0

Zamorra ..................

1

Gdzie można obejrzeć ten mecz za free?

1

Na szczęście już niedługo koniec okienka. Jakoś to trzeba przetrwać.

2

Jestem stanowczo przeciwny temu transferowi, ale niestety wg. mnie powrót Neymara jest już przesądzony. Trzeba się z tym pogodzić.

4

@kaamil1910 Słabe porównanie, bo piłka nożna to nie supermarket. "Més que un club" - mówi ci to coś ?

5

Zostawmy ten atak w spokoju. Dodatkowo jest Carles Pérez i Ansu Fati oraz przede wszystkim Rafinha, który bez kontuzji też wiele daje.

2

0

@owczar0005 Mówiłem ?

2

Griz dziś odpali. Nie ma innej opcji.

8

Połowa z nas jeszcze "wczoraj" nie wiedziała kto to jest a dziś może zadebiutować w pierwszym zespole. Mam nadzieję że trener da mu szansę.

0

Można rzec że Robert Lewandowski z Coutinho w składzie ( od 57') wygrywa z Schalke 3:0.

0

Jeśli Neymarowi rzeczywiście by bardzo zależało tylko na przejściu do Barcelony to już dawno publicznie wyraził by takową chęć. Takto gra na dwa fronty. Jeśli PSG nie zgodzi się na żadną ofertę Barcy to Ney ma otwartą drogę do Realu lub ewentualnie Juve. Taki jest właśnie Neymar.

4

Przydałby się w szatni ktoś taki jak Puyol. Ktoś kto ustawiłby samą obecnością takiego Dembusia do pionu.

1

Co się dzieje w tym klubie...

4

Było nie sprzedawać Malcoma

0

Hahaha. Ale kabaret.

0

Może zróbmy ankietę kto jest za powrotem Neymara a kto przeciwko ?
Stawiam że pół na pół.

2

@fcbkermit Zniszczył Coutinho a jeszcze bardziej Malcoma.

11

Rafinha zawsze jak wchodzi to wnosi do naszej gry sporo zawziętości a niekiedy staje się nawet zawodnikiem meczu. Szkoda że tak trapią go kontuzje.

1

Zawodnik meczu? Aritz Aduriz!!!

0

Żałosna jest ta nasza polityka transferowa.

0

@ryba84 ok. Szkoda tylko że 150 mln poszło w błoto.

5

Ale ten Pan bredzi.

27

I w końcu jakieś konkretne info. Neymar zmienił klub... Tylko że nie piłkarski.

0

Moim zdaniem tranfer Neymara jest już pewny. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem jego powrotu. Tym bardziej jeśli mamy znowu przepłacić. To co krąży w mediach ostatnio, czyli 100 mln plus Rakieta i Coutinho to jest jakiś żart.

3

100 milionów, Rakitic i Coutinho ?
Dla mnie to kpina. Ile daliśmy za Coutinho? Rakitic też jest sporo wart. Na pewno nie kilka mln.

0

Jaką telewizję wybrać by móc oglądać wszystkie mecze Barcelony w lidze i LM ?

1

Jaka frekwencja na stadionie?

45

Jak oddamy za niego Dembele i Cou to będzie najgorszy krok Barcy w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?