1

Petru mówi że głosował na Dudę. Ale cyrki.

3

To Petru 2.0 czy jakiś klon ?

0

Komentarz usunięty

0

@Kajtek77 Zbronieniowej ?

2

Pytanie gdzie Kidawa ma Prompter ? Może w okularach

6

Krzysztof Stanowski: " Cały świat sportu stanął, tylko Najman leży".

0

@FranzMaurer Zgadza się. Obie strony wykorzystują nawet taką sytuacje do ubicia kapitału wyborczego.

0

@klemens100 Wiem. Pytanie tylko czy lepsze złamanie prawa czy drugie Włochy...

1

Opozycja domaga się przełożenia wyborów majowych a jednocześnie nalega na normalne przeprowadzenie najbliższego posiedzenia Sejmu RP. Około 1000 osób w jednym budynku...

2

@barcafan9512 Nawet jeśli rzeczywiście robią tak szybko to myślę że to kwestia czasu, aż taki dom stanie się znowu ruiną.

0

@darek60 Tak, wiem że doręczają paczki, ale mi chodzi o nadanie paczki w punkcie nadania. W sobotę próbowałem i były zamknięte ( a zawsze otwarte były również w sobotę).

0

Wie ktoś może czy Inpost działa normalnie ? Chodzi mi dokładnie o punkty nadania POP.

0

@Triv44 Najgłębsza teoria spiskowa dziejów ludzkości jaką w życiu dane mi było słyszeć.

93

Jeżeli chodzi o tego wirusa to nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem...

0

5 minut doliczone. Sędzia próbuje ratować real jak wczoraj Szpilkę.

5

Dzięki Betis. Dzięki Tello

0

Dziwne że ich wartość spada skoro regularnie grają, prezentują światowy poziom a kontuzje ich nie łapią.

0

@Dave2411 Co ty gadasz człowieku ?

0

Wynik jest sprawiedliwy. Niesprawiedliwe jest twoje nieupilnowanie Viniciusa

1

Mam wrażenie że im więcej Ter Stegen zastanawia się do kogo podać tym gorszy jest to wybór. Czasem aż się boję jak holuje tą piłkę bez celu...

3

Mam wrażenie że im więcej Ter Stegen zastanawia się do kogo podać tym gorszy jest to wybór. Czasem aż się boję jak holuje tą piłkę bez celu.

0

Sorry ale Ter Stegen jest ostatnio żałosny. Nie mówię o straconych golach tylko o wyprowadzaniu piłki.

2

Czasami warto przyznać się do błędu. Tyczy się wszystkich nie tylko Bartomeu.

38

Artykuł bardzo nie na miejscu patrząc na to co dzieje się obecnie na świecie. Ten wirus to nie powód do żartów i anegdot. Lepiej jakby ten artykuł zniknął.

0

@-Tomasso- Bardziej Tusk

0

To jest człowiek bez honoru.

2

Jakby gość był takim kotem na boisku jak w szkole z matmy to ja bym się bał o wynik.

0

Wreszcie normalny mecz

4


Oto nasz plan:
18:00 - podpisanie kontraktu w loży prezydenckiej



18:45 - sesja zdjęciowa na Camp Nou



19:15 - prezentacja, a następnie konferencja prasowa

czerwiec 2020 - powrót do Leganés za 3 mln euro ( rozegrane minuty w Barcelonie: 194).

0

Hahaaha hahahahhahshhs

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?