1

Bez kitu.........

0

Jak dzisiaj Real przegra to może być ciekawie. Problem tylko w tym, że raczej wygra.

1

@Hubert102 Poziom żenady jaki wypływał z jego wpisów już powoli zniechęcał do wchodzenia na La Ramble.

1

@l0Messini Oświecę cię: wszystkie.

0

@-barca4ever- Może myśli,że nie potrzebna, skoro pod siedzibą UE wiszą wszystkie.

0

Haha żal mi cię

4

Rafał powiedział przed chwilą, że jest przekonany, że wygra. Znowu kłamie.

0

@kamson24 Wczoraj

0

@Ratamahatta Rafał nie podpisze żadnej szkodliwej dla Polski ustawy? Skąd ty się urwałeś ?

0

@NeroTFP Masz rację. Niektórzy użytkownicy agitują swoimi postami 24 godziny na dobe. Może im za to płacą... Aż się odechciało wchodzić na La Ramble :(

5

@VOne Nie wiem jak gość, który zmienia zdanie i poglądy jak rękawiczki może robić dobre wrażenie, ale ok.

0

@Messinio82 Wiesz dlaczego byli wyrzuceni czy nie doczytałeś?

0

@Ratamahatta To w takim razie jak nazwać Tomasza Lisa xd

0

@macio_944 Rzeczywiście mówi bardzo dobrze, szkoda tylko, że ma krótką pamięć i może zapomnieć niedługo o tym co mówił...

0

@Przemo91 Skąd to wyczytałeś?

1

Hołownia teraz brata się z Trzaskowskim. Taki z niego bezpartyjny kandydat. Nie wiem jak ludzie mogli uwierzyć w tą bajkę.

0

@KmN Czekam tydzień. Jak coś to cię znajdę.

0

Costa kozak. Gol sezonu.

0

@KapiFCB Czyli zagłosujesz na Rafała czy nie idziesz w ogóle? Pytam, bo nie wiem jak ktoś o poglądach prawicowych, konserwatywnych może zagłosować na Rafała.

0

@tItOveN_Juventus Nie oglądam ani propagandy TVP ani propagandy TVN w przeciwieństwie do wielu osób.

23

Mam nadzieję, że prezydent Duda zmiażdży w II turze. Nie wiem jak można głosować na Trzaskowskiego...

0

@VenoM Masz rację. Niestety większość osób twierdząca, że TVP to propaganda nie zdaje sobie sprawy, że jest pod wpływem tego samego, ale ze strony TVN i innych mediów antyrządowych.

0

@Mathew86 Ok, tylko mogłeś dodać że wybory nie odbyły się tylko i wyłącznie przez opozycje, która trzymała ustawę przez 30dni tylko po to żeby zmienić żenująco słabą Kidawę na Trzaskowskiego. Jednocześnie wtedy twierdzili, że wybory korespondencyjne = śmierć, a teraz jak zarażeń jest więcej to nawet wybory tradycyjne już im nie przeszkadzają. Trochę obiektywizmu...

0

Czy wymiana Pjanić - Arthur jest już zaklepana ?

0

Jakieś typy na dzisiaj ? Gracie coś ?

0

Pytanie z totalnie innej beczki. Wie ktoś może czy przy rejestracji motocykla z Niemiec na umowie wymagane są takie dane jak pesel sprzedającego i dane z dowodu tożsamości ? Bez tych danych uda się zarejestrować pojazd ?

0

Zero kompetencji, wiedzy i brak umiejętności swobodnej wypowiedzi.

0

Kidawa zrezygnowała. Nie wierze, przecież była faworytem xd

0

O czym ten Arnold Boczek mówił ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?