0

Ter Stegen totalne dno dzisiaj.

0

Jest coś takiego jak państwa upadłe. Barcelona jest w tym momencie klubem upadłym. Totalnie zniszczonym.

0

@Skaramuczi zmień sklep

0

Tym bardziej boli pozbycie się Pereza

0

Transfer na miarę obecnego zarządu

0

Nic z tego nie będzie. Prawie każdy chciał zwolnienia Valverde, ale teraz jest tylko gorzej. Od razu to wiedziałem gdy zobaczyłem kto został nowym trenerem.

0

Turan jest już w Barcelonie ? Trenuje z zespołem ?

2

A gdzie Turan :) ?
Trenuje z nimi w ogóle ?

1

Z jednej strony super jakby został już teraz trenerem Barcy.
Z drugiej strony, patrząc na to racjonalnie ma zbyt małe doświadczenie i może zderzyć się ze ścianą tak jak Thierry Henry.
Nie wiem co o tym myśleć, ale chyba wolał bym Xaviego bez doświadczenia niż Pana Trenera Valverde.

4

W sumie to fajnie jest być trenerem Barcelony.
Porażka z Romą - "to nie jest wina trenera".
Porażka z Liverpoolem- "to nie jest wina trenera".
Porażka z Atletico - "to nie jest wina trenera".
Widocznie trener jest nieusuwalny i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co robi.

0

Zwolnią Gargamela ?

0

Arda wrócił już do Barcelony?

0

Czy najbliższy klasyk będzie w Eleven ?

0

Tak się tłumacz...

0

W ogóle o nim zapomniałem :(
Ostatnio rozkminiałem kto jest II bramkarzem.

0

@Bykunn Ile ci zżera?

1

Patrząc na zdjęcie myślałem że w pierwszej kolejności zostanie "wymieniony" trener.

1

Dobrze byłoby jakby dziś przegrali ten mecz i następny ligowy również. Wtedy byłaby szansa na zmianę trenera.

2

@aras17_VeB kiedyś to były czasy. Teraz nie ma czasów.

3

@Amigo_Blanco Gdyby w Polsce działy się takie rzeczy UE od razu by zareagowała i nałożyła sankcje większe niż na Rosję. Jeżeli chodzi o państwa takie jak Francja czy Hiszpania to UE udaje że nic nie widzi. Tak właśnie wyglądają podwójne standardy.

12

Ten "sędzia" to mem.

0

Real dziś piękny wynik. Bayern zabawa.

0

@adi7adi8 Dawaj śmiało

1

Polska wygra ME w siatkówkę- Kurs 3,20. Ktoś wali to powyżej 100zł, czy tylko ja ?

110

Chyba pora Fatiemu zdjęcie wstawić na fcbarca.com :)

0

Każdy się zachwycał tym że punktowaliśmy w czterech meczach z rzędu. Niestety nasza gra nie wygląda lepiej niż w meczach z Senegalem, Kolumbią czy Japonią. Co z tego że awansujemy na Euro, skoro taka gra jedyne co nam może tam przynieść to kolejną kompromitację.

0

@czosnekfcb Bo Bartek go lubi a piłkarze też są za nim bo się boją że Bartek by wymyślił kogoś jeszcze słabszego.

1

Kiedy będzie tabela w Lidze Typerów ?

0

Czemu nie ma jeszcze tabeli w Lidze Typerów ?

0

Dlaczego nie ma jeszcze tabeli w Lidze Typerów ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?