0

Trochę jednak dziwna sprawa. Grać dla reprezentacji Hiszpani i być zagorzałym zwolennikiem niepodległości Kataloni

2

Na tym zdjęciu przypomina trochę Stalona

0

To jest jakaś rodzina z naszym Andre ?

2

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjU5NTI5ODEwMDrQrKbu1cVoWtcq4gI%3D&kind=MAIN
Mam taki kupon zagrany .
Jak myślicie Sociedad da radę z białymi chociaż zremisować ?
Czy brać early cash out ( 63zł )

0

Do kiedy jest to okienko ?

0

Dajmy szanse Deu . Nie pożałujemy

0

Dlaczego Isco ma klauzulę 700 milionów a Messi 300 ????????????

6

Co najmniej siedmiu Paulinhów

0

Wkurza mnie jak sędzia pomaga drużynie z którą gra Barca i gwiżdże wszystko przeciwko nam. Ale jeszcze bardziej nie znoszę jak sędzia zagwiżdże niesłusznie na naszą korzyść i potem jest ta cała gównoburza że sędzia przekupiony i wgl.

0

Porażka .......................

0

Nie dziwie się . Facet się stara a szans na gre nie otrzymuje

0

Gdzie leci ten mecz?

0

Nigdy się ten cyrk nie skończy.

0

Czyli Ney zostaje xd

0

Szkoda że odchodzi. Za kilka lat będzie najlepszy na świecie i wtedy będziemy żałować że nie gra u nas. Miał być następcą Messiego ...

0

Piłkarz świetny , niestety psychika zryta.

1

Rafinhe za 30 by sprzedali a Gomesa za 35 nie chcieli sprzedać...

0

O Panie prezydencie. Bardzo odważne słowa. Ale co jeśli Ney rzeczywiście odejdzie?

4

A Ibra jak się ma ? Nie ma nic o tym na naszej stronie

0

Czemu skreślasz Inieste ?

4

Sukcesem byłoby pozyskanie dwóch zawodników z trójki : Veratti , Dembele , Bellerin . Myślę że Veratti już jest pewny .

0

Sprawa nie wygląda za ciekawie . Real gra z drużyną której trener jest zagorzałym kibicem realu . Ponadto dochodzi ten Abdullach ( czy jak mu tam ) który ostatnio obrażał Barcelonę . Moim zdaniem malaga zremisuje z realem . To będzie dla nich najlepszy wynik : real zdobędzie mistrzostwo a malaga będzie miała argument że walczyła i nie przegrała meczu. My mamy po swojej stronie jedynie Sandro Ramireza . Oby to wystarczyło ...

0

Czemu nie ma nic o walce o mistrza?

1

Łot ? Prędzej Dani Alves

1

Dlaczego Alba nie grał tak dobrze w Turynie?
Bo go trener nie wstawił

5

3:0 będzie . Bramki : Messi , Messi , Suarez

0

Rudego był powołał

6

Czemu Alba nie zagrał ?
Czemu Mathieu zagrał?
Czemu jak przegrywamy 0:2 wchodzi Andre?
O co tutaj chodzi?

0

Raczej kolegami z byłej szatni a nie "byłymi kolegami z szatni"

14

To co wyprawiał Neymar wczoraj to jest nieprawdopodobne . Strzelił dwa gole , wywalczył karnego , zachował zimną głowę do samego końca i nie ulegając presji asystował przy dającej awans bramce .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?