owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Stegen totalne dno dzisiaj.
0
Jest coś takiego jak państwa upadłe. Barcelona jest w tym momencie klubem upadłym. Totalnie zniszczonym.
0
@Skaramuczi zmień sklep
0
Tym bardziej boli pozbycie się Pereza
0
Transfer na miarę obecnego zarządu
0
Nic z tego nie będzie. Prawie każdy chciał zwolnienia Valverde, ale teraz jest tylko gorzej. Od razu to wiedziałem gdy zobaczyłem kto został nowym trenerem.
0
Turan jest już w Barcelonie ? Trenuje z zespołem ?
2
A gdzie Turan :) ?
Trenuje z nimi w ogóle ?
1
Z jednej strony super jakby został już teraz trenerem Barcy.
Z drugiej strony, patrząc na to racjonalnie ma zbyt małe doświadczenie i może zderzyć się ze ścianą tak jak Thierry Henry.
Nie wiem co o tym myśleć, ale chyba wolał bym Xaviego bez doświadczenia niż Pana Trenera Valverde.
4
W sumie to fajnie jest być trenerem Barcelony.
Porażka z Romą - "to nie jest wina trenera".
Porażka z Liverpoolem- "to nie jest wina trenera".
Porażka z Atletico - "to nie jest wina trenera".
Widocznie trener jest nieusuwalny i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co robi.
0
Zwolnią Gargamela ?
0
Arda wrócił już do Barcelony?
0
Czy najbliższy klasyk będzie w Eleven ?
0
Tak się tłumacz...
0
W ogóle o nim zapomniałem :(
Ostatnio rozkminiałem kto jest II bramkarzem.
0
@Bykunn Ile ci zżera?
1
Patrząc na zdjęcie myślałem że w pierwszej kolejności zostanie "wymieniony" trener.
1
Dobrze byłoby jakby dziś przegrali ten mecz i następny ligowy również. Wtedy byłaby szansa na zmianę trenera.
2
@aras17_VeB kiedyś to były czasy. Teraz nie ma czasów.
3
@Amigo_Blanco Gdyby w Polsce działy się takie rzeczy UE od razu by zareagowała i nałożyła sankcje większe niż na Rosję. Jeżeli chodzi o państwa takie jak Francja czy Hiszpania to UE udaje że nic nie widzi. Tak właśnie wyglądają podwójne standardy.
12
Ten "sędzia" to mem.
0
Real dziś piękny wynik. Bayern zabawa.
0
@adi7adi8 Dawaj śmiało
1
Polska wygra ME w siatkówkę- Kurs 3,20. Ktoś wali to powyżej 100zł, czy tylko ja ?
110
Chyba pora Fatiemu zdjęcie wstawić na fcbarca.com :)
0
Każdy się zachwycał tym że punktowaliśmy w czterech meczach z rzędu. Niestety nasza gra nie wygląda lepiej niż w meczach z Senegalem, Kolumbią czy Japonią. Co z tego że awansujemy na Euro, skoro taka gra jedyne co nam może tam przynieść to kolejną kompromitację.
0
@czosnekfcb Bo Bartek go lubi a piłkarze też są za nim bo się boją że Bartek by wymyślił kogoś jeszcze słabszego.
1
Kiedy będzie tabela w Lidze Typerów ?
0
Czemu nie ma jeszcze tabeli w Lidze Typerów ?
0
Dlaczego nie ma jeszcze tabeli w Lidze Typerów ?