację. Niestety większość osób twierdząca, że TVP to propaganda nie zdaje sobie sprawy, że jest pod wpływem tego samego, ale ze strony TVN i innych mediów antyrządowych.
0
@Mathew86 Ok, tylko mogłeś dodać że wybory nie odbyły się tylko i wyłącznie przez opozycje, która trzymała ustawę przez 30dni tylko po to żeby zmienić żenująco słabą Kidawę na Trzaskowskiego. Jednocześnie wtedy twierdzili, że wybory korespondencyjne = śmierć, a teraz jak zarażeń jest więcej to nawet wybory tradycyjne już im nie przeszkadzają. Trochę obiektywizmu...
0
Czy wymiana Pjanić - Arthur jest już zaklepana ?
0
Jakieś typy na dzisiaj ? Gracie coś ?
0
Pytanie z totalnie innej beczki. Wie ktoś może czy przy rejestracji motocykla z Niemiec na umowie wymagane są takie dane jak pesel sprzedającego i dane z dowodu tożsamości ? Bez tych danych uda się zarejestrować pojazd ?
0
Zero kompetencji, wiedzy i brak umiejętności swobodnej wypowiedzi.
0
Kidawa zrezygnowała. Nie wierze, przecież była faworytem xd
0
O czym ten Arnold Boczek mówił ?