owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę jednak dziwna sprawa. Grać dla reprezentacji Hiszpani i być zagorzałym zwolennikiem niepodległości Kataloni
2
Na tym zdjęciu przypomina trochę Stalona
0
To jest jakaś rodzina z naszym Andre ?
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjU5NTI5ODEwMDrQrKbu1cVoWtcq4gI%3D&kind=MAIN
Mam taki kupon zagrany .
Jak myślicie Sociedad da radę z białymi chociaż zremisować ?
Czy brać early cash out ( 63zł )
0
Do kiedy jest to okienko ?
0
Dajmy szanse Deu . Nie pożałujemy
0
Dlaczego Isco ma klauzulę 700 milionów a Messi 300 ????????????
6
Co najmniej siedmiu Paulinhów
0
Wkurza mnie jak sędzia pomaga drużynie z którą gra Barca i gwiżdże wszystko przeciwko nam. Ale jeszcze bardziej nie znoszę jak sędzia zagwiżdże niesłusznie na naszą korzyść i potem jest ta cała gównoburza że sędzia przekupiony i wgl.
0
Porażka .......................
0
Nie dziwie się . Facet się stara a szans na gre nie otrzymuje
0
Gdzie leci ten mecz?
0
Nigdy się ten cyrk nie skończy.
0
Czyli Ney zostaje xd
0
Szkoda że odchodzi. Za kilka lat będzie najlepszy na świecie i wtedy będziemy żałować że nie gra u nas. Miał być następcą Messiego ...
0
Piłkarz świetny , niestety psychika zryta.
1
Rafinhe za 30 by sprzedali a Gomesa za 35 nie chcieli sprzedać...
0
O Panie prezydencie. Bardzo odważne słowa. Ale co jeśli Ney rzeczywiście odejdzie?
4
A Ibra jak się ma ? Nie ma nic o tym na naszej stronie
0
Czemu skreślasz Inieste ?
4
Sukcesem byłoby pozyskanie dwóch zawodników z trójki : Veratti , Dembele , Bellerin . Myślę że Veratti już jest pewny .
0
Sprawa nie wygląda za ciekawie . Real gra z drużyną której trener jest zagorzałym kibicem realu . Ponadto dochodzi ten Abdullach ( czy jak mu tam ) który ostatnio obrażał Barcelonę . Moim zdaniem malaga zremisuje z realem . To będzie dla nich najlepszy wynik : real zdobędzie mistrzostwo a malaga będzie miała argument że walczyła i nie przegrała meczu. My mamy po swojej stronie jedynie Sandro Ramireza . Oby to wystarczyło ...
0
Czemu nie ma nic o walce o mistrza?
1
Łot ? Prędzej Dani Alves
1
Dlaczego Alba nie grał tak dobrze w Turynie?
Bo go trener nie wstawił
5
3:0 będzie . Bramki : Messi , Messi , Suarez
0
Rudego był powołał
6
Czemu Alba nie zagrał ?
Czemu Mathieu zagrał?
Czemu jak przegrywamy 0:2 wchodzi Andre?
O co tutaj chodzi?
0
Raczej kolegami z byłej szatni a nie "byłymi kolegami z szatni"
14
To co wyprawiał Neymar wczoraj to jest nieprawdopodobne . Strzelił dwa gole , wywalczył karnego , zachował zimną głowę do samego końca i nie ulegając presji asystował przy dającej awans bramce .